PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Medallion of Courage | Buff Önerisi

napstar
24/04/2014, 19:08
Arkadaşlar son zamanlarda foruma çok fazla giremiyorum biliyorsunuz. Bugün baktım saçma sapan konular var ortalık İkinci Dünya Savaş'ına dönmüş millet birbirine savaş açıyor falan. Ben de böyle yararlı bir konu açarak beyin fırtınası oluşturmayı düşündüm.

Hepimizin bildiği üzere oyuna 6.70 haritasıyla birlikte Medallion of Courage denilen bir item geldi. Üzerine kullandığımız düşman ünitesinin ve kendimizin armorunu 7 saniye boyunca 6 puan indiriyor. Ben de diyorum ki bu item'ı neden kulelere de kullanamayalım?

Şu şekilde olacak; Medallion of Courage item'ını kulenin üzerine getirip kullanacağız ve kulenin armoru 6 puan inecek fakat kullanan hero direk ölecek. Evet arkadaşlar bu konudaki görüşlerinizi alabilir miyim?

MartinEden
24/04/2014, 19:13
Kuleye kullanma önerisini okurken Lycan'la kuleleri almanın daha da kolaylaşacağını düşünürken heronun direk ölmesini gördüm beynim allak bullak oldu :D MoC önceleri daha çok kullanılıyordu, son zamanlar çok az görüyorum. Belki azcık buff iyi ola bilir. Ama buff ne olsun ona bir önerim yok :)

Krizalid
24/04/2014, 19:18
Şu şekilde olacak; Medallion of Courage item'ını kulenin üzerine getirip kullanacağız ve kulenin armoru 6 puan inecek fakat kullanan hero direk ölecek. Evet arkadaşlar bu konudaki görüşlerinizi alabilir miyim?

GAMSDÖAGDÇHFGÖHÇN

natureissupreme
24/04/2014, 19:25
imba olur bence

şöyle olsun

-6 armoru verdikten sonra eğer 10 saniye içinde kuleyi yıkamazsan karşı takımın carrysiyle birlikte enemy baseye ışınlansın.

Krizalid
24/04/2014, 19:27
Kuleye kullanma önerisini okurken Lycan'ı ve kuleleri almanın daha da kolaylaşacağını düşünürken heronun direk ölmesini gördüm beynim allak bullak oldu :D MoC önceleri daha çok kullanılıyordu, son zamanlar çok az görüyorum. Belki azcık buff iyi ola bilir. Ama buff ne olsun ona bir önerim yok :)

Matchmaking'de Urn/MoC yapan support görürsem commendation atıyorum :D :D

+Bence bu öneri süper olur çünkü deliler gibi dive atıp ölecek olursak kendimizi denylayabiliriz.

nplm_death
24/04/2014, 19:35
Böylelikle tower dive yaparız, öleceğimizi anlayınca intihar ederiz. İyi fikir :D

AloneOrDeaD
24/04/2014, 19:37
bence hatta moc kullanıldıktan 10 saniye içinde kuleyi yıkamazsanız o kule bir daha yıkılmaz olsun ancient dahil

fikho
24/04/2014, 19:37
Arkadaşlar son zamanlarda foruma çok fazla giremiyorum biliyorsunuz. Bugün baktım saçma sapan konular var ortalık İkinci Dünya Savaş'ına dönmüş millet birbirine savaş açıyor falan. Ben de böyle yararlı bir konu açarak beyin fırtınası oluşturmayı düşündüm.

Hepimizin bildiği üzere oyuna 6.70 haritasıyla birlikte Medallion of Courage denilen bir item geldi. Üzerine kullandığımız düşman ünitesinin ve kendimizin armorunu 7 saniye boyunca 6 puan indiriyor. Ben de diyorum ki bu item'ı neden kulelere de kullanamayalım?

çok güzel bi himself itemi olur , tam ölecekken kuleye tıkla süper
volvo add do this pls

KONYALIYOBAZ
24/04/2014, 19:39
imba olur bence

şöyle olsun

-6 armoru verdikten sonra eğer 10 saniye içinde kuleyi yıkamazsan karşı takımın carrysiyle birlikte enemy baseye ışınlansın.

Bence baseye değil de yan taraftaki DDay mapine ışınlanıp arenada dövüşsünler.

KEREEEEEEEEEEEM
24/04/2014, 20:08
Çok imba olur abi. Sonra her oyun dazzle picklemeler falan.

napstar amk git ayrıntılı mekaniği de yaz barii

annil
24/04/2014, 20:11
Hero direk ölecek? Direk mi var orada, nerede ben onu kaçırmışım. :( Hem de hero direk, görmemem garip.

BorisPeace
24/04/2014, 21:52
Değişim Fikirleri bölümüne taşıdım.

Deso, MoC'un yanında çok güçsüz kaldığı için zaten kuleleri etkilemesi kararı alındı. MoC da aynı şeyi yaparsa başladığımız yere geri döneriz.

Çaktırma

Lexsarko
24/04/2014, 22:13
Peki

KONYALIYOBAZ
24/04/2014, 22:27
Kesinlikle

ScReaM0fPain
24/04/2014, 22:29
hmmmmm.

Bence madalyon alana atılmalı ve atılan alandaki herkes ölmeli kendi takımındaki de dahil.