PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Crafting nasıl yapılır?

AwayFromMouse
16/03/2014, 23:07
Merhabalar, krafting nasıl yapıyorsunuz beyler. Mesela her desteye lazım basit kart yok, kraftlıyor musunuz?

Legendary için biriktiriyordum. Öperler dedim Faceless Manipulator yaptım.

Golden kartları disenchant yapmakta bitiyor sanırım olay. Bir de bu blizzard herhangi bir kartta nerf-buff yaptığında enchant değeriyle disenchant değeri aynı oluyor diyorlar. Redditte okumuştum bir adam her zaman için ekstra kartları bekletiyor ki bu nerf-buff olduğunda satıp yardırıyor.

Dünyanın en gereksiz soulbondsuz kartlarını yazarsanız sevinirim. Rankedda volkan konak olmaktan bıktım.

Zaphart
16/03/2014, 23:22
Hemen hemen her desteye giden kartlar var.Onları craftlamakla başlayabılırsın.harvest golem argent commander , defender of argus, sunfury protector gibi..Daha sonra kendine bi deste belirlersin bütçene göre elinde olan kartlara göre falan :D Onu yapmaya çalışırsın işine yaramayanları satarsın.Beğendiğin lazım olan bi legendary varsa da onun için beklemen gerekir biraz ne bileyim işine yaramayan golden epic epic golden rareları falan satar craftlarsın onu da.
Dust lazımsa kartları bekletmeni tavsiye etmem nerf gelecekte normal fiyatından satıcanda uzun iş.

Krizalid
17/03/2014, 21:43
Merhabalar, krafting nasıl yapıyorsunuz beyler. Mesela her desteye lazım basit kart yok, kraftlıyor musunuz?

Legendary için biriktiriyordum. Öperler dedim Faceless Manipulator yaptım.

Golden kartları disenchant yapmakta bitiyor sanırım olay. Bir de bu blizzard herhangi bir kartta nerf-buff yaptığında enchant değeriyle disenchant değeri aynı oluyor diyorlar. Redditte okumuştum bir adam her zaman için ekstra kartları bekletiyor ki bu nerf-buff olduğunda satıp yardırıyor.

Dünyanın en gereksiz soulbondsuz kartlarını yazarsanız sevinirim. Rankedda volkan konak olmaktan bıktım.

Legendary kartlar aslında o kadar önemli değil.

Constructed oyunda iş yapmak istiyorsan ve biraz acelen varsa genelde Rare kartları craftlaman lazım. Ragnaros'un, Leeroy'un olmasa da olur; ancak Eaglehorn Bow olmadan Hunter, Equality veya Aldor Peacekeeper olmadan Paladin, Feral Spirit veya Lightning Storm olmadan yapacağın Shaman, SI:7 Agent olmadan yapacağın Rogue falan pek bir şeye benzemez.

Neutral rare'lerde de Defender of Argus, Azure Drake, Argent Commander gibi olmazsa olmaz kartlar var, Zaphart söylemiş zaten.