PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : LoL kitlesini merak edenler içeri

DOTA_BIRAKTIRAN
19/04/2014, 17:55
https://www.facebook.com/photo.php?v=628908317190059&stream_ref=10

nisan ayı içersinde düzenlenen son turnuvadan görüntüler :3: dediğiniz gibi sadece çoluk çocuğa hitab eden bi oyun değil

sehnoc
19/04/2014, 18:02
zaten 18 yaşında küçükler velisi olmadan giremıolar oralara o yüzden bu görüntüler normal bide internet cafelere gidip lol oynayanları gör bakalım : ))))))) ki burda toplam 500 kişi bile yok görüntülerde yani kaç kişi lol oynuor tr de pfff. genellemeler yanlıştır. oynun nabzı internet cafelerde tutulur hade bakalım. :=))))

FafraGa
19/04/2014, 18:09
Valla ben ti da da oyle coluk cocuk gormedim dota da demek ki coluk cocuk oyunu.degil

ZTE-BLADE cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

DOTA_BIRAKTIRAN
19/04/2014, 18:14
hayır yani sonuçta bu bi oyun ve oyunlar gençlere hitab eder.bu oyunları 12-25 yaş arası insanların oynaması daha normaldir. 25 yaşından sonra refleksler azalır yani kimsenin senin gibi old tayfayı gelin lol oynayıp para kazanın diye çağırdığı falan yok :/

DOTA_BIRAKTIRAN
19/04/2014, 18:20
bunun dışında internet cafeye çocukların gitmesi gayet doğaldır, burdaki çoğu insan dotaya internet cafelerde başlamıştır zaten senin mantığına göre dotada çocuk oyunu şuan kimsenin internet cafede dota oynamamasının sebebi oyunun ülkemizde popüler olmamasından dolayıdır

KKROguz
19/04/2014, 18:20
bursa incirlide bi cafe var everest diye oraya git 12 den de düşük yaşı olan veletler ol oynuyor hem de 1 değil 2 değil 3 değil tam 50 pc de lol oynayan veletler adamın kolu daha klavyeye uzanamıyor utanmasa altına minder koyacak.

edit : şimdi hatırladım da lol de ilk oyunum da takımımda ki bi kişi yine benim takımımda olan kişiye ana avrat sövmüştü ve nedeni master yi almasıydı.

DOTA_BIRAKTIRAN
19/04/2014, 18:25
eğer dota popüler ve herkese hitab eden bi oyun olsaydı emin olun türkiyede o internet cafelerde dota oynanırdı ama herkes, her çocuk lol oynuyor ve streamlerde gördükleri profosyonel oyunculara özeniyolar, ben çocuk olsam ve dota'nın varlığını bilsem dota oynardım çünkü grafikleri ses efektleri falan daha güzel, ama o velet dediğiniz bebelerin dotadan haberi yok çünkü dota hiç popüler bi oyun değil bildiğiniz köylü oyunu

DOTA_BIRAKTIRAN
19/04/2014, 18:29
Ülkemizde

lol : futbol
dota : buz hokeyi

sizin mantık : buz hokeyi daha zor herkes oynayamaz ! futbolu hep bebeler oynuyo valla parklarda görüyoz

Ama popülerlik ve para açısından dünyada 1 numara olan futbol ve siz bunu kabul etmekte güçlük çekiyosunuz sebebini hala anlamıyorum :)

Awolnation
19/04/2014, 18:30
Hassiktir ordan :kappa:

Yeezer
19/04/2014, 18:31
Look at my profile picture.

canifeto12
19/04/2014, 18:41
Ülkemizde

sizin mantık : buz hokeyi daha zor herkes oynayamaz ! futbolu hep bebeler oynuyo valla parklarda görüyoz

Ama popülerlik ve para açısından dünyada 1 numara olan futbol ve siz bunu kabul etmekte güçlük çekiyosunuz sebebini hala anlamıyorum :)

neyse ki biz oyun oynarken popülerlik ve parasına değil zevkine bakıyoruz ( en azından ben ) . hehe

Krizalid
19/04/2014, 18:41
Ülkemizde

"Nerede çokluk orada b*kluk" güzel kardeşim.

hohmlec
19/04/2014, 18:45
cidden nh nın dediğini sana iletiyorum hassiktir ordan :D köylü oyunuymus.Lan biraz internet kullanmayı bilen kısı bu gibi hangı oyunların oldugunu görur.Ayrıca her lol oynayan para mı kazanıyor , bide populerlık demissin o zaman bide kore yada cin gibi ülkelere bak oralarda da sc ve dota oyle.Bizde cok populer olmasının nedeni her bi boka reklam vermesı.Bacak kadar cocuk bunu goruyo tıklıyo oynuyo.

