PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Deste açma

emrek
08/02/2014, 03:21
Arkadaslar bu deste açmanın taktiği mi var ? Yada istediğim bir kartı direk alabiliyor muyum bir şekilde(crafting modu biliyrm bir tek). ama bunları dusununce bile o murloc desteleri imkansız geliyor .s craftingde kasmak cok zor , normal deste de o kadar şans olmaz

Burakula
08/02/2014, 03:38
arenadan hediye gelen veya satın adlığın destelerden en az1 rare ya da daha değerli kart çıkar. Kart işine yarıyorsa ne ala, yaramıyorsa rare kartların craftingten getirisi de diğer kartlara oranla çok daha fazla olucaktır. Bu şekilde crafting ve arenanın ardımıyla kart açabilirsin eğer para harcamıycam diyosan.

Ayrıca classlardaki levelin çok üstlere çıkınca golden expert kartlar gelmeye başlıyor. Golden kartlar da çok fazla dust veriyor. Bir ya da 2 klassa odaklanıp hayvan gibi oynaman da kart açmanda sana yardım edebilir.

emrek
08/02/2014, 04:04
arenadan hediye gelen veya satın adlığın destelerden en az1 rare ya da daha değerli kart çıkar. Kart işine yarıyorsa ne ala, yaramıyorsa rare kartların craftingten getirisi de diğer kartlara oranla çok daha fazla olucaktır. Bu şekilde crafting ve arenanın ardımıyla kart açabilirsin eğer para harcamıycam diyosan.

Ayrıca classlardaki levelin çok üstlere çıkınca golden expert kartlar gelmeye başlıyor. Golden kartlar da çok fazla dust veriyor. Bir ya da 2 klassa odaklanıp hayvan gibi oynaman da kart açmanda sana yardım edebilir.
tşk ettim çok açık net anlatmışssın bro :)

Krizalid
08/02/2014, 04:33
Class seviyesini yükseltmekle gelen kartlar expert değil, basic kartlar oldukları için disenchant edilemiyor, dolayısıyla dust da vermiyor.

Burakula her zamanki gibi bilmediği konularda atıp tutmuş.

[SnX]LycOn
08/02/2014, 14:56
Daha önce de dedim, çok acil ihtiyaç yoksa kartları dislemeyin. Bu oyunda illa ki kart özellikleri değişiyor. Hem oyun beta da hala hem de metanın değişmesi açısından kartlarda değişiklik yapılıyor. Kart özelliği değiştiği an dislediğin zaman vereceği dust craft için gereken dusta eşit olur. Aklınızda olsun. Özellikle golden dislemenin deli dust getirisi var bu durumlarda.
Ek öneri olsun =)

Burakula
08/02/2014, 15:10
Class seviyesini yükseltmekle gelen kartlar expert değil, basic kartlar oldukları için disenchant edilemiyor, dolayısıyla dust da vermiyor.

Burakula her zamanki gibi bilmediği konularda atıp tutmuş.

o dediğin şey belirli bir levela kadar geçerli aslında. Bu yüzden çok üstlere çıkınca diye özellikle belirtmiştim.

Krizalid her zamanki gibi yazılanı okuyamamış bile:/

[SnX]LycOn
08/02/2014, 15:54
@burakula, classın level alması ile expert set sayılan (common, rare, epic, legendary) golden kartlardan alamazsın.!

Nighthawk
08/02/2014, 16:01
Level atladıkça gelen kartların tamamı Basic'tir.

Basic kartlar, Reward kartlar, Promotion kartlar Soulbound'tır.

Soulbound kartlar craft veya disenchant edilemez.

Burakula
08/02/2014, 17:33
Örneğin bir classın basic kartlarının tamamını açtık. Tamamının golden hallerini de açtık, level atladığınızda ne geliyor?

[SnX]LycOn
08/02/2014, 17:55
Neutral golden kartları. Belli leveldan sonra,49-50 leveldan sonra başlıyordu diye hatırlıyorum, neutral golden kartlarını vermeye başlıyor.

Nighthawk
08/02/2014, 18:37
1-10 arası basic class kartları
11-50/52 arası golden basic class kartları
50/52-60 arası golden basic neutral kartlar

60 max level.

[SnX]LycOn
08/02/2014, 18:50
Merak eden olursa hangi levelda hangi golden geliyor diyerekten.
Link (http://hearthstone.gamepedia.com/Level)

Krizalid
09/02/2014, 00:32
51-60 arası Rogue'a gelen kartlar küfür gibi adeta.