PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WP - DotA 5v5 Turnuvası Detaylı Bilgi İçeride.

cherisyourlife
26/04/2014, 19:17
Wp - DotA adı altında düzenlediğimiz 5v5 online Dota 2 turnuvası takım kayıtları devam etmektedir.

Turnuvamıza takımı olan herkes girebilir ve 5v5 turnuvasıdır.

Turnuvaya katılım ücreti takım başı 10 key olarak belirlendi.

Turnuva 16 takım toplandığı anda başlayacaktır.

Şu anda 8 takım hali hazırda bulunmaktadır.

Turnuva maksimum 2 hafta minimum 1 hafta sürecektir.

Turnuvada canlı stream yayını olacaktır.

Turnuva konusunda profesyonel ekibimizle hiçbir karışıklık olmadan düzenli bir turnuva düzenlemeyi düşünüyoruz.

Maç saatleri akşam 7 ve gece 1 arasında olacaktır. Kimsenin iş ve okuluna sorun yaratacağını sanmıyorum.

Turnuvayı düzenleyen arkadaşımız : CherisYourLife ve EosUranos tur.

Güven konusunda hiçbir şüpheniz ve aklınızda soru işareti kalmasın.

Takım Kuraları canlı stream yayınında çekilecek ve akıllarda soru işareti bırakılmayacaktır.

1. Takımın Ödülü = 90 Key

2. Takımın Ödülü = 40 key

3. Takımın Ödülü = 15 keydir.

Geri Kalan 15 Key WP - Dota facebook sayfasında yapılacak olan çekilişle gene sizlere dağıtılacaktır.

Turnuvaya katılım ve detaylı bilgi için bana mesaj atabilirsiniz.

id : http://steamcommunity.com/id/cherisyourlife3

Katılan takımları takip etmek ve görmek için : https://binarybeast.com/xDOTA21404288/participants

Turnuva kuralları ve gerekli bilgiler turnuva başlamadan 2 gün öncesinde DOTA TÜRKİYE ve WP - Dota sayfasında paylaşılıp

gerekli duyurular yapılacaktır.

Okuduğunuz için teşekkürler.

WP DotA adı altında düzenlediğimiz Online 5v5 Dota 2 Turnuvasında beklediğimiz 16 takım turnuvaya kaydını yaptırmış bulunmaktadır.

Pazar günü takım kaptanları ile yapılacak olan toplantıdan 2-3 gün sonra turnuvamız başlayacaktır.
Turnuvaya katılan takımları görebilmek için : https://binarybeast.com/xDOTA21404288/participants

Turnuva Kuralları

Oyun modu CM ( Captain Mod ) dur.
Maçlar, bir taraf rakibinin ancient'ını (throne/tree) yıkana ya da bir taraf forfeit(ff) verene kadar devam eder.
HER NE OLURSA OLSUN.TURNUVA BOYUNCA MAÇLARDA SADECE TAKIM KAPTANLARI KONUŞABİLİR. Eğer bu kurala uyulmazsa 1. kez ikaz edilir . 2.'sinde takımı yada oyuncuyu hakem kararı ile diskalifiye edilir.
Pause alırken combat olmamasi şartı ile sadece kaptanlar pause alabilir. Her Takımın 2 şer dakikadan toplamda 5 pause hakkı vardır. Fakat pause'ları mutlaka hakemler geri sayım yaparak açacaktir.
Takımlar maç saatinden 10 dakika önce kurulacak olan lobby de bulunmak zorundalar.
Ödüllü bir turnuva olduğu için takımlar maç saatinde lobby de olmazsa rakip takım 15 dakika bekletilecek 15 dakika içinde rakip takım lobby'e katılmazsa oto win alacaklardır.
Turnuva yöneticilerine, hakeme veya diğer oyunculara herhangi bir biçimde hakaret eden oyuncular takımı ile birlikte diskalifiye olacaklardır.
Maçlar 8 takım elenene kadar bo1 olacak 8 takım kaldıktan sonra çeyrek finale kadar bo3 ve çeyrek finalden sonrası bo5 şeklinde olacaktır.
Final maçına loser grubundan gelen takım Bo5 olarak yapılacak olan final maçına 1-0 geriden başlayacak ve 5 maçın 3ünü alan takım Turnuvanın galibi olacaktır.
Grand finale winner gruptan çıkan takımın rakibini belirlemek için yapılacak olan loser grubunun maçında yenilen takım turnuva 3. sü olacak ve 15 keyin sahibi olacaktır.
1. olan takımın ödülü 90 key 2. olan takımın ödülü 40 key olacaktır.
Bunun yanı sıra isteğe bağlı olarak 1. takıma turnuvada oynadığı maçlardan bir tanıtım videosu yapılacak ve düzenlenecek diğer turnuvaya ücretsiz olarak katılma hakkı kazanacaktır.
Umarım kaliteli ve düzgün bir turnuva olur .

Turnuva Yöneticileri = CherisYourLife / EosUranos
Hakemler = CherisYourLife / EosUranos / Gamwiches
Stream = CherisYourLife

WP Dota Ekibi olarak bütün takımlara başarılar diliyoruz.

Woolridge
26/04/2014, 20:03
Umarım güzel bir turnuva olur, gl.

cherisyourlife
26/04/2014, 20:04
teşekkür ediyorum dostum. bizde öyle umuyoruz. ilk düzenleyeceğimiz turnuva olduğu için ödüller ve takım sayısı şu an için düşük ama göz ardı edilecek kadar da değil. diğer turnuvalarımız daha büyük ve güzel ödüllü olacak. bu sadece başlangıç :)

Braunxx
27/04/2014, 09:38
hersey tamam güzel ama suraya takıldım ; güvenilir kisidir :) Weplada sana moderatorluk verdiler. Daha sonra ksk_raiste sövüp weplanın youtube kanalını bile caldın :D Baya güvenilirsin

cherisyourlife
27/04/2014, 13:34
weplanın youtube kanalı bana aitti bırakırken de sordum istiyorsanız vereyim diye. Ama istemediler yenisini açarız dediler. Dota ve Dota 2 olsun senin gibi 1-2 Troll dışında bana güvenmeyen ve yanlış yapar diyen 1 tane adam bulamazsın. He toplar arkadaşlarını trollersin orasını bilemem. Haydi kolay gelsin sana :)

Moo2e
27/04/2014, 13:58
Braunxx denen ezik ilk önce trollemeyi bırak 2. olarak adamı bayadır tanıyorum hiç bir sıkıntı yaşamadım zoruna gidiyorsa yazmayacaksın susacaksın

Beneficencepro
27/04/2014, 14:00
hersey tamam güzel ama suraya takıldım ; güvenilir kisidir :) Weplada sana moderatorluk verdiler. Daha sonra ksk_raiste sövüp weplanın youtube kanalını bile caldın :D Baya güvenilirsin

süleyman ve barıs

ikinizide tanıyorum da açtırmayın agzımı simdi

weplada sen haric herkeze modluk verdıler süleyman qweqw bir ikinci husus ksk_raist e sovmeyen bi kisi varmı ?

kıme kım neden nekadar guvenecegine karışma bosver sen.

bırak su trolu artık büyü biraz yabi wepla degilki burası troll yap altına swf koy kufur et yeni ıd ac ? :facepalm:

umarım cok güzel bi turnuva olur iyi şeyler cıkacagına eminim...

accbets
28/04/2014, 08:26
Biz katılırızda kardeş faceboogumuz yok steam id verin

cherisyourlife
28/04/2014, 11:42
steam id

steamcommunity.com/id/cherisyourlife3

buyur dostum.

Timurleng
28/04/2014, 23:03
Slm arkadaşlar :)

Öncelikle weplada turnuva moderatörlüğü yapmış biri olarak
geçtiğimiz senelerde wepla üzerinden 32 takımlık 3 haftalık ve 1600 tl lik dev bir turnuva düzenlemiştik. bu turnuvada 150-200 civarı maç yapıldı ve her maç streamlendi kurasına kadar herşeyi streamde yapmıştık güzel ve başarılı bir turnuva olmuştu ve bu wp dota turnuvasını ayarlayan arkadaşımızda gerek streamleriyle gerekse videolarıyla turnuvaya büyük katkı sağlamıştı
bu turnuva dışında yaptığı onlarca video ile dota camiasına bir çok faydası bulunmuştu :) kendisine tekrar teşekkür ediyorum
wepla youtube hesabı çalma gibi bir olay söz konusu değildir.

dota 2 de son zamanlarda gerek videoları gerekse bu turnuva tarzı aktivitelere başlamış olması beni sevindiriyor gereksiz tartışmalara girmeye gerek yok sonuçta türk dotası için olumlu bir gelişme var önümüzde bunu değerlendirmeye bakmamız lazım katılan takımlara başarılar diliyorum.

Axé Capoeira
28/04/2014, 23:25
Güzel bir turnuva umarım düzgün yaparsınız (ama benim için gereksiz)

KEREEEEEEEEEEEM
29/04/2014, 01:06
Güzel bir turnuva umarım düzgün yaparsınız (ama benim için gereksiz)

vulriçe sordum girsek 80 key beleşten gelir ama fakiriz 10 key verecek çıkmadı dedi .p

Woolridge
29/04/2014, 15:06
vulriçe sordum girsek 80 key beleşten gelir ama fakiriz 10 key verecek çıkmadı dedi .p

yalan aq :d kendisi dedi 80key beleşten gelir diye :D

Masterchief
29/04/2014, 15:23
İlk turnuva'nda olsa göz ardı edilemez. İyi bi başlangıç olacağını umuyorum ve videoların gibi bu tür turnuva organizasyonlarında da kapsamlı çalışmalarla gelişeceğini ve yükseleceği düşünüyorum. Sonuçta birileri emek verir, diğerlerine de tadını çıkarmak düşer.

Katılan arkadaşlara başarılar.

cherisyourlife
29/04/2014, 16:32
teşekkür ettim şef eyvallah :) bir yerden başladık bakalım sonu ne olacak. kendime ve arkadaşlarıma güveniyorum altından kalka bileceğime de inanıyorum. bekliyoruz umarım seni ve takımını da görürüm turnuvada :)

deluxe2elworn
29/04/2014, 19:27
Gerçekten kaliteli bir turnuva olucak bence kaçırmayın derim.
Cherisyourlife arkadaşımızın daha nice güzel turnuvalara imza atması dileğimle cümlemi bitiriyorum.
Başarılar

KEREEEEEEEEEEEM
29/04/2014, 19:48
Kimsenin 10 key vereceğini sanmıyorum. Kimse söylememiş de hakikat bu. Elinde key olan çok insan yok, olanlarında takımı yok, takımı olanlar da yeterince iyi değiller. Bu turnuva olmaz tahminimce hiç uğraşmayın derim.

Ayrıca konuyu uplamak için de fake hesap açmaya gerek yok.

cherisyourlife
29/04/2014, 20:52
adminler kontrol edebilir konuda ki bir insan bile fake değil :) bu arada 11 takımım hazır katılmak yada katılmamak sana kalmış bir olaydır. konumu trollemene de gerek yoktur. fake hesap varsa admine şikayet edip kontrol ettirebilirsin bu adamlar benim çevrem ve bunca senedir beni tanıyan insanlar. 10 key için 9-10 senelik dota ismimi çöpe atacak kadar da düşmedim haydi eyvallah :)

KEREEEEEEEEEEEM
29/04/2014, 21:02
adminler kontrol edebilir konuda ki bir insan bile fake değil :) bu arada 11 takımım hazır katılmak yada katılmamak sana kalmış bir olaydır. konumu trollemene de gerek yoktur. fake hesap varsa admine şikayet edip kontrol ettirebilirsin bu adamlar benim çevrem ve bunca senedir beni tanıyan insanlar. 10 key için 9-10 senelik dota ismimi çöpe atacak kadar da düşmedim haydi eyvallah :)

Sana keyleri alıp çalacaksın diyen olmadı. Trollediğim de yok. İstesem şimdiye kadar çoktan trollerdim.

Fake hesap muhabbeti forumda hep döner alışacaksın artık :D

2 senelik tauhunterın yeni hesabını pırasa sanan arkadaş bile var :D:DD:D:

cherisyourlife
29/04/2014, 21:14
Sana keyleri alıp çalacaksın diyen olmadı. Trollediğim de yok. İstesem şimdiye kadar çoktan trollerdim.

Fake hesap muhabbeti forumda hep döner alışacaksın artık :D

2 senelik tauhunterın yeni hesabını pırasa sanan arkadaş bile var :D:DD:D:

yok alışmak değil zaten wepla forumundan alışığım trollenmeye. Ama dediğim gibi hiçbiri fake hesabım değil tekrarlıyorum bir admin kontrol edebilir. hepsi beni tanıyan insanlar daha önce düzenlediğimiz turnuvaya girmiş insanlar. güven konusunda güvenemeyen insanlar var haklısın ama istedikleri bütün resmi bilgilerimi verebilirim. yani burada 160 key falan bugünün parasıyla 500 tl ediyor. şöyle baktığın zamanda kişi başı 2 key para bile değil. mantıklı olmak gerekiyor :)

accbets
30/04/2014, 08:58
yok alışmak değil zaten wepla forumundan alışığım trollenmeye. Ama dediğim gibi hiçbiri fake hesabım değil tekrarlıyorum bir admin kontrol edebilir. hepsi beni tanıyan insanlar daha önce düzenlediğimiz turnuvaya girmiş insanlar. güven konusunda güvenemeyen insanlar var haklısın ama istedikleri bütün resmi bilgilerimi verebilirim. yani burada 160 key falan bugünün parasıyla 500 tl ediyor. şöyle baktığın zamanda kişi başı 2 key para bile değil. mantıklı olmak gerekiyor :)

Nerelisin kardeş sen

cherisyourlife
30/04/2014, 11:54
Nerelisin kardeş sen

antalya

cherisyourlife
01/05/2014, 20:50
WP DotA adı altında düzenlediğimiz Online 5v5 Dota 2 Turnuvasında beklediğimiz 16 takım turnuvaya kaydını yaptırmış bulunmaktadır.
Pazar günü takım kaptanları ile yapılacak olan toplantıdan 2-3 gün sonra turnuvamız başlayacaktır.
Turnuvaya katılan takımları görebilmek için : https://binarybeast.com/xDOTA21404288/participants
Turnuva Kuralları
Oyun modu CM ( Captain Mod ) dur.
Maçlar, bir taraf rakibinin ancient'ını (throne/tree) yıkana ya da bir taraf forfeit(ff) verene kadar devam eder.
HER NE OLURSA OLSUN.TURNUVA BOYUNCA MAÇLARDA SADECE TAKIM KAPTANLARI KONUŞABİLİR. Eğer bu kurala uyulmazsa 1. kez ikaz edilir . 2.'sinde takımı yada oyuncuyu hakem kararı ile diskalifiye edilir.
Pause alırken combat olmamasi şartı ile sadece kaptanlar pause alabilir. Her Takımın 2 şer dakikadan toplamda 5 pause hakkı vardır. Fakat pause'ları mutlaka hakemler geri sayım yaparak açacaktir.
Takımlar maç saatinden 10 dakika önce kurulacak olan lobby de bulunmak zorundalar.
Ödüllü bir turnuva olduğu için takımlar maç saatinde lobby de olmazsa rakip takım 15 dakika bekletilecek 15 dakika içinde rakip takım lobby'e katılmazsa oto win alacaklardır.
Turnuva yöneticilerine, hakeme veya diğer oyunculara herhangi bir biçimde hakaret eden oyuncular takımı ile birlikte diskalifiye olacaklardır.
Maçlar 8 takım elenene kadar bo1 olacak 8 takım kaldıktan sonra çeyrek finale kadar bo3 ve çeyrek finalden sonrası bo5 şeklinde olacaktır.
Final maçına loser grubundan gelen takım Bo5 olarak yapılacak olan final maçına 1-0 geriden başlayacak ve 5 maçın 3ünü alan takım Turnuvanın galibi olacaktır.
Grand finale winner gruptan çıkan takımın rakibini belirlemek için yapılacak olan loser grubunun maçında yenilen takım turnuva 3. sü olacak ve 15 keyin sahibi olacaktır.
1. olan takımın ödülü 90 key 2. olan takımın ödülü 40 key olacaktır.
Bunun yanı sıra isteğe bağlı olarak 1. takıma turnuvada oynadığı maçlardan bir tanıtım videosu yapılacak ve düzenlenecek diğer turnuvaya ücretsiz olarak katılma hakkı kazanacaktır.
Umarım kaliteli ve düzgün bir turnuva olur .
Turnuva Yöneticileri = CherisYourLife / EosUranos
Hakemler = CherisYourLife / EosUranos / Gamwiches
Stream = CherisYourLife
WP Dota Ekibi olarak bütün takımlara başarılar diliyoruz.

Lexsarko
01/05/2014, 21:23
Hadi hayırlı olsun bakalım.

KEREEEEEEEEEEEM
02/05/2014, 10:31
Hayır anlamıyorum niye bu kadar katı ve gereksiz kuralları koyuyorsunuz. Takım kaptanı oyundan düştü mesela kim durduracak oyunu. Yani oyuncu durdursa da ne farkeder. Combat ortasında biri düşerse de dursun yani oyun. Wepladan gelme olduğun için oranın etkisini hissetiriyorsun bravo. Dendi glhf dedi diye ti3 den de diskalifiye etselermiş bari.

Yeezer
02/05/2014, 10:38
Hayır anlamıyorum niye bu kadar katı ve gereksiz kuralları koyuyorsunuz. Takım kaptanı oyundan düştü mesela kim durduracak oyunu. Yani oyuncu durdursa da ne farkeder. Combat ortasında biri düşerse de dursun yani oyun. Wepladan gelme olduğun için oranın etkisini hissetiriyorsun bravo. Dendi glhf dedi diye ti3 den de diskalifiye etselermiş bari.

Arada profesyonellik farkı var ve bence mantıklı, dotada küfrün veya karşıya harass'ın bol olduğunu herkes bilir. Dendi dediğin kişi profesyonel olarak bu işi yapan biri işini ciddiye alabilir ama burada öyle bir durum yok.

Edit: kaptanın düşmesi durumunda pause'a bir şey denmez zaten

Sercan<Michaell>
02/05/2014, 10:42
Takımlara bakıyorum da katılsaydık keşke bea :p Kontenjan da yer açılırsa haberin olsun :D

KEREEEEEEEEEEEM
02/05/2014, 11:16
Arada profesyonellik farkı var ve bence mantıklı, dotada küfrün veya karşıya harass'ın bol olduğunu herkes bilir. Dendi dediğin kişi profesyonel olarak bu işi yapan biri işini ciddiye alabilir ama burada öyle bir durum yok.

Edit: kaptanın düşmesi durumunda pause'a bir şey denmez zaten

Ben kuralları okuyunca kaptanın düşmesi durumunda pause atılınca ceza alınacağını anlıyorum. ÇÜNKÜ YAZILMAMIŞ

Kaptan all dan "ya sikeyim ben valveyi amk ne biçim hero yapıyo oç hero imba amk" yazarsa da ceza almıyor ÇÜNKÜ YAZILMAMIŞ

Dendi profesyonel olsa ne yazar oraya küfür yasak yazacak bitecek. Oyunda bug oluyor garip bi şey oluyor alldan bi şeyler yazıyorsun gülüyorsun falan. Tp ile kaçıyorsun arkadan lichin ultisi geliyor öldürüyor. Veyahut nc ler triple yapıyor gülüyorsun bunlar da mı yasak. Turnuvada wepla etkisi işte çok konuşmaya gerek yok.

Yeezer
02/05/2014, 11:24
Ben kuralları okuyunca kaptanın düşmesi durumunda pause atılınca ceza alınacağını anlıyorum. ÇÜNKÜ YAZILMAMIŞ

Kaptan all dan "ya sikeyim ben valveyi amk ne biçim hero yapıyo oç hero imba amk" yazarsa da ceza almıyor ÇÜNKÜ YAZILMAMIŞ

Dendi profesyonel olsa ne yazar oraya küfür yasak yazacak bitecek. Oyunda bug oluyor garip bi şey oluyor alldan bi şeyler yazıyorsun gülüyorsun falan. Tp ile kaçıyorsun arkadan lichin ultisi geliyor öldürüyor. Veyahut nc ler triple yapıyor gülüyorsun bunlar da mı yasak. Turnuvada wepla etkisi işte çok konuşmaya gerek yok.

Yazmaya üşeniyorum vede katılmıyorum :d

accbets
02/05/2014, 12:59
antalya

steamde boluluym ben demiştin kafamiz karişti şimdi bizim

preator
02/05/2014, 14:33
kazuistik bir kural kısmı olmuş.

katılan ve düzenleyenlere gl

cherisyourlife
02/05/2014, 14:53
steamde boluluym ben demiştin kafamiz karişti şimdi bizim

pardon ?

cherisyourlife
02/05/2014, 14:59

Dostum o adamlar profesyonel dünya çapında turnuvalarda ve sponsorları olarak birilerini temsil ederek oyun oynuyorlar. orada oyuncunun yapacağı bir hata yada sarf edeceği hatalı bir söz olamaz. Ben türkler arasında bir turnuva düzenliyorum ve Türklerin konuşma şekillerini + olarak egolarını söylememe gerek bile yok. Takım kaptanlarıyla pazar akşamı yapacağım toplantıda bu tarz soru işaretleri zaten ortadan kalkacak. Bunları belli başlı kurallar olarak kabul edebilir ve algılayabilirsiniz. Soran bir kaç takım kaptanına da açıkladım karşı takım herhangi bir şekilde all chat kullanırsa ve takımın yahut sen bundan rahatsızlık duyarsan 1. uyarı 2. de karşı takıma sorulur devam mı eleyelim mi diye 3. de karşı takım izin verse dahi hakem kararı ile maç kapatılır. Turnuva kuralları katı değil sadece disiplin ve düzenli bir turnuva olması açısından bunlar önemli koşullar. Nasıl algılarsınız bilemiyorum ama profesyonel maç hakemi tarafından hazırlanmış kurallar bunlar. daha fazla uzatmaya gerek yok turnuvada zaten göreceksiniz her şeyi :) çarşamba günü turnuvanın başlaması dileğiyle iyi forumlar.

accbets
02/05/2014, 15:21
pardon ?

bir yanlıs anlasılma olmus kusura bakma kardesım ..

KEREEEEEEEEEEEM
02/05/2014, 15:50
Dostum o adamlar profesyonel dünya çapında turnuvalarda ve sponsorları olarak birilerini temsil ederek oyun oynuyorlar. orada oyuncunun yapacağı bir hata yada sarf edeceği hatalı bir söz olamaz. Ben türkler arasında bir turnuva düzenliyorum ve Türklerin konuşma şekillerini + olarak egolarını söylememe gerek bile yok. Takım kaptanlarıyla pazar akşamı yapacağım toplantıda bu tarz soru işaretleri zaten ortadan kalkacak. Bunları belli başlı kurallar olarak kabul edebilir ve algılayabilirsiniz. Soran bir kaç takım kaptanına da açıkladım karşı takım herhangi bir şekilde all chat kullanırsa ve takımın yahut sen bundan rahatsızlık duyarsan 1. uyarı 2. de karşı takıma sorulur devam mı eleyelim mi diye 3. de karşı takım izin verse dahi hakem kararı ile maç kapatılır. Turnuva kuralları katı değil sadece disiplin ve düzenli bir turnuva olması açısından bunlar önemli koşullar. Nasıl algılarsınız bilemiyorum ama profesyonel maç hakemi tarafından hazırlanmış kurallar bunlar. daha fazla uzatmaya gerek yok turnuvada zaten göreceksiniz her şeyi :) çarşamba günü turnuvanın başlaması dileğiyle iyi forumlar.

Tamamen saçma olduğunu kendi ağzınla dile getiriyorsun. Türklerdeki egoyu biliyorsak o adam allchatten yasak olmasına rağmen herhangi bir şey de söyleyeiblir ya da allchat serbest küfür yasak iken küfür de edebilir.

Senin bu koyduğun saçma "oyuncular all chatten küfür etmesin diye all chatten bi şeyler yazmak yasaktır" kuralı zaten kendi içinde tutarsızlık oluşturmuş durumda. Yaptığın insanlar ellerindeki baltalarla ağaçları kesmesin diye ağaçların etrafına çizgi çekip "bu çizgiyi geçmek yasaktır" demen gibi bir şey.

cherisyourlife
02/05/2014, 16:09
Tamamen saçma olduğunu kendi ağzınla dile getiriyorsun. Türklerdeki egoyu biliyorsak o adam allchatten yasak olmasına rağmen herhangi bir şey de söyleyeiblir ya da allchat serbest küfür yasak iken küfür de edebilir.

Senin bu koyduğun saçma "oyuncular all chatten küfür etmesin diye all chatten bi şeyler yazmak yasaktır" kuralı zaten kendi içinde tutarsızlık oluşturmuş durumda. Yaptığın insanlar ellerindeki baltalarla ağaçları kesmesin diye ağaçların etrafına çizgi çekip "bu çizgiyi geçmek yasaktır" demen gibi bir şey.

Dostum bu kurallar bana ve ekibime uygun geldi ve böyle hareket etmeye karar verdik. Eleştirilere her zaman açığım ama verilmiş bir karar olduğu için değiştirmem söz konusu değil. Yine de yorumların ve eleştirin için sağ ol. Diğer turnuvalarda takımınla seni de aramızda görmek dileğiyle diyorum :)