PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : [HS] Krizalid vs Tauhunter Dostluk maçı!

Xnony
20/03/2014, 19:24
Evet, 19.03.2014 (http://www.gamehonor.com/showthread.php/20981-priest-cidden-opmuş/page2?p=228122#post228122) tarihli konuda gerçekleşen karşılıklı tartışmaların artık sonlanması ve seyircilere güzel bir gösteri maçı sunulması isteğiyle, GH'nin 5.fırkasının 9. maddesine dayanarak bu konuyu açmış bulunmaktayım. Organizatör bizzat benim!

Seçimden önceki Cumartesi günü, yani 29 Mart 2014 Cumartesi günü saat 17.00'da maçı gerçekleştirelim diyorum, tabi taraflar için de uygunsa...

Kurallar, HS konusunda uzman birisi tarafından belirlenecek! (TARHUMAN OLABİLİR? XD)

Streamer halka açık oylamanın sonucuyla belirlenecek!

Let the fight begin!

Kurallar:

3 maç yapılsın.
Yenen aynı deste ile oynamak zorunda. Yenilenin destesini değiştirme hakkı var; değiştirmese de olur.
İstediğiniz kartı desteye alma hakkınız var.
Oyun esnasında oyuncular arasında hakaret içeren mesajlar yazılırsa yazan oyuncu forumdan 1 hafta ban yiyecek.(moderatör izin verirse tabi )
Oyun esnasında oyundan düşen oyuncu o maçı kaybetmiş sayılacak. Eğer diğer oyuncu maçın tekrarlanmasını isterse tekrarlanabilecek.
Oyun esnasında oyunu sabote ettiği belirlenen oyuncu streamer tarafından kaybetmiş sayılabilecek.(bilerek uzun süre bekleme veya yenen kişinin desteden kart değiştirmesi gibi)
Kazanan kişiye ödül vermek isterdim ama öğrenciyim. Kazanan kişiyi imzamda 1 ay taşıyıp reklamını yapayım bari. Zaten kazanmak onlara büyük bir ödül gibi gelecektir.
Maç başlamadan önce kurallarda değişiklik yapılabilir.

Xnony
20/03/2014, 19:39
VARIM DİYOR!!!

https://www.dropbox.com/s/zzk6mbbh27wkgo6/Screenshot%202014-03-20%2018.36.42.png

tarhuman
20/03/2014, 20:44
3 maç yapılsın.
Yenen aynı deste ile oynamak zorunda. Yenilenin destesini değiştirme hakkı var; değiştirmese de olur.
İstediğiniz kartı desteye alma hakkınız var.
Oyun esnasında oyuncular arasında hakaret içeren mesajlar yazılırsa yazan oyuncu forumdan 1 hafta ban yiyecek.(moderatör izin verirse tabi :D)
Oyun esnasında oyundan düşen oyuncu o maçı kaybetmiş sayılacak. Eğer diğer oyuncu maçın tekrarlanmasını isterse tekrarlanabilecek.
Oyun esnasında oyunu sabote ettiği belirlenen oyuncu streamer tarafından kaybetmiş sayılabilecek.(bilerek uzun süre bekleme veya yenen kişinin desteden kart değiştirmesi gibi)
Kazanan kişiye ödül vermek isterdim ama öğrenciyim. Kazanan kişiyi imzamda 1 ay taşıyıp reklamını yapayım bari. Zaten kazanmak onlara büyük bir ödül gibi gelecektir.
Maç başlamadan önce kurallarda değişiklik yapılabilir.

hohmlec
20/03/2014, 21:01
Streamer olarak bence ratzcru ve boris birlikte sunsun

Xnony
20/03/2014, 22:54
Evet krizalid maçi kabul ettiği an maç için olan tüm ön hazirliklar tamam olacaktir!

KONYALIYOBAZ
21/03/2014, 00:51
Tamamda oyunu nasıl streamliycez :D

Henüz spectate özelliği olmayan bir oyundan bahsediyoruz

Xnony
21/03/2014, 16:34
Skype'la falam filam .d

Xnony
21/03/2014, 22:55
LOL BEYLER :d

Xnony
22/03/2014, 01:15
ABİ KRİZALİD'TEN SES YOQ? :D

tarhuman
22/03/2014, 01:51
Altta okuduğu gözüküyor. Oynamak istemiyorsa yazmasına gerek yok. Ayrıca bu forumda önceden olan olaylara göre yargılayacak olursam; "oynamak istemiyorum" diye yazsa bile harraslanacaktır. Bu yüzden daha fazla zorlama bence.