DOTA_BIRAKTIRAN
19/04/2014, 18:47
yav he he güzel kardeslerim siz dotanıza devam edin lolü beceremessiniz zaten,dotayıda 8 yıldır oynadığınız için az bişey öğrenebilmişsiniz ve dota oynadığınızı sanıyorsunuz ah be dostlar ahh

Yeezer
19/04/2014, 18:51
yav he he güzel kardeslerim siz dotanıza devam edin lolü beceremessiniz zaten,dotayıda 8 yıldır oynadığınız için az bişey öğrenebilmişsiniz ve dota oynadığınızı sanıyorsunuz ah be dostlar ahh

Arkadaşım 1 2 oynattı bana Support hero tresh ile 5 oyun attım 5inde de rezil gibi ezildi karşı takım. Pudge'da attığım hookları onda atınca commend alıyorum ezikligi sen düşün.

Edit: heroların skillerini bile bilmem 2 3 tanesinin dışında ama yine de ezilmedim falan :d ezik oyun ezik oynayanlar.

Edit: EN BÜYÜK ALLAH DOTAYA YALLAH HON'A KIŞKIŞ LOL'E ALKIŞ OOO HADİ COŞALIM

Krizalid
19/04/2014, 18:57

Evet evet aynen Lolden falan anlamayız biz, şansını başka yerde dene pls.

AloneOrDeaD
19/04/2014, 19:18
ya anlamadığım türkiyede şu o kadar övdüğün turnuvaları kazanan tek takım var adamlar aşırı derecede rakipsiz ama hiç bir yurtdışı turnuvalarında göremiyoruz direk eziliyorlar

lol dotadan bi adım bile ilerde değil şu an türkiyede bu iş arena kiralıyıp süslü turnuvalar yaptıktan sonra bak abi işte adamlar türkiyede e-spora şöyle katkı yapıyor böyle katkı yapıyor hedö hödö demekle bitmiyor

lol de ne zaman türk takımı gider avrupa turnuvalarında adını duyurur o zaman tamam derim lol de harbi iş var ama o zamana kadar türk lolünün türk dotasından farkı olmadığıı için ben derimki abi bu ne kötü bir oyun dotanın tırnağı olamaz

edit: hayatımda ilk defa sehnoc a katılıyorum :(

KEREEEEEEEEEEEM
19/04/2014, 19:25
Bu arkadaş forumda kimseyi siklemeden mesajlarını yazıyordu. Şimdi çok gururuna dokunmuş ki anlaşılan Riot Türkiyenin verdiği görevi kötüye kullanıyor sanki .p

AloneOrDeaD
19/04/2014, 19:30
Bu arkadaş forumda kimseyi siklemeden mesajlarını yazıyordu. Şimdi çok gururuna dokunmuş ki anlaşılan Riot Türkiyenin verdiği görevi kötüye kullanıyor sanki .p

aynen onu bende farkettim bu zamana kadar hiç bu kadar atarlı değildi bu başlıkta bayağı bi atarlandı acaba kuzeni falan yazıyor olmasın :(

hohmlec
19/04/2014, 19:39
olum sen dota forumunda hala lol le ılgılı bıseyler soyluyorsun gıt lol forumlarında dıl dok hadı b.s.g

edit:
aynen onu bende farkettim bu zamana kadar hiç bu kadar atarlı değildi bu başlıkta bayağı bi atarlandı acaba kuzeni falan yazıyor olmasın :(

ahhahahaha cok ıyı tespıt

akin
19/04/2014, 20:30
savunmak için bahaneler bulmayı bırakıp oyun zevkiniz için bişey daha yapın ve lol e geçin;)

Yeezer
19/04/2014, 20:36
savunmak için bahaneler bulmayı bırakıp oyun zevkiniz için bişey daha yapın ve lol e geçin;)

http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/4yhumysu.jpg

AloneOrDeaD
19/04/2014, 20:38
''lol, oyun zevki'' ama bu kelimeler bunların bu şekilde yanyana kullanılması mümkün değil :(

Zaphart
19/04/2014, 20:55

Lan milletin zevki sana mı kaldı.Kapatın artık şu LOL<Dota>=Hon=Super Mario muhabbetlerini .Bıktık la bıktık!

Raichox
19/04/2014, 22:38

Birbirinize tek atıncamı zevk alıyorsunuz :D :D.Full itemli Carry tekmi yer lan....

FafraGa
19/04/2014, 22:40
Bence bu arkadasin konularina yorum atmayalim attikca yorumlar kotu olsa bile hevesle yeni konu aciyor nickinde bile dota kelimesi gecen birinden lol un daha iyi oldugunu dinliyoruz pfff yenilen pehlivan gurese doymazmis biz yorum yaptikca konusasi geliyor lol hakkinda konusmak mi istiyorsun bunu dotayla kiyaslayarak yapma oyun hakkinda baska konular ac milleti ne karsina aliyorsun yorumlarda kiyaslayan mi var cevap.yazma anlamiyorum amacin ne de dota hakkinda acilan konularin diger konulardan daha fazla oldugu bir oyun forumunda dota lol kiyasi yapiyorsun??
Edit nick onerisi: Riot memuru
ZTE-BLADE cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yeezer
19/04/2014, 22:43
Birbirinize tek atıncamı zevk alıyorsunuz :D :D.Full itemli Carry tekmi yer lan....

