PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni başlayanlar için

FafraGa
24/03/2014, 22:17
arkadaşlar bir konuda yarıma ihtiyacım var
ben duriid ve mage destesi yapıyorum şu an başlayalı çok olmadı. Saolsun tarhuman kardeş genel bilgileri verdi ranked oyunlar practice vs. oyunu öğreniyoum yanlız bu spell taunt minion dengesini bir türlü kuramadım bi denk geliyor sadece spell minion taunt yok atack yapamıyorum bir geliyor minionları buff layacak bi spell arıyorum sizce ne yapmalıyım
not: ilerde başka sorularım olursa bu başlık altında sorarım
not2: ben değil diğer arkadaşlarda sorabilir tabi ki

AloneOrDeaD
24/03/2014, 22:21
abi senin dediğin gibi işte yeri geliyor mevzusu yani bu oyunda denk gelme herşey he diyorsan ki desteme nasıl almalıyım bence çok kasmahni illa her türden minyonum olsun diye sen kafana yatan kartları bu kartlarla ben oyun alırım dediğin kartları koy yavaş yavaş zaten desten ilerledikçe ekle çıkr yapa yapa o deste güzelleşir

FafraGa
24/03/2014, 23:01
abi senin dediğin gibi işte yeri geliyor mevzusu yani bu oyunda denk gelme herşey he diyorsan ki desteme nasıl almalıyım bence çok kasmahni illa her türden minyonum olsun diye sen kafana yatan kartları bu kartlarla ben oyun alırım dediğin kartları koy yavaş yavaş zaten desten ilerledikçe ekle çıkr yapa yapa o deste güzelleşir

haklısın şans her şey ama gelme şansını artırıp azaltma da bizim elimizde ^^ questleri yapıp gelen parayla kart alıyorum mage çok hoşuma gitti durid de özellikler duriidin 8 heali :D

KONYALIYOBAZ
24/03/2014, 23:07
http://www.hearthpwn.com/decks

Buradan örnek alıp kendine göre düzenleyebilirsin. Her türden deste var.

Zaphart
24/03/2014, 23:13
haklısın şans her şey ama gelme şansını artırıp azaltma da bizim elimizde ^^ questleri yapıp gelen parayla kart alıyorum mage çok hoşuma gitti durid de özellikler duriidin 8 heali :D
paket almanı değil arena girmeni tavsiye ederim zaten arenada öğreniyorsun oyunu.şansı arttırmanın tek yolu draw card özelliği olan kartları destende bol bulundurman bu arada :D

FafraGa
24/03/2014, 23:15
paket almanı değil arena girmeni tavsiye ederim zaten arenada öğreniyorsun oyunu.şansı arttırmanın tek yolu draw card özelliği olan kartları destende bol bulundurman bu arada :D

ilk arene beleşmiş ama ben 3 maçıda kaybettim baştaki çok koydu bide :D :D :D şimdi işin yoksa para kasta arenaya gir :D

ziyahan
24/03/2014, 23:55
ilk arene beleşmiş ama ben 3 maçıda kaybettim baştaki çok koydu bide :D :D :D şimdi işin yoksa para kasta arenaya gir :D

arena girmek her zaman daha faydalı çünkü en kötü 3kez yenilsende 1 deste veriyor bazen dust goldda verebiliyor yanında. 50 gold fazlaya maloluyor sadece destelerin.

Lsx
25/03/2014, 04:49
Druid için yüksek hp değerine sahip minionlar iyi gidiyor. Zaten heronun buff cardları mevcut. Güzel spelleri de var. Ben şu ara Druid oynuyorum baya, sormak istediğin bir şeyler olursa yazabilirsin.
Mage içinde ben spell ağırlıklı çalışıyorum. Spell damage arttıran güzel minionlar var. Onlarla da masa kontrolü sağlanıyor. İstersen kullandığım desteleri koyabilirim.

