PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TI4 ile Ilgili gelişmeler

hohmlec
05/03/2014, 12:45
Gabe amcamiz turnuvanin tarihini degistirmis. Ağustosta olan turnuva temmuza alinmis ve ayrica (league of legends tan ozenmis herhalde) NBA'in eski takımlarından Seattle Supersonics'in sahası Key Arena yi kiralayacakmis.

Kaynak; merlinin kazani

Son dönemdeki popüler MOBA oyunlarından Dota 2'nin yıllık turnuvası The International, hem yer hem de tarih değiştiriyor.

Gelen bilgilere göre bu yıl düzenlenecek olan The International 2014, geçtiğimiz yıllarda yapıldığı Ağustos ayı yerine Temmuz ayında yapılacak. Ayrıca turnuva, geleneksel olarak kullandığı* Benaroya Hall'ın yerine başka bir alanda düzenlenecek.

Valve'dan Gabe Newell'ın son açıklamaları, turnuvanın büyük ihtimalle NBA'in eski takımlarından Seattle Supersonics'in sahası Key Arena'da düzenleneceği yönünde.

Raichox
05/03/2014, 15:45
Bu sene Turnuvanın konsept i biraz değişecek dedikodularıda var , 2 bölge yerine 4 bölge olucakmış.

Yeezer
05/03/2014, 16:07
Benim tek isteğim izleyebilmek ne zaman TI olsa köye gittik.

KEREEEEEEEEEEEM
05/03/2014, 16:46
Benim tek isteğim izleyebilmek ne zaman TI olsa köye gittik.

Ahaah ti2de dotayi bilmiyordum ama ti3te de benim başıma geldi finalleri kaçırdım

Yeezer
05/03/2014, 16:48
3 yıldır izlemeye çalışıyorum 1 kere canlı izleyemedim. Internet de çekmiyor aq yerinde zaten