PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Novice Engineer Hala Alınır Mı

Nighthawk
17/01/2014, 02:51
Dünkü güncelleme ile novice engineer 1/1'e düştü. Normalde bu kartı destelerime alırdım. Hala alınır mı sizce yoksa çok mu zayıf kalıyor?

Insomniac
17/01/2014, 03:14
1/2 hali ile çok tatlı karttı, duruma göre yerde birkaç el kalabiliyordu. 1/1 olduktan sonra da elimde başka draw a card yoksa kullanabilirim.

Bi Kappa'da ben yapayım. :kappa: Üstte yazdıklarım ile hiçbir alakası yoktur sadece canım Kappalamak istedi. :D

Nighthawk
17/01/2014, 03:35
Kappa'nın anlamı ironi yalnız. Söylediğin şeyi ciddiye almamamız gerekiyor demek?

Insomniac
17/01/2014, 03:41
Kappa'nın anlamı ironi yalnız. Söylediğin şeyi ciddiye almamamız gerekiyor demek?

Biliyorum da biraz YOLO havası da olduğu için koy yani o kadar dert etme anlamında kullandım. :D

Edit: Şimdi YOLO'nun anlamına da soracaksın. (=

Edit2: Dur hatta ortalık iyice karışmadan ilk mesajı editliyim.

[SnX]LycOn
17/01/2014, 04:26
Ben play mode da oyunlara ara verdim =) 2 manaya 1/1 kart mı olur ? Almam ben o kartı. Atack power olarak bir değeri yok, ota boka ölüyor tabiri caizse. Ne anladım ben o işten. Diyeceksiniz şimdi draw card özelliği. Acolyte of pain denemeyi düşünüyorum. Potansiyel tehlike, adamın kafasında ki oyun düzenini değiştirebiliyor aynı sylvanas gibi. Tamam novice attığın an kart veriyor, büyük avantaj ama zayıf ya. Belki ilerde fikrim değişir, abartmış olabilirim nerfü.

KONYALIYOBAZ
17/01/2014, 07:57
Bir zamanlar Yugioh'ta bi kart vardı. Jar of Greed diye. Bu kart bi trap karttı (bilmeyenler için hearthstone'daki spell kart gibi bişey ama önce oyun alanına kapalı koymanız gerekiyor açabilmek için). Efekti destenden 1 kart çekmeni sağlıyordu. Baya tartışmaları oluyordu. Bu kart faydalı mı değil mi diye. Yabancı bir forumda bi adam yaklaşık 300-350 satır neden gereksiz olduğunu anlatmıştı. Öncelikle destende o kart olmasa zaten bir altındaki kartı çekecektin. Burada tek faydası 1 kart oynaman ama elindeki kartın eksilmemesi. Zararı ise destendeki kart sayısını arttırması bu sebeple ihtiyacın olan kartlara kolay ulaşamamak (yugioh'ta deste 40 ila 60 kart arası oluyordu hs'de nasıl bilmiyorum). Hearthstone'da topu topu 50 oyun oynamışımdır. Bu kart destemde çok işe yarıyordu. Duruma göre bir kaç el ortada kalabiliyordu. Şimdi %90 ilk elde eşek cennetini boylar.

ViktorReznov
17/01/2014, 11:52
Loot Hoarder ve Acolyte of pain den sonra falan hala ihtiyaç varsa konulabilir. Bende her destemde 2 tane vardı 1 e indirdim onu.

ilhan998
17/01/2014, 16:33
Priesti nerflemeyinde gidin güzelin enginarı nerfleyin helal spr be bliz hll yha cidden

canifeto12
17/01/2014, 20:58
cok sinir oldugum bi karttı . acaip mutlu oldum