PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Alliance/Horde Dili

BorisPeace
04/04/2014, 12:57
Alliance ve Horde'dan olan kişiler birbirleri ile konuştuklarında hangi dili konuşuyorlar? İnternetten bir arama yaptım ama bir sonuca ulaşamadım, çoğu sonuç Alliance ve Horde oyuncularının söyledikleirni anlama vs üzerine. Benim bilmek istediğim, örneğin Malfurion ve Thrall birbiriyle konuştuğunda nasıl anlaşıyorlar? Ya da Siege of Orgrimmar'ın sonunda giren videoda Thrall, Vol'jin ve Varian nasıl anlaşıyor? Alliance ve Horde tarafındaki karakterler bol bol birbirleriyle konuşuyorlar, hangi dili tercih ettiklerini merak ettim (:

BorisPeace
04/04/2014, 21:14
Go'el Orkça'dan önce Common biliyormuş zaten ._. Malfurion ile Common dilinde konuşuyor sanırım. Ama benim Blood Elf karakterim ne konuştuklarını nasıl anlıyor?!

NightCrawLeR
04/04/2014, 21:14
Cinematiclerde baya baya ingilizce konuşmuyolarmıydı yahu.Mesela şu forsakenin Arthasın mekanın önündeki savaşı bastığı sahnede falan.Bana mı öyle geldi acaba

BorisPeace
04/04/2014, 21:15
Cinematiclerde baya baya ingilizce konuşmuyolarmıydı yahu.Mesela şu forsakenin Arthasın mekanın önündeki savaşı bastığı sahnede falan.Bana mı öyle geldi acaba

Buna yorum yapmak bile istemiyorum :D

NightCrawLeR
04/04/2014, 21:18
Olm olsun ama yani öyle konuşuyolar sonuçta sylvanas fln da hep aynı yani niye kurcalıyon ki anlaşıyo adamlar

bucKeRudy
04/04/2014, 21:35
Valla oyuncular bile çözdüyse, karakterler hayli hayli biliyorlardır. K E K yazınca onlara L O L fln çıkıyo mesela. Biri de beni öldürüp F U C K yazmıştı. Anlıyorlardır konuşamıyolardır, türk ingilizcesi gibi.

WeRdeR WeReMeM
04/04/2014, 22:45
Valla oyuncular bile çözdüyse, karakterler hayli hayli biliyorlardır. K E K yazınca onlara L O L fln çıkıyo mesela. Biri de beni öldürüp F U C K yazmıştı. Anlıyorlardır konuşamıyolardır, türk ingilizcesi gibi.

Aynen bizde çok yapıyorduk. K E K yazınca karşı tarafa L O L çıkıyor harbiden :) Blood Elfler'in mekanı Quel Danas'a git orada çöz biraz kendin öğren. İlk duyacağın kelime Selama ashal'anore, merhaba ( selamın aleyküm diyor gibi :P ) demek yani :D

Aerogel
05/04/2014, 13:22
WoW da konuşma ayarlarında dil seçeneğine var. Communa ayarlı birde istegebagli olduğun ırkın dilini seçebilirsindin Troll falan anlamadı. Sanırım onu düzelttiler sonradan sadece sus gibi kaldı o secenek

Edit: babamın telefon undan yazdım.pc başına geçince duzelticem,