PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 27.01.2014

DreadfuL
27/01/2014, 10:31
VP vs Relax(bo3): VP takımının son zamanlardaki formuyla (LoH takımdan ayrıldıktan sonra) bu maçı rahat bir şekilde alması lazım fakat oranlar VP tarafında %80'i aşmış durumda. Ben Relax'ın pek şansı olmadığını düşünsem de %80'lik bir orandan getirisi çok az olan VP'ye risk alma taraftarı değilim. Fakat dediğim gibi normal şartlar altında VP bu maçı rahat kazanır.

Son Maçlar:

VP vs Life: 2-0
VP vs PR: 2-0

Relax vs FSid3: 2-0
Relax vs Empire: 0-2

Risk: %20

Fnatic.eu vs hehe(bo2): Bu maçta hehe takımına şans tanıyabileceğimiz bir durum yok. O yüzden sürpriz aramayın, Fnatic.eu bu maçı kazanır. bo2 olduğundan hehe'nin arka arkaya 2 tane maç kazanma şansı bence %5 olasılık civarında.

Son Maçlar:

Fnatic.eu vs Life: 2-0
Fnatic.eu vs Empire: 1-0

hehe takımı son iki maçında Denial ve Rotk takımlarını yendi.

Risk: %10

bvd.dotA vs eN.Legs(bo3): Bu maç tam bir kapalı kutu olsada bazı bilgilere ulaştım. 2 takımda birkaç hafta önce büyük değişikliklere gitmiş ve Legs takımından 3 oyuncu bvd'ye geçmiş. Bu 3 oyuncuda Güney Afrika standartlarında çok iyi oyuncularmış. Maçtan uzak durmanızı tavsiye etsem de oynayacaksanız bu sebeplerden ve güzel getirisinden ötürü bvd'yi öneririm.

Son Maçlar:

2 takımından kaydedilmiş bir son maçını bulamadım.

Risk: %50

Sigma.int vs rox.KIS(bo2): Geldik bir tane daha bo2 maça. Aralarındaki son maç 3-2 Sigma galibiyetiyle sonuçlanmıştı fakat bu maçta rox.KIS'in 2 maç arka arkaya kazanma şansı olduğunu düşünmüyorum. rox.KIS'in performansı gerçekten düştü bu aralar. En kötü ihtimalle berabere bitebilecek bu maçı Sigma.int kazanacaktır.

Son Maçlar:

Sigma.int vs Na'Vi: 0-2
Sigma.int vs Alliance: 0-2

rox.KIS vs Life: 0-1
rox.KIS vs hehe: 1-0

Risk: %20

PR vs Empire(bo3): Bu maç için tahminde bulunmadan önce ilginç bir istatistik vermek istiyorum. Aralarında oynadıkları 11 maçta PR bırakın galibiyet almayı, tek bir oyun bile alamadı. Bu gerçekten ilginç ve korkutucu bir istatistik. Empire takımı ise iyi giden formundan sonra bu aralar kendi seviyesinin altında oynayan Speed takımından bir oyun bile alamadı. Ben oran farkınının (%29-%71) bu maçın gerçek değerlerini yansıttığını düşünmesemde Empire takımını karşıma alma taraftarı değilim. Oynamamanızı tavsiye ediyorum fakat bu maça kesinlikle oynayacam diyenlerinde Empire'a oynamaları daha iyi olur.

Son Maçlar:

PR vs Next.kz: 1-1
PR vs Empire: 0-1

Empire vs Speed: 0-2
Empire vs Relax: 2-0

Risk: %50

MartinEden
27/01/2014, 22:36
Relax ne etdi oyle yaa :D