PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : LoL - Bahar Mevsimi Finali biletleri Biletix’te!

DOTA_BIRAKTIRAN
04/03/2014, 16:12
League of Legends Türkiye 2014 Sezonu Şampiyonluk Ligi heyecanı, 6 Nisan'da Bostancı Gösteri Merkezi’nde gerçekleşecek Bahar Mevsimi Finali’yle devam ediyor.

Bu heyecanı yerinde izleyen sihirdarlar, Türkiye Sunucusu'nda geçerli 840 RP hediyesini hesaplarına yüklenmiş bulacaklar. Ancak bunun için bilet satın alırken istenilen bilgilerde Sihirdar Adı kısmı doldurulmalıdır. İnternet üzerinden satın alınmayan biletlerde ise, teslim alınan noktadaki görevliye Sihirdar Adı’nın bildirilmesi gereklidir. 13 yaşının altındaki sihirdarlar, etkinliğe velileri ile katılabilir. Alacakları bilet, veliler için de geçerli olup ikinci bir bilet almalarına gerek yoktur.

Bahar Mevsimi Finali, kapılarını 6 Nisan Pazar günü saat 09.00’da açacak. Sürpriz etkinlikler ve bolca eğlence Sihirdarları bekliyor. 3.’lük maçı, Cosplay yarışması ve Final maçı da günün ilerleyen saatlerinde karşınızda olacak.

RP ödülü, etkinliğe katılan sihirdarlara verilecektir ve sadece Türkiye Sunucusunda geçerlidir.

Hediye RP yüklemesi yapılabilmesi için bilet satın alırken Sihirdar Adı'nın girilmesi zorunludur. (Sihirdar Adı, oyun içindeki görünen adınızdır. )

13 yaş altındaki katılımcılar velileri ile katılabilirler. Veliler için bilet gerekmemektedir.

BILETIX : http://www.biletix.com/etkinlik/RT650/TURKIYE/tr

KAYNAK : http://tr.leagueoflegends.com/tr/news/esports/esports-event/bahar-mevsimi-finali-biletleri-biletixte

canifeto12
04/03/2014, 16:55
13 yaş altındaki katılımcılar velileri ile katılabilirler. Veliler için bilet gerekmemektedir.

Yeezer
04/03/2014, 16:58
A: Kanka sen bahar mevsimine gittin mi
B: Yok kanka ya babam izin vermedi

MartinEden
04/03/2014, 16:59

:D :D

hohmlec
04/03/2014, 17:04
Iste coluk cocuk oyunu oldugu belli oluyor

Awolnation
04/03/2014, 17:04
Nobody cares.

Krizalid
04/03/2014, 17:15
Sihirdar ne lan. Bu arada o okuduğunuz yazı yasal bi zorunluluk olsa gerek, Dota 2 için bir olay düzenlense aynısı onda da yazardı büyük ihtimalle.

Raichox
04/03/2014, 17:17
Sübyancı damgası yersiniz lan dikkat edin.

MartinEden
04/03/2014, 17:25
Sihirdar ne lan. Bu arada o okuduğunuz yazı yasal bi zorunluluk olsa gerek, Dota 2 için bir olay düzenlense aynısı onda da yazardı büyük ihtimalle.

13 yaş altı birisinin İnternational izlemeye gittiğini hayal etmesi bile korkunç :D
Not. 13 yaş altı çocukların bu tür oyunlar oynamasını bile doğru bulmuyorum o ayrı konu

KEREEEEEEEEEEEM
04/03/2014, 17:41
Sihirdarın ingilizcesi ne merak ettim.

Yasal bi zorunluluk olabilir de Dota2 için olsa "13 yaşından altındaki kahramanlar katılamazlar" olsa çok daha iyi olurdu. Amk 13 yaşından önce o ortamda ne olup bittiğini bile anlamazlar. Maçları izleseler spiker tobi gibi "black hooooooooooooooooooooooole" demiyorsa maçlardan azıcık zevk almazlar. 13 yaşından önce biri ancak lolde ne var en yok bilmiyorum ama "kanka bunlar niye barat almıyolar la, amk o heroyu seçti ezikler" diye düşünür.

Kısacası çocuk oyunu.

Zaphart
04/03/2014, 18:04
Sihirdarın ingilizcesi ne merak ettim.

Yasal bi zorunluluk olabilir de Dota2 için olsa "13 yaşından altındaki kahramanlar katılamazlar" olsa çok daha iyi olurdu. Amk 13 yaşından önce o ortamda ne olup bittiğini bile anlamazlar. Maçları izleseler spiker tobi gibi "black hooooooooooooooooooooooole" demiyorsa maçlardan azıcık zevk almazlar. 13 yaşından önce biri ancak lolde ne var en yok bilmiyorum ama "kanka bunlar niye barat almıyolar la, amk o heroyu seçti ezikler" diye düşünür.

Kısacası çocuk oyunu.
Summoner

Ratz
04/03/2014, 18:46
Anket yapmışlardı nasıl çevirelim diye-_-

CoolStoryBro
04/03/2014, 19:46
Gitmek isteyen 13 yaş altı bir Sihirdar varsa velisi olabilirim. Böylesine trolleme (https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=Al6EgLT_ZuI#t=139)nin dayanılmaz hafifliğini yaşayabileceğim bir fırsatı geri tepmek olur mu? yoo dostum yoo.

DOTA_BIRAKTIRAN
05/03/2014, 04:15
dotada böyle organizasyonlar yok diye kıskanmayın :'(

KKROguz
05/03/2014, 10:01

sabahtan beri gülüyorum . :SADF:ASDFASdfsdf 12 yaşımda kardeşim var onun yanında giderim AS: DFAS:DFASDF:ASF:ASD:F ASdf

canifeto12
05/03/2014, 12:11
+ oğlum bu tus ne işe yarıyor
- ya baba bi dur . Allah askına bi dur ya .
+ulti at oğlum ulti

canifeto12
05/03/2014, 12:24
+oğlum bi dk dur bakayım .
- noldu baba ?
+aksam ezanı okunuyo . kalk eve gidiyoz
-ya baba turnuvadayım diyorum . yarı finaldeyim diyorum
+beni ilginlendirme . annenden azar işitmek istemiyorum
-ya baba of ya. tamam tamam bekle bilgisayarı kapatıyım

MartinEden
05/03/2014, 12:45
+ oğlum bu tus ne işe yarıyor
- ya baba bi dur . Allah askına bi dur ya .
+ulti at oğlum ulti

:D :D

Yeezer
05/03/2014, 22:55
Bugün bir arkadaş zorladı lan hadi lol atalım hesap var sana aldım ben falan neyse gittik ben hero falan bilmiyorum dedi bak bu haftanın heroları sunun parası şu falan. Thres aldım hook falan atıyor pudge gibi 3 oyun onu aldım support heroymus carry kastım 3/3 gg benim seviye 6 adamların 26 falan. Dedim firat ******** böyle oyun olmaz. Bu kadardı teşekkürler :D

KKROguz
06/03/2014, 09:05
Forumlara konu açtım. Gitmek isteyenin velisi olurum diye. :D

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi