PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Emilyo's Mirana Build (Öneri, Tavsiye, Yorum)

Emilyo
27/04/2014, 13:00
Merhaba arkadaşlar. İlk hero buildim. Baya bir uğraştım, itemleri tek tek açıkladım. GÜzel olduğunu düşünüyorum bir de sizinle paylaşyım dedim. Genel olarak çoğu kasılabilcek itemi buildime aldım. Sizden desteğinizi ve birazcık da önerinizi bekliyorum. Neleri değiştirebilirm falan diye. Link atıyorum
Rate atıp abone olursanız çok sevnirim.:happy:
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=253718000

preator
27/04/2014, 13:47
1 lvl de ok vermek off lane mirana için cok sıkıntı olur. Genelde leap başlangıcı tercih edilir bunu ekleyebilirsin 6 da ultiye vermeyip de 11 de vermekte mid isen dk 13-14 e kadar ultisiz oynamak demek, bu da 75 manalı ultin için büyük bi eksiklik arrow u 2 lemek yerine bu tercih edilebilir.(dk 6 de 6 oldun desek 3 tane ulti eder. her ultiyle 1 kişi kacırsay yada 1 kill aldırsan 2 lvl arrowdan cok daha iyidir). leap i 1 seviyede bırakmakta olmamış range artışı ve cd sinin azalması leap in 1 seviyede bırakılmamasını gerektirir.

Yeezer
27/04/2014, 14:15
4-4-1-0 gidip 10 ve 11de ulti veriyorum genelde ama oyununa göre degisebiliyor stun'ı hasar amaçlı değil sadece stun atmak amaçlı kullanirsam leap ve ultiye veriyorum onun yerine 4-1-4-2 şeklinde. Oflflaner isen zaten leap vermek 1 level'da core skill. Unique attack modifier olarak genelde mjo tercihim oluyor durable vada carry takım arkadaşımızın üstünde de ise yarayacaktır.

Ek olarak: Funny build olarak dagger force buildi çok eğlenceli divine çıkacağınıza ezdiğiniz oyun bunlar çıkın bence xd

Emilyo
27/04/2014, 14:37
:D sağolun tavisyeler için. Abone olursanız da sevinirim. 1 lvl leap olayını bende çok kullanıyorum ama elbet de birini seçmem gerekti. ayrıva zaten 1 lvl almak çok kolay 1 wave ölürse olursun
zaten genel olarak mid build tarzı hazırladım:D

DreadfuL
27/04/2014, 14:52
:D sağolun tavisyeler için. Abone olursanız da sevinirim. 1 lvl leap olayını bende çok kullanıyorum ama elbet de birini seçmem gerekti. ayrıva zaten 1 lvl almak çok kolay 1 wave ölürse olursun
zaten genel olarak mid build tarzı hazırladım:D

Eğer karşısı trilane ise 1 level Mirana karşısında offlanede erken kill denemeyecek takım yoktur sanırım, yani bir level almak çok zor olabilir yeri geldiğinde. Gerçi ciddi bir maçta kesin leap vermiştir diyip denemeyen takımlarda görebiliriz çünkü leap vermemek gerçekten çok kabul edilebilir bir durum değil offlane için, eğer creepler gelmeden easy gang denemesi falan yapmıyorsa Mirana'nın takımı ki tutabilen bir iki heron varsa yine Mirana'nın ok vermesi saçma benim fikrimce.
Eline sağlık, eminim gerekli tavsiyelerle çok daha iyilerinide yaparsın :)

Emilyo
27/04/2014, 15:26
Eğer karşısı trilane ise 1 level Mirana karşısında offlanede erken kill denemeyecek takım yoktur sanırım, yani bir level almak çok zor olabilir yeri geldiğinde. Gerçi ciddi bir maçta kesin leap vermiştir diyip denemeyen takımlarda görebiliriz çünkü leap vermemek gerçekten çok kabul edilebilir bir durum değil offlane için, eğer creepler gelmeden easy gang denemesi falan yapmıyorsa Mirana'nın takımı ki tutabilen bir iki heron varsa yine Mirana'nın ok vermesi saçma benim fikrimce.
Eline sağlık, eminim gerekli tavsiyelerle çok daha iyilerinide yaparsın :)

Genel olarak Mid Mirana'yı baz aldım yaparken. Tabi her maç bu şekilde skill dağılmı yapacağımız anlamına gelmiyor. Keşke itemler gibi skillerinde bi kaç farklı dizilişini yapıp sunabilseydim. Ama başlangıçta elbette birini seçmem gerekti. Şu an leapi aldım ilk skill olarak. Biraz düşününce daha mantılklı geldi. 1lvl arrowla zaten kill almak vs imkansız gibi bişey. O yüzden şu an değiştirdim skill buildini. Tavsiyeler için sağolun. Abone olup rate vermenizi de bekliyorum. İiy forumlar.

Lsx
27/04/2014, 16:09
http://dotabuff.com/matches/520522702
Al en güzel build :D

napstar
27/04/2014, 21:20
Mirana offlane herosu değil zaten offlane üzerinden yorum yapmanız saçma. Link açılırsa yorum yapacağım ama bu steam üzerinden yapılan rehberler genel olarak çok eksