PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hearthstone Parıltılı Güncelleme

tarhuman
12/03/2014, 14:07
Çeviren olur diye konuyu açmadım. Hepsini çeviremem ama kısaca özetleyeyim. Güncelleme bilgilerine buradan (https://www.facebook.com/notes/hearthstone/hearthstone-patch-notes-1004944-all-that-glitters/687385791304192) bakabilirsiniz.

Güncellemeyi kısaca özetlersek:

Altın hero'lar eklendi. Altın hero elde etmek istiyorsanız. İstediğiniz hero ile ranked oyunlarda 500 win yapmanız gerekiyor. Güncellemeden önceki win'leri sayıyor mu bilmiyorum.
Yeni kart arkası süslemeleri eklendi. Nasıl elde edicez bilmiyorum. Eğer bu süslemelerden kazanmayı başardıysanız "options" bölümünden yeni süslemenizi aktifleştirebilirsiniz.
Artık aynı hesap ile diğer bölgelerde de aynı kartlarınız ile oynayabileceksiniz. Fakat kart desteleri farklı olacak.
Bir oyuncu hesabında en fazla 20000 altın tutabilir. Diğer kazanılan altınlar üstüne eklenmeyecektir. Fair play ruhu için yapmışlar.
nat pagle ve Tinkmaster Overspark kartları üzerinde değişiklik var. Bir süre boyunca bu kartları 1600 dust karşılığında disenchant edebilirsiniz.
Artık yeni sezona başlandığında önceki sezondaki rütbeniz kadar bonus yıldız alacaksınız. Böylece yeni başlayan oyuncuların eli legendary dolu oyunculara denk gelme olasılığı azaltılacağı düşünülmüş.
Artık arenada 10,11,12 win yapınca altın olmayan kart vermeyecek. Verdiği pack normal olur galiba. Hani hediyeleri açarken kart çıkıyordu ya. Onlardan kart gelirse o kesin altın olacakmış.
Artık oyundan düşerseniz 60 saniye içinde tekrar bağlanabileceksiniz. Bu iyi olmuş gerçekten.
Eğer elinize gelen bütün kartlar altınsa gelecek olan coin'de altın olacak.
Secret kartları artık bir el sonra aktifleşecek. Sıra rakibe gelince demek istiyor.
Büyülere ve bazı kartlara yeni efektler eklenmiş. Demin ragnaros kullandı birisi. Yerde lav oluştu, lavın içinden fırladı ragnaros :D.

ViktorReznov
12/03/2014, 14:30
"Secret kartları artık bir el sonra aktifleşecek. Sıra tekrar size gelince demek istiyor."

Yanlış olmuş burası. Sıra rakibe gelince aktif olacak senin secret'ın. Eye for an eye için falan koydular bunu.

"Artık diğer bölgelerde de aynı kartlarınız ile oynayabileceksiniz. Önceden diğer bölgeye geçince sıfırdan başlıyordunuz sanırım."

Bu da yanlış. Sadece diğer bölgelerde de oynayabileceğiz artık aynı Battlen acc si ile ama kart desteleri farklı olacak.

KEREEEEEEEEEEEM
12/03/2014, 14:31
Linki düzeltiver. https den sonra 2 nokta üst üste (:D) eksik.

Krizalid
12/03/2014, 15:36
Berbat bir patch olmuş.

tarhuman
12/03/2014, 15:37
"Secret kartları artık bir el sonra aktifleşecek. Sıra tekrar size gelince demek istiyor."

Yanlış olmuş burası. Sıra rakibe gelince aktif olacak senin secret'ın. Eye for an eye için falan koydular bunu.

"Artık diğer bölgelerde de aynı kartlarınız ile oynayabileceksiniz. Önceden diğer bölgeye geçince sıfırdan başlıyordunuz sanırım."

Bu da yanlış. Sadece diğer bölgelerde de oynayabileceğiz artık aynı Battlen acc si ile ama kart desteleri farklı olacak.

Düzelttim. Teşekkür ederim.

Bu arada wow mount'ta veriyorlardı. Onu yazmamıştım. Level atlayınca mount verdi. Gerçi wow oynamıyorum şuan.
6781