PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : LoL övülünce anasına sövüldüğünü zannedenler

akin
20/04/2014, 04:25
prosunuz la koduğumun sığırları ,iyice ergen yuvasına döndü burası

not:Bİ YÖNETİCİ BENİM HESABI SİLSİN BECEREMEDİM:D

akin
20/04/2014, 04:32
buarada söz meclisten dışarı . site üyeliğimi nasıl iptal ederim arkadaşlar settings de bulamadım ?

CoolStoryBro
20/04/2014, 04:42
Gönderen: CoolStoryBro
Şikayet nedeni: Üyelik açtım kapatamıyorum!

Geçenlerde üyeliğimi iptal ettirme talebinde bulunmaya çalıştım. Ancak GameHonor müşteri temsilcileri hep dolu. Açsalar bile oradan oraya fırlatıp duruyorlar. En sonunda telefon kapanıyor. Cezai bilgi veremiyorlar. En sonunda biri bize şubeye üye sahibi evraklarla gelsin buradan halledemiyoruz dediler.

Ben de Anadolu yakasındaki tüm şubelere gittim. Hiçbirinin yetkisi yokmuş. 1 haftadır ben bu iş ile uğraşıyorum. Üyelik açmak çok kolay bu sitede ama kapatmak ölüm!

KONYALIYOBAZ
20/04/2014, 04:47
Kusura bakma da Dota'da ne kadar kötü bir oyuncu olduğunu açtığın konulardan anlamıştık zaten. LoL'ü beğenip, başarılı olmana şaşırmadım hatta sevindim. LoL hayatında başarılar. Forum üyeliğini silmek için konu açarak ilgi çekmeye çalıştığını düşünüyorum. Gerçekten foruma girmek istemeseydin üyeliğini siktir eder ve bir daha girmeyebilirdin ^^

akin
20/04/2014, 05:07
Kusura bakma da Dota'da ne kadar kötü bir oyuncu olduğunu açtığın konulardan anlamıştık zaten. LoL'ü beğenip, başarılı olmana şaşırmadım hatta sevindim. LoL hayatında başarılar. Forum üyeliğini silmek için konu açarak ilgi çekmeye çalıştığını düşünüyorum. Gerçekten foruma girmek istemeseydin üyeliğini siktir eder ve bir daha girmeyebilirdin ^^

konuyu iyi kötü oyunculuğa bağlayarak nekadar mal olduğunu tasdikledin tebrikler

işsizlikten ve aklıma geldiğinde girebilirim bu tip şeyleri ego meselesi yapmayacak kadar sizden üstünüm

Raichox
20/04/2014, 05:29
işsizlikten ve aklıma geldiğinde girebilirim bu tip şeyleri ego meselesi yapmayacak kadar sizden üstünüm
6973

akin
20/04/2014, 05:33
6973

hacı yaş kaç iddaya girerim -19

KONYALIYOBAZ
20/04/2014, 06:39
konuyu iyi kötü oyunculuğa bağlayarak nekadar mal olduğunu tasdikledin tebrikler

Çevremdeki örneklere bakarak iyi kötü oyunculuğa bağladım. Dota'da iyi olup LoL'e geçen kimse LoL'ü ciddi anlamda sevmedi, sevemedi. Geçenlerin hepsinin amacı competitive olarak oynamak, ego tatmin etmek ve para kazanmaktı. Dota'da kötü olup bi umut LoL'e geçen herkes ise oyuna aşık oldu. Kimseyi yadırgadığımdan değil yaradılışınız böyle. Komplike olan bir şeyin yerine daha basit bir şeye geçmeyi kötü görmüyorum ki başarı dilemem de bu sebepten idi.

Ego (http://blog.milliyet.com.tr/Blog.aspx?BlogNo=8382) meselesi yapmak ile foruma girmen arasındaki bağlantıyı anlayamadım mazur gör. Ancak bizden üstün olduğunu iddia ettiğin bir cümlede bir şeyi ego meselesi yapmayacağını söylemende oldukça ironik olmuş.

FeedGuaranteed
20/04/2014, 09:42
huehuehue ne lolmüş ak kaç tane insan geçti lole birazı geri döndü birazı kaldı hiçbiri senin kadar uzun sürdürmedi bu boş muhabbetleri :))9)

KKROguz
20/04/2014, 10:36
http://inciswf.com/1298832300.swf

ilhan998
20/04/2014, 11:57
Lol dota farketmez hepiniz birbirinizden kötüsünüz sidik yarıştırmanın alemi yok.

AloneOrDeaD
20/04/2014, 12:26
Lol dota farketmez hepiniz birbirinizden kötüsünüz sidik yarıştırmanın alemi yok.

Hassiktir ordan :D

napstar
20/04/2014, 15:11
LoL, Dota oynayan insanların başına gelmiş en güzel şeydir beyler oyunu neden kötülüyorsunuz? Lowskill oyuncu kitlesinin %90'ı LoL'e geçti işte daha ne?

canifeto12
20/04/2014, 16:58
latyos ban yemiş lan . hahahahahahaha

Ratz
20/04/2014, 17:14

3 günlüğüne banlıyorum, eğer forumda online olduğunu görürsem yine 3 günlüğüne banlıcam. Daha fazla ilgi gösteremem. GL HF

Edit: Konu gereksizlikten öldüğü için kapatıldı.