PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 31.01.2014

DreadfuL
31/01/2014, 17:09
Öncelikle bugüne özel bir yorumum olsun;
DP vs TCN(bo1): Bir Türk takımı olan DP takımı son günlerde yer aldığı kupalarda gösterdiği performansla adından söz ettirmeye başladı. Son olarak Gigabyte turnuvasını kazanarak bayrağımızın orada yer almasını sağladılar. Karşılarındaki TCN takımı ise benim dikkatimi çeken bir takım. Nextplease gibi Romanya'nın önde gelen takımlarından birini çok rahat bir şekilde geçtiler iki defa. Daha sonra TR gibi bir takım karşısında da galibiyet alarak şaşırtmaya devam ettiler. Gönlüm tamamen DP tarafında da olsa bu maçı TCN'nin kazanacağını düşünüyorum. Yanılmak için inanın hiç bu kadar istekli olmamıştım. Shoutout to Kuntiger.

Risk: %50 (gosugamers sitesinden oynamak isteyenler için verilmiş risk oranıdır.)

rox.KIS vs SADBOYS(bo1): Öncelikle bu maçın kaderini belirleyecek en büyük şeyin ping problemi olduğunu belirteyim. Server maçtan önce yapılacak yazı tura gibi bir çekilişle belli olacak. Sadboys'un ciddi anlamda fena olmayan bir kadrosu var fakat daha kendilerini gösteremediler tam olarak. rox.KIS ise inişli çıkışlı performansına devam ediyor. Bu maçın riskini %100 olarak belirlemem hiç yanlış olmaz düşüncesideyim. Denemek isteyenlerin Sadboys'a küçük oynamalarını tavsiye edebilirim. Ama dediğim gibi serverın maçtan önce belirleneceğini düşünürsek bu maça hiç bulaşmamanız yararınıza olabilir.

Risk: %100

Speed vs eHug(bo1): Speed takımının bu karşılaşmada önde olan takım olarak gözükmesi hiç sürpriz değil. Ping vb. sorunların oluşabileceği bu turnuvada Speed takımının 2 oyuncusunun Amerika'dan 3 oyuncusunun Avrupadan olması onlara bir avantaj sağlıyor ki eHug karşısında bir avantaja ihtiyaçları olur mu bilinmez. Tek sorun yenilirlerse lower bracket'a düşüp elenmeyecekleri için bir gevşeme durumu olup olmayacağı. Açıkcası ben Speed'e oynamaktansa hiç oynamamayı tercih ediyorum ve sizede bunu öneriyorum. Sürpriz arayacağınız maçın bu olmaması gerektiği görüşündeyim.

Risk: %30

Empire vs hehe(bo1): Bu maç hakkında söyleyeceğim pek bir şey yok. Empire karşısındaki takımı normal ve anormal tüm şartlar altında yenmeli.

Risk: %10

Awolnation
31/01/2014, 17:51
Rares on S A D B O Y S

GO GO old man.

DreadfuL
31/01/2014, 19:08
SADBOYS değişik bir taktik ve pick stratejisi ile rox.KIS'i gerçekten ezerek yendi. Dakika 25'i göremedik.

Awolnation
31/01/2014, 19:11
Fear Min. 20 Midas,Linken,Deso :kappa:

6564

DreadfuL
31/01/2014, 19:52
DP takımı maalesef kaybetti. Fakat oyuna Y.RRAK tagı ile girerek benim gerçekten üzülmemin önüne geçtiler. Türkiye'nin en üst düzey olarak gözüken takımının Eizo Cup'da son 8'e kalıp böyle bir şey yapması cidden hoş olmadı bence.

Woolridge
31/01/2014, 19:55
Türkiye'nin en üst düzey olarak gözüken takımının Eizo Cup'da son 8'e kalıp böyle bir şey yapması cidden hoş olmadı bence. :d

dark pesıç profeşınıl i sıports

napstar
31/01/2014, 21:04
Arkadaşlar af edersiniz ama YARAK Türkçe'de silah anlamına gelir. Başkaları GUN tag'ı ile katılsa sorun etmezsiniz ama biz gerçek Türkçe bir kelime olan YARAK tag'ı ile katılınca sorun ediyorsunuz. Bu aşağılık kompleksinden kurtulun artık.

DreadfuL
31/01/2014, 21:45
Arkadaşlar af edersiniz ama YARAK Türkçe'de silah anlamına gelir. Başkaları GUN tag'ı ile katılsa sorun etmezsiniz ama biz gerçek Türkçe bir kelime olan YARAK tag'ı ile katılınca sorun ediyorsunuz. Bu aşağılık kompleksinden kurtulun artık.

Biz zaten Y.RRAK dedik star.

canavar
31/01/2014, 22:07
SADBOYS değişik bir taktik ve pick stratejisi ile rox.KIS'i gerçekten ezerek yendi. Dakika 25'i göremedik.

cidden sadboys ilginç metalar peşinde. :D 2ez4rtz

ee yi yollaması lazım speedin. anca pub oyunlarda tryhardlık yapsın başka bi işe yaramaz. en zayıf halka.

napstar
31/01/2014, 22:07
ALLAHSIZ EE

Burakula
31/01/2014, 22:33
SADBOYS eğlenceli takım olmuş train atsınlar da daha ciddi turnuvalarda bir görelim.. pieliedie kötü, ee her zamanki gibi iyi kaptan kötü player. Speed gaminge eeyi taşıyacak bir sup ya da yeni bir kaptan lazım.

Awolnation
31/01/2014, 22:55
13 Rares. :kappa: S A D B O Y S

Krizalid
04/02/2014, 11:09
DP zaten şu bizim Rage guy bebesinin oynadığı takım değil mi, baştan maçı izleyerek zaman kaybını garantilemişsiniz.

KEREEEEEEEEEEEM
04/02/2014, 12:31
cidden sadboys ilginç metalar peşinde. :D 2ez4rtz

ee yi yollaması lazım speedin. anca pub oyunlarda tryhardlık yapsın başka bi işe yaramaz. en zayıf halka.

nth den attılar nth şampiyon oldu speed de öyle olur yeter ki atsınlar. Jeyo<EE<Burning ./