PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : arcane dust

canifeto12
08/02/2014, 13:04
beyler bu suyu siz nasıl elde ediyonuz ? craft sistemine atılmaya calısıyorumda simdi baktım mesela 5 tane aynı karttan var 3 tanesini yaktım . bide özel cerceveli kartlar a baya fazla veriyor . yakmalıyım sizce ?

WeRdeR WeReMeM
08/02/2014, 13:35
Ben kullanmadığım classların kartlarını yaktım mesela. Daha güzel kartlar elde ettim yada craftladım.

Burakula
08/02/2014, 14:11
kart yakma ya da arenadan hediye olarak geliyor.

Lsx
08/02/2014, 17:23
Şu arenada sürekli Priest geliyor karşıma .s E malum çoğu lose.

canifeto12
08/02/2014, 17:31
bu cerceveli olanlara 50 dust veriyor . bi etkisi yok dimi cercevenin _?

[SnX]LycOn
08/02/2014, 17:39
Priesta karşı oynarken silence önemlidir. Yerde mümkün olduğunca minion bırakma. Duruma göre es geçilebilir ama priest bufflarıyla baya value kazanabilir 2 kart + heal ile. (2 kart vs lafın gelişi) 4 sihirli rakam, shadow death ve shadow pain 4 atacklı minionlara karşı etkisiz. MC ye karşı ise yerde sağlam bir üstünlük kurmadıysan ya da adam mc kullandığı zaman senden aldığı minionu kesmekte zorlanacak isen ona göre oynucaksın kartlarını, yere atmıcan sağlam minion. Holy nova takibi yapacaksın. Soulpriest attıysa ya da shadow forma geçtiyse +2 ya da +3 damage vuran hero powerı olur, onu göz önünde bulundurarak oynucaksın. Priest o kadar güçlü değil aslında, biraz daha stratejik oynaman gerek hepsi bu. Ha diyorsan bildiğim şeyleri söylüyorsun. O zaman oyunu oynayışında, düşünce tarzında bir hata var demektir.

[SnX]LycOn
08/02/2014, 17:44
bu cerceveli olanlara 50 dust veriyor . bi etkisi yok dimi cercevenin _?

Dotada nasılsa hsde de öyle. Görüntü işlevi değiştirmiyor. (çerçeve derken golden kartlardan bahsettiğini sanıyorum.)

LycOn;225434']Daha önce de dedim, çok acil ihtiyaç yoksa kartları dislemeyin. Bu oyunda illa ki kart özellikleri değişiyor. Hem oyun beta da hala hem de metanın değişmesi açısından kartlarda değişiklik yapılıyor. Kart özelliği değiştiği an dislediğin zaman vereceği dust,craft için gereken dusta eşit olur. Aklınızda olsun. Özellikle golden dislemenin deli dust getirisi var bu durumlarda.
Ek öneri olsun =)