PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : arenada bezdirme taktiği

Burakula
27/01/2014, 17:59
heartstone da arena atmaya başladığımdan beri 2-3 oyunda bir her el sürenin sonuna kadar bekleyen adamlara rast geliyorum. Yeni moda falan mı bu?
Adam her el oynama süresinin tam en son anında oynuyor ve sanırım bezdirerek pes ettirmeye çalışıyor karşısındakini(1-2 defa başarılı oldular). oynayınca da çok mal hamleler yapıyor. hani düşünüyo beyin fırtınası yapıyor desem oyunun çok da düşüncek bir yanı yok+hamleleri berbat.

Bu bekleme süresinin acil kısaltılması gerek bence oyunun heyecanını yok edicek hatta bezdirecek kadar uzun bir süre karşıdakinin hamlesini beklemek.

WeRdeR WeReMeM
27/01/2014, 19:19
haklısın her oynadığım el gördün dediğin şeyleri. Adamlara bir şeyde yazamıyorsun ya çıldırasım geliyor karşımda olsa kafasını kopartırım o derece yani.

ilhan998
27/01/2014, 19:37
Onu genellikle ben yapıyorum alt taba falan atıyorum hazır tur bendeyken :d

Burakula
31/01/2014, 22:42
yemin ediyorum bezdirdiler oyundan. Ne arena atılıyor artık ne ranked game, ilk elden itibaren her el mi sonuna kadar beklenir zaten el başına bi saat bekleme süresi vermişler acil kısaltılması lazım yarısına falan indirilmesi lazım sürenin.

AloneOrDeaD
31/01/2014, 22:49
burakula dota da bütün feeder ruslar sana denk geldiği gibi heartstone da da bütün bekleyenler sana denk geliyor bence herhalde 20 25 kere arena yapmışımdır bir kere denk gelmedi

WeRdeR WeReMeM
31/01/2014, 23:01
Yok yok Burakula haklı ya banada %90 falan denk geliyor ya.

Burakula
31/01/2014, 23:28
burakula dota da bütün feeder ruslar sana denk geldiği gibi heartstone da da bütün bekleyenler sana denk geliyor bence herhalde 20 25 kere arena yapmışımdır bir kere denk gelmedi

sana şöyle söyliyeyim 5-6 defa sıkıntıdan concede verdim. Adamlar bunu bildiğin taktik olarak uyguluyor bıkar da pes eder diye blizzard bekleme süresini bu tarz heriflerini olacağını düşünmeden fazla uzun yapmış adamlar da bunu kullanıyor. Ben de sinir oldum bi defa yapym dedim 3. elde sıkıntıdan kendin de patlıyosun bu herifler nasıl dayanıyor bilmiyorum.

AloneOrDeaD
31/01/2014, 23:34
bence haklısın bekleme süresi kısaltılabilir blizzard çok müsama göstermiş sonuçta zaten bi oyun normalde 3 4 dakka bile sürmüyor zaten öyle de olması gerek ama böyle bir bekleme süresi suistimali hemen bi el atıp çıkayım diyen adamı bezdirir ya bu süre kısaltılsın ya da her el sonuna kadar bekleyen oyuncuya bir ceza gelsin mesela mana kristalini yok etme ya da kendine damage gibi falan

WeRdeR WeReMeM
31/01/2014, 23:35
Telefonlarımıza geldiği zaman ne bok yicez şarj bitirir ibneler :D

hohmlec
31/01/2014, 23:44
Telefonlarımıza geldiği zaman ne bok yicez şarj bitirir ibneler :D
gelsın gelsın dıbıne vuracam sonyın su ekstra sarj aletınden alacam

tarhuman
31/01/2014, 23:45
Bana 1 kere karşıma böyle oyuncu geldi. O da lag olduğundan galiba özür dileyip duruyordu. Abi zaten hearthstone çerezlik oyun. Açın arkadan chat, anime, forum vb. Oyunu da windows moduna alın. Zaten oyundaki seslerden sıranın size gelip gelmediğini anlarsınız.

Berkantk
01/02/2014, 08:12
bana neredeyse hiç denk gelmedi. Hatta yeri geldi o sürenin bana yetmediği bile oldu. Çünkü oyun sahasında çok minyon olursa 2 tarafında, ayrıca elinde de çok kart varsa en iyisini bulman gerekiyor. Hatta 1 keresinde düşündüm düşündüm, en son fitil gelince yanlış hamle yaptım oyunu verdim.