AloneOrDeaD
25/03/2014, 05:26
Druid için yüksek hp değerine sahip minionlar iyi gidiyor. Zaten heronun buff cardları mevcut. Güzel spelleri de var. Ben şu ara Druid oynuyorum baya, sormak istediğin bir şeyler olursa yazabilirsin.
Mage içinde ben spell ağırlıklı çalışıyorum. Spell damage arttıran güzel minionlar var. Onlarla da masa kontrolü sağlanıyor. İstersen kullandığım desteleri koyabilirim.

destelerin ucuz mu o var bir de sonuçta arkadaş yeni başlamış destesine çok fazla rare koyabileceğini bie sanmıyorum biraz daha baic desteler lazım

Zaphart
25/03/2014, 13:48
https://sites.google.com/site/trumpdecks/home

burdan basic destelere bakarsın knk

FafraGa
25/03/2014, 14:21
kartlardaki rarety neye göre arkadaşlar onu yeni farkettim :D nereden bakıyoruz ?

Krizalid
25/03/2014, 14:43
kartlardaki rarety neye göre arkadaşlar onu yeni farkettim :D nereden bakıyoruz ?

Ortasındaki renk maviyse Rare, morsa Epic, turuncuysa Legendary. Renk falan yoksa Basic set.

FafraGa
25/03/2014, 15:07
Ortasındaki renk maviyse Rare, morsa Epic, turuncuysa Legendary. Renk falan yoksa Basic set.

bu kartlar random düşüyor değil mi yani pack aldığımda ya da arenada kazandığımda felan

Krizalid
25/03/2014, 15:16
bu kartlar random düşüyor değil mi yani pack aldığımda ya da arenada kazandığımda felan

Evet.

Yeterince Arcane Dust biriktirirsen de istediğin kartları da yapabiliyorsun. Arcane Dust da ya arenadan ya da fazladan kartları silerek ediniliyor.

FafraGa
25/03/2014, 21:08
Evet.

Yeterince Arcane Dust biriktirirsen de istediğin kartları da yapabiliyorsun. Arcane Dust da ya arenadan ya da fazladan kartları silerek ediniliyor.

kartlarımı kontrol ettim nozdormu diye bi ejderha var sanırsam o kart legendary iş yapar mı ?

Krizalid
25/03/2014, 21:12
kartlarımı kontrol ettim nozdormu diye bi ejderha var sanırsam o kart legendary iş yapar mı ?

Yapmaz.

Zaphart
25/03/2014, 21:12

iş yapmaz dursun.Dust lazım olduğunda satarsın 400 e

FafraGa
25/03/2014, 21:14
Yapmaz.

hahahahaha bende diyorum bende ne şans var millet legendary çıkınca seviniyor bende zaten var diye neyse ben yavaştan kapcam bu işi gibi az buçuk öğrendim Latyos the balık kardeşin verdiği siteden desteler hakkında fikir sahibide oldum gibi şu an yapmam gereken practice ranked maç ve questler gibi arenaya gircek para bulursam biraz daha başınızı ağrıtırım

Yeezer
25/03/2014, 21:38
Ya ben şimdi açıkçası birsey anlamıyorum Warcraft falan da sildiydim. Yazın hearthstone başlarım o zaman da ben böyle olurum xd

FafraGa
25/03/2014, 21:54
Ya ben şimdi açıkçası birsey anlamıyorum Warcraft falan da sildiydim. Yazın hearthstone başlarım o zaman da ben böyle olurum xd

oyunun warcraftla tek ilgisi warcraft kahramanları var içinde w3 içinde oynamıyorsun :) batle.net ten indiriyorsun

Yeezer
25/03/2014, 21:55
O derece bilmiyorum işte :'(

AwayFromMouse
26/03/2014, 20:48
Nozdormu bence güzl kart lan, druidde çok eğlenceli olabilir hatta

