PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 12.01.2014

DreadfuL
12/01/2014, 09:59
mouz vs VP(bo1): mouz gerçekten kötü bir performans içinde. VP bugün diğer maçlarında ne kadar kötü oynarsa oynasın mouz'a kaybedeceğini düşünmüyorum.

Son Maçlar:

mouz vs Next.kz: 0-2
mouz vs rox.KIS: 0 1

VP vs Sigma.int: 0-1
VP vs rox.KIS: 1-0

Risk: %20

FD vs Mski(bo5): İki takımda iyi bir görüntü içinde fakat FD Mski'den çok daha iyi oynuyor. Uzun soluklu maçları FD'nin sevdiğini söylemiştim ve bu maçıda kazanacaklardır. Sürpriz aramamanızı tavsiye ederim. FD kazanır.
Not: FD 1-0 önde başlıyor.

Son Maçlar:

FD vs Invasion: 2-0
FD vs Idol: 2-0

Mski vs Invasion: 1-0
Mski vs Idol: 1-0

Risk: %10

PR vs VP(bo1): Artık PR'nin hangi takımları yenip yenemeyeceğini kestirmek zor oluyor. VP'de bildiğiniz gibi yeni takımıyla ilk maçlarına bugün çıkıyor. Ben VP'den iyi bir performans bekliyorum açıkcası ve riski büyük olsada VP diyorum.

Son Maçlar:

PR vs Empire: 0-2
PR vs Fnatic.eu: 1-0

Risk: %50

Next.kz vs VP(bo1): Next.kz son haftalarda iyi bir performans sergiliyor. VP hakkında ise yeterince şey söylediğimi düşünüyorum. Takımda olan değişikliğin pozitif mi negatif mi olacağını kestirmek zor ve günün ilk maçı bu maç VP için. Tam bir kapalı kutu durumundaki maçı VP'nin kazanacağını düşünüyorum.

Son Maçlar:

Next.kz vs Fnatic.eu: 0-2
Next.kz vs mouz: 2-0

Risk: %50

GB vs SMM(bo5): GB turnuvanın en güçlü takımı ve bu final maçı. Turnuvada daha öncede SMM'yi yenmişlerdi ve yine yeneceklerdir. GB kazanır.

Son Maçlar:

GB vs SMM: 2-1
GB vs NSND: 2-1

SMM vs NSND: 2-1
SMM vs GB: 1-2

Risk: %20

Invasion vs Orange(bo3): Orange son maçlarında bol bol standinler ile oynuyor. Bu yüzden bu maç hakkında tahminde bulunmak gerçekten zor. Invasion ise fena oynamamasına rağmen normal şartlarda Orange'a kafa tutacak bir takım değil. Fakat dediğim gibi Orange takımının performansı standinlere çok bağlı. Bu yüzden bu maçtan uzak durmanızı tavsiye etsem de oynayacaksanız Orange'ı denemenizi öneriyorum.

Son Maçlar:

Invasion vs Mastery: 2-0
Invasion vs Mski: 0-1

Orange vs nAra: 2-0
Orange vs Titan: 1-2

Risk: %40

Lowyat vs TBD(Invasion vs Orange kazananı)(bo3): Lowyat beğenmediğim bir takım bunu her fırsatta söylüyorum ama bazı maçlarda sürprizlere imza atabiliyorlar. Buna rağmen diğer maçın kazananı kim olursa olsun Lowyat'ı yeneceğini düşünüyorum.

Son Maçlar:

Lowyat vs XctN: 0-1
Lowyat vs RRQ: 1-0

Risk: %30

Farukula
12/01/2014, 10:15
gosuda mski ye vermişler FD winnerdan geldiği için 1 oyun avantajlı olmasına rağmen. hiç mi sürpriz çıkmaz?

Farukula
12/01/2014, 16:24
sevgili Dreadful'un fikrini değiştirmesi lazım.FD uzun soluklu maçlarda *** dönüyormuş, belki *** seviyorlardır orasını bilemiycem.

DreadfuL
12/01/2014, 16:25
gosuda mski ye vermişler FD winnerdan geldiği için 1 oyun avantajlı olmasına rağmen. hiç mi sürpriz çıkmaz?

2-0'dan 2-3 verdi FD maçı. Gerçekten diyecek bir şey yok her maçı izledim, Mski'de Jay ve Julz gerçekten muhteşem oyuncular. Onlar bir kenara 2-0'dan sonra ilk maçı zaten bildiğin bıraktı FD hiç bir şey yapmadan, 4. maçta biraz çabaladılar ama yetmedi, Mski gerçekten çok iyiydi. 5. maç ise tam bir komedi, 4. maçı tek başına çevirecek noktaya gelen hard carry meracle support'a geçti. Slark'ı Silence denen bir oduna verdi, düşman kahraman görünce bkb basan. O hareketlerine rağmen oyunun çoğunu domine ettiler ama gerçekten o slarkla oyun kazanmak imkansızı başarmak olurdu. Sonuç olarak GG & WP just Mski.

DreadfuL
12/01/2014, 16:27
FD gerçekten oyundan düşen bir takım değil normalde ama bu meracle bi maçı kurtarırken diğer maçı verdi gerçekten çözemedim. Standin Meracle diye sevinmiştik birde. Benimde FD'ye karşı hissettiğim duygular biraz karışık senin gibi ama tabiki burada dile getiremiyorum. BB keys.

Farukula
12/01/2014, 16:34
hadi yine slark sıçık olsa OD nin harcaması lazımdı adam ultiyi tutturamadı ya. storm geçerken bkb basmalar falan. sonuç olarak WP Jay BB rares.

DreadfuL
12/01/2014, 16:38
Sorma ya Storm OD'nin yanına gelip geri kaçtı adam BKB bastı :D yav görüş alanıda vardı ve takım arkadaşları yanındaydı olacak iş değil cidden :)

Krizalid
12/01/2014, 16:49
Valla ne diyeyim, "Pinoy doto worst doto" olmasına rağmen FD doto daha da bir fenaymış, ben de yattım bu maçtan :D Hatta galiba Filipinler dışında Dünya'nın tamamı yatmış olabilir bu maçtan.

Burakula
12/01/2014, 21:25
Sigma vs Rox.kiss maçına şyöle bir baktım ve kararsız kaldım. Roxun papatya falı gibi bir iyi bir kötü performansına güvensek mi yoksa stabil sigmaya mı bassak. BO3 olduğundan sigma daha yakın geliyor.