PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 14.01.2014

DreadfuL
14/01/2014, 11:14
All.In. vs Zephyr(bo3): 2 takımda yeni sayılır fakat Zephyr takımı daha tecrübeli oyunculara sahip ve MVP.H'yide yenerek bunu gösterdiler. Zephyr bu maçı kazanacaktır.

Son Maçlar:

All.In. takımının kaydedilmiş son maçı bulunmamakta.

Zephyr vs MVP.H: 2-0
Zephyr vs KBDB: 2-0

Risk: %20

EOT.Drill vs MVP.H(bo3): EOT.Drill takımı EoT takımları arasındaki en zayıf halka durumunda. MVP.H takımı ise kötü formuna devam ediyor. Fakat her şeye rağmen koçluğunu Demon'un yaptığı MVP.H takımının bu maçı kazanacağını düşünüyorum. Risk arayanlar yüksek getiri şansıyla EoT'yi deneyebilirler fakat dediğim gibi tavsiye etmiyorum çünkü EoT.Drill takımında pek ışık göremedim.

Son Maçlar:

EOT.Drill takımının kaydedilmiş son maçı bulunmamakta.

MVP.H vs 5inQ: 0-3
MVP.H vs MVP.P: 0-3

Risk: %30

PBS vs Swage(bo5): Açıkcası Swage Revenge takımını yenerek beni şaşırttı fakat bu sefer karşılarında stabil bir takım olan PBS var. Ben PBS'nin oyununu beğeniyorum ve onlara güveniyorum. Yine Swage'yi karşıma alacağım, hatta bugün en çok güvendiğim maç bu diyebilirim. PBS kazanır.

Son Maçlar:

PBS vs rox.KIS: 1-2
PBS vs Top5: 2-0

Swage vs Revenge: 2-0
Swage vs TC!: 2-1

Risk: %20

rox.KIS vs Empire(bo3): rox.KIS takımı gayet formda ve son olarak Sigma.int'ten 2 maç almayı başardılar. Empire ise bir ara olan çok kötü formuna dur demeyi başardı son 2 maçıyla. Ama ben bu maçta formda rox.KIS tarafında olacağım. Risk büyük.

Son Maçlar:

rox.KIS vs Sigma.int: 2-3
rox.KIS vs PBS: 2-1

Empire vs Relax: 1-0
Empire vs TR: 1-0

Risk: %50

Alliance vs Speed(bo5): 2 takımda kendilerinden güçsüz gözüken takımlara sebepsiz yere maç kaybediyor. Bu maçta herhangi bir tarafa gitmek zor olsada ben artık Alliance'ın bir tepki vereceğini düşünüyorum. Herkes yüksek getirisi sebebiyle Speed'i denemek isteyecek fakat ben Alliance'ın kazanacağını düşünüyorum.

Son Maçlar:

Alliance vs Fnatic.eu: 1-2
Alliance vs VG: 1-2

Speed vs PBS: 1-2
Speed vs TongFu: 1-2

Risk: %40

Krizalid
14/01/2014, 11:36
Roxkis'ten oyun almak Revenge'i 2-0 yenmekten daha büyük bir başarı, PBS maçının oranlarını çözemedim o yüzden atlamakta fayda var.

"Risk:%100" demek "bu takıma oynarsanız kesin batarsanız" demek ancak Roxkis-Empire maçına altına çizgi çekip "%100 Risk" diyorum aklı olan bu maçı atlar. Geçen sefer iki üç kişi birbirimizi gaza getirip Roxkis'e basmıştık ve ben maç ertelenince bir dakikalığına dünyanın en mutlu insanı olmuştum :) Atlayın.

Alliance-Speed maçında "support Bulldog, offlane EGM" veya "offlane Loda, hard carry Bulldog" veya henüz tahmin edemediğim başka bir garip şey deneyecekleri için kaybedeceklerdir diye umuyorum, ama iki takım en formda halinde bile olsalar oranlar bu civarda olurdu. "Safe bet" arayanlar için Speed gaming'in de o kadar parlak bir durumda olmadığını hatırlatmakta fayda var.

Krizalid
15/01/2014, 20:36
Alliance-Speed maçı başlıyor. Burası karışacak vaziyet alın :P

DreadfuL
15/01/2014, 20:38
Yazdığıma rağmen rox.KIS'e çok sinirlenip kaybettiğimi almak için bastım Speed'e ya.

napstar
15/01/2014, 20:40
Kimin ne kadar kazanacağı takımlara verilen bet sayısıyla mı belirleniyor? (BET SAYISI? NEYSE ANLADIN İŞTE UZATMA)

Krizalid
15/01/2014, 21:06
Kimin ne kadar kazanacağı takımlara verilen bet sayısıyla mı belirleniyor? (BET SAYISI? NEYSE ANLADIN İŞTE UZATMA)

Evet.

napstar
15/01/2014, 21:10
Evet.

O zaman nasıl Speed'e oynamak yüksek getiri olmuş oluyor?

Yeezer
15/01/2014, 21:20
Alliance fanboyları alliance ın oyunu vr ti3 şampiyonu olmasi insanları Alliance'a çekiyor bette alliance a verdikçe insanlar oranı artıyor speedin azalıyor oranı az olan speed % 50 50 iken 4rare a 1 rare verecekken 2 3 rare veriyor buda kazanması durumda yüksek getiri sağlıyor napstar

ziyahan
15/01/2014, 21:21
icefrug nerflemekten bıktı adamlar bir şekilde yolunu buldu şu sıkıcı taktiği uygulamak için devam ettiriyor:D bence saygı duymak lazım da hala uykum geliyor

napstar
15/01/2014, 21:22
Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Yeezer
15/01/2014, 21:34
bu arada uzun zamandır yaklaşık ti3den beri lounge'a bakmıyordum da artık key de yatırabiliyoruz maçlara bu bayağı önemli olmuş

ZheiLeiXu
15/01/2014, 23:36
#SGTHROWS

MartinEden
17/01/2014, 14:58
Fnatic vs Alliance maçı?

Yeezer
17/01/2014, 15:11
bo kaç

MartinEden
17/01/2014, 15:12
bo 3