Carry değil o ADC xdxd o derece mükemmel bir oyun LOL yani. Lol xd

NightCrawLeR
20/04/2014, 02:00
olm iyi para veriyolarsa böyle forumlara girip yırtınmaya bende çalışabilirim ha işim gücüm yok hatta cv mi bırakayım

LOL ÇOK İYİ TAMAM MI DOTA 2 KÖYLÜ OYUNU 1.Sİ TUTMADI 2.SİNİ YAPTILAR LOL XD

CoolStoryBro
20/04/2014, 05:01
DotA kitlesiyle LoL kitlesi arasıdaki farkı kısaca açıklayacak olursak; buradan kimse LoL forumlarına gidip LOL_BIRAKTIRAN nickiyle adam toplamaya çalışmıyor/çalışmaz, bizim öyle bir kitleye ihtiyacımız yok, ama senin bu kitleyi ihtiyacın varmış ki adam toplamaya çalışıyorsun. Bu yaptıkların da senin kendini LoL'ün DotA'dan daha iyi olduğuna inandırmanı(kandırmanı) sağlıyor muhtemel.

Hayır yani LoL dünyanın en iyi oyunuysa ne diye millete bir şeyler kanıtlamaya çalışıyorsun daha, git dünyanın en iyi oyununu oynayan en iyi oyuncularla kendi çöplüğünde takıl.

Bi bitmediler ulan. Anlaşılan bu LoL kitlesi sadece ilkokulluları değil, istenmediği yerde duran kendisine saygısı olmayan yüzsüz insanlar da barındırıyor.

napstar
20/04/2014, 16:15
hayır yani sonuçta bu bi oyun ve oyunlar gençlere hitab eder.bu oyunları 12-25 yaş arası insanların oynaması daha normaldir. 25 yaşından sonra refleksler azalır yani kimsenin senin gibi old tayfayı gelin lol oynayıp para kazanın diye çağırdığı falan yok :/

Bu yalana daha ne kadar inanacaksınız amk yok böyle bir şey.

ziyahan
20/04/2014, 16:28
eğer dota popüler ve herkese hitab eden bi oyun olsaydı emin olun türkiyede o internet cafelerde dota oynanırdı ama herkes, her çocuk lol oynuyor ve streamlerde gördükleri profosyonel oyunculara özeniyolar, ben çocuk olsam ve dota'nın varlığını bilsem dota oynardım çünkü grafikleri ses efektleri falan daha güzel, ama o velet dediğiniz bebelerin dotadan haberi yok çünkü dota hiç popüler bi oyun değil bildiğiniz köylü oyunu

haklısın, hala tüm ps3 salonlarında pes oynanan bir ülkeyiz.. son 3-4 senedir pes>fifa değil mi zaten.:/ ne diyeyim ya.fifa da köylü oyunu zaten :D

Raichox
20/04/2014, 16:36
LoL Kitlesini buldum xD http://www.youtube.com/watch?v=nkouWAXYGaM

Bu arada 2002'den beri fifa oynarım , arkadaşlarım pes oynamasa oynayacağım yoktu.Hiç biri malasef beceremiyor fifa oynamayı....Neymiş kontrol etmek zormuş......Blablablaaa.
Man City alıp 5-6 attıktan sonradan bu ne bal kardeşim diyorlar :D :D

Edit : Bu cocukta ne dert yanmış lan LoL'un kitlesinden :D :D http://www.youtube.com/watch?v=Wqvp07VsM5E

KEREEEEEEEEEEEM
20/04/2014, 17:08
Bu yalana daha ne kadar inanacaksınız amk yok böyle bir şey.

yaşlanıyorsun kerem kandırma kendini

cahitgs
20/04/2014, 18:00
LoL Kitlesini buldum xD http://www.youtube.com/watch?v=nkouWAXYGaM

Bu arada 2002'den beri fifa oynarım , arkadaşlarım pes oynamasa oynayacağım yoktu.Hiç biri malasef beceremiyor fifa oynamayı....Neymiş kontrol etmek zormuş......Blablablaaa.
Man City alıp 5-6 attıktan sonradan bu ne bal kardeşim diyorlar :D :D

Edit : Bu cocukta ne dert yanmış lan LoL'un kitlesinden :D :D http://www.youtube.com/watch?v=Wqvp07VsM5E

Oyun başlayınca item almayı unutmak nedir yaş kaç bu veletlerin
bide q'ya verdim ne la bu lol bildiğimiz q w e r mi bütün yetenekler ?

napstar
20/04/2014, 18:11
yaşlanıyorsun kerem kandırma kendini

İlla dünkü performansımı mı paylaşayım kardeşşşşşşşşşşşşşş

KEREEEEEEEEEEEM
20/04/2014, 18:56
İlla dünkü performansımı mı paylaşayım kardeşşşşşşşşşşşşşş

2-3 sene önceki pudgeler nerede ha??? artık pudge alırken korkuyorsun yenilme korkusu var içinde.

Krizalid
20/04/2014, 19:04
Oyun başlayınca item almayı unutmak nedir yaş kaç bu veletlerin
bide q'ya verdim ne la bu lol bildiğimiz q w e r mi bütün yetenekler ?

Evet tüm tuşlar QWER.