PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Rusların iyice HS'a sarması

Krizalid
19/03/2014, 17:48
Sanırım herkes için müjdeli haberdir. Zaten oyunu sürekli oynayanlar sürekli Ruslara denk geliyordur Hearthstone'da. Gerçekten zayıf desteleri var ve saçma sapan oynuyorlar (zoo veya hunterla bile). Hadi o yine neyse de, son günlerde ne zaman Twitch'in HS bölümüne baksam mutlaka tanıdık bir Rus isim görüyorum. Lightofheaven birkaç gündür viewer sayısında tepeleri zorluyordu. İki gün önce de Versuta'yı oynarken gördüm. Şu anda da PGG açık.

Oyun bunlar arasında popülerleştikçe daha fazla "ez win ez life" diyeceğiz gibi görünüyor.

TypeR
19/03/2014, 21:01
Sanırım herkes için müjdeli haberdir. Zaten oyunu sürekli oynayanlar sürekli Ruslara denk geliyordur Hearthstone'da. Gerçekten zayıf desteleri var ve saçma sapan oynuyorlar (zoo veya hunterla bile). Hadi o yine neyse de, son günlerde ne zaman Twitch'in HS bölümüne baksam mutlaka tanıdık bir Rus isim görüyorum. Lightofheaven birkaç gündür viewer sayısında tepeleri zorluyordu. İki gün önce de Versuta'yı oynarken gördüm. Şu anda da PGG açık.

Oyun bunlar arasında popülerleştikçe daha fazla "ez win ez life" diyeceğiz gibi görünüyor.

Virüs HS'ye de yayıldı :) ^^

KEREEEEEEEEEEEM
19/03/2014, 21:39
Burakula HS oynuyorsa sevinmesi lazım. Belki artık ruslara küfretmeyi bırakır.

Qalamis
02/04/2014, 21:38
Valla başlarda takır takır yeniyordum ama onlar da baya geliştirdiler sanki. Bu aralar emin olamıyorum oyun başladığında yener miyim yoksa birkaç turda alır mı diye...

KONYALIYOBAZ
03/04/2014, 15:56
Burakula'nın kesinlikle çok sevineceği hele ki HS oynuyorsa Double Kill yapacağı olaydır.

Fingolfin
03/04/2014, 17:49
Ruslar her yerde aynı adamlara sövmeden edemiyorum. Geçen invoker ile mid gittim mal naixle gelmiş invoker solo kasmaz diyor bebe oyuna sıçtı en baştan. Bide çok berbat ingilizceleri var.