PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Free 2 Play oyunlar Library'de

annil
05/03/2014, 01:13
Ben betada olduğumdan sanırım, bütün f2p oyunları, yüklü olsun olmasın library'ye eklemişler, korktum bir an bu kadar oyun nereden geldi diye, sonradan farkettim; ama hoşuma gitmedi pek. Oynamak istesem zaten yüklüyordum, görünüyordu library'de, şimdi kafa karıştırıyor boş yere. Düzeltirler umarım, ya da en azından f2p oyunları göster/gösterme seçeneği eklenmeli.

BorisPeace
05/03/2014, 01:34
F2P diye bir kategori açıp, oyunları içine atıp onu gizleyebilirsin.

CoolStoryBro
05/03/2014, 01:47
F2P diye bir kategori açıp, oyunları içine atıp onu gizleyebilirsin.
Hımm tecrübe konuşmuş (http://www.gamehonor.com/showthread.php/20850-Dota-2-yi-kutuphaneden-silmek?p=226496&viewfull=1#post226496). Sen de böyle yapıyorsun di mi Boris :d Ama bil ki biz de P2P oyunları "Oynamadan önce kesinlikle alınması gereken oyunlar" şeklinde bir kategoride açık halde tutuyoruz ki görünce oralara kadar çıktığımız için sevinebilelim :p

Lexsarko
05/03/2014, 02:20
Tipsiz adminler diye bir kategori açıp, Boris'i içine atıp onu gizleyebilirsin.

BorisPeace
05/03/2014, 02:23
Hımm tecrübe konuşmuş (http://www.gamehonor.com/showthread.php/20850-Dota-2-yi-kutuphaneden-silmek?p=226496&viewfull=1#post226496). Sen de böyle yapıyorsun di mi Boris :d Ama bil ki biz de P2P oyunları "Oynamadan önce kesinlikle alınması gereken oyunlar" şeklinde bir kategoride açık halde tutuyoruz ki görünce oralara kadar çıktığımız için sevinebilelim :p

Bende 3 kategori var (:
1) Bitireceklerim
2) Sıradakiler
3) Sürekli Kalanlar

Bunların altında da Games var, yüklü olmayan oyunlar. 1), 2), 3) koydum, çünkü Steam kategorileri alfabetik sıraya göre diziyor :/

CoolStoryBro
05/03/2014, 03:39
Tipsiz adminler diye bir kategori açıp, Boris'i içine atıp onu gizleyebilirsin.

6730

Eyvallah dediğin gibi yaptım harbiden göz önünden kayboldu da biraz rahatlayabildim. Ne yalan söyleyim başta Boris'i seviyordum ama sürekli kendini tekrar ede ede baydı, sildim ve verdiğim paraya pişman oldum. Fakat bir de Lexsarko'ya bak; mükemmel bir yapım, yıllardır oynuyorum hala eskimiyor. Verdiğim parayı kuruşuna kadar haketti. Keza Nighthawk da öyle olacak gibi duruyor, yeni başladım ama bayağı sardı şu an. Umarım Boris gibi bozmaz o da.

Bir de göz önünden aldık ama şu Boris'i Steam'den tamamen silmenin bir yolu yok mudur? Varlığı bile sinirlerimi bozmaya yetiyor...

6733

BorisPeace
05/03/2014, 15:03
Tipsiz derken, restoranlarda tip bırakmayan anlamında mı yoksa ucu bucağı olmayan anlamında mı? Ona göre kızıcam :/

sehnoc
05/03/2014, 15:05
6730

Eyvallah dediğin gibi yaptım harbiden göz önünden kayboldu da biraz rahatlayabildim. Ne yalan söyleyim başta Boris'i seviyordum ama sürekli kendini tekrar ede ede baydı, sildim ve verdiğim paraya pişman oldum. Fakat bir de Lexsarko'ya bak; mükemmel bir yapım, yıllardır oynuyorum hala eskimiyor. Verdiğim parayı kuruşuna kadar haketti. Keza Nighthawk da öyle olacak gibi duruyor, yeni başladım ama bayağı sardı şu an. Umarım Boris gibi bozmaz o da.

Bir de göz önünden aldık ama şu Boris'i Steam'den tamamen silmenin bir yolu yok mudur? Varlığı bile sinirlerimi bozmaya yetiyor...

6733

paint terk. dafasdqwerq.

KEREEEEEEEEEEEM
05/03/2014, 15:15
6730

6733

Boris banli gibi duruyor silik.

BorisPeace
05/03/2014, 15:37
Boris banli gibi duruyor silik.

Oyunu silmiş işte :(

Lexsarko
05/03/2014, 17:35
Fakat bir de Lexsarko'ya bak; mükemmel bir yapım, yıllardır oynuyorum hala eskimiyor. Verdiğim parayı kuruşuna kadar haketti.

Parayı alamadım.

KEREEEEEEEEEEEM
05/03/2014, 17:41
Parayı alamadım.

Volvo kazıklamış seni. Satilan miktari az gösterip üçkaat yapıyor.

Nighthawk
05/03/2014, 18:00
Bu bir bugdı, düzeltildi. Sizde henüz düzelmediyse yakında düzelir.

annil
05/03/2014, 20:38
Yes, bugünkü update düzeltti.

Fixed uninstalled, free apps showing up in user's game library