FafraGa
27/03/2014, 18:39

valla 3 desteye koydum ama daha bi kere atak yapmak nasip olmadı :D

FafraGa
08/04/2014, 18:52
Valla anlatamdan geçemiycem

az önce bi maç attım mage(ben) vs paladin
adam nerdeyse elindeki tüm minionları bufflaya buflaya bi hal oldu en son benim 11 hp onun ki tamdı elimde sadece bütü kartı vardı ve 2 kere tüm minionları dondurdum 1 kere buffed karakterini dondurdum sonra elime gelen ilk minionla onu yedim sonra 8 armor kartım geldi sürekli minion koyuyordu sıra bana gelince Allahım herkese 4 damage vuran kart gelsin diye içinden geçiyordu ki o geldi masadaki tüm minionları bi anda öldü sonra bana minionlar gelmeye başladı 2 kere 2 tane taunt koyan kart felan geldi adam da hiç kart kalmadı belli sadece 1-1 adam çıkarıp duruyor :D bende minionları dizip dizip geçirdim sonra bi 6 heal yaptı ama nafile 1 hp si kala oyundna çekildi :DD::Dd: Şu an haykırıyorum all chat olsa keşke şu oyunda :D

ilhan998
08/04/2014, 20:43

en güzel anti-afk taklidi arena kardı. son saniyesine bekleyenler için kapak kart

tarhuman
08/04/2014, 21:47
Valla anlatamdan geçemiycem

az önce bi maç attım mage(ben) vs paladin
adam nerdeyse elindeki tüm minionları bufflaya buflaya bi hal oldu en son benim 11 hp onun ki tamdı elimde sadece bütü kartı vardı ve 2 kere tüm minionları dondurdum 1 kere buffed karakterini dondurdum sonra elime gelen ilk minionla onu yedim sonra 8 armor kartım geldi sürekli minion koyuyordu sıra bana gelince Allahım herkese 4 damage vuran kart gelsin diye içinden geçiyordu ki o geldi masadaki tüm minionları bi anda öldü sonra bana minionlar gelmeye başladı 2 kere 2 tane taunt koyan kart felan geldi adam da hiç kart kalmadı belli sadece 1-1 adam çıkarıp duruyor :D bende minionları dizip dizip geçirdim sonra bi 6 heal yaptı ama nafile 1 hp si kala oyundna çekildi :DD::Dd: Şu an haykırıyorum all chat olsa keşke şu oyunda :D

Bazen ağır şekilde yenilenler arkadaş olarak ekleyip bir güzel sövüyorlar. İlk kez olduğunda beni iyi oynadığımdan dolayı övecek sanmıştım :D. O olaydan sonra yenildiğinde ekleyenleri kabul etmiyorum.

ziyahan
09/04/2014, 01:13
Bazen ağır şekilde yenilenler arkadaş olarak ekleyip bir güzel sövüyorlar. İlk kez olduğunda beni iyi oynadığımdan dolayı övecek sanmıştım :D. O olaydan sonra yenildiğinde ekleyenleri kabul etmiyorum.

son zamanlarda dikkat etmedin dimi halil:D artık battletag'ın tamamı gozukmuyor herkes ekleşip sövüştüğü için <3

FafraGa
09/04/2014, 17:43

arkadaş eklemyi bilmiyorum daha :D ama ekler bi güzel sayardım son el adam çekilmeden well played diyip durdum heralde anlamıştır :D:D

FafraGa
16/04/2014, 22:52
Bugun epic bi mac daha attim karsima mazosist pskopat bi warlock geldi sadece murloc kartlardan olusan bi.deste kurmus bana da kart cektiren murloclari koyup koyup durdu defansif oynadim sonunda kendine tecavuz edip gelen karti oynamadi 2 hp canim vardi elimdeki 3 minion bide.6 damaglik spell kartimi atinca tam 13 etti. Adam son el kendini parmaklamasa oyun ondaydi :D

ZTE-BLADE cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

AwayFromMouse
17/04/2014, 01:01
Işye bu beğaa, işte bu. Bir hayal gerçek oldu.
6959
6958

Bostank
17/04/2014, 20:09
Yeni başlayanlar için diye bastığım başlıkta gülmekten gözümden yaş geldi. Özellikle senin GİF bir harika AwayFromMouse

FafraGa
17/04/2014, 20:29
Yeni başlayanlar için diye bastığım başlıkta gülmekten gözümden yaş geldi. Özellikle senin GİF bir harika AwayFromMouse

Gif me mana kotl

3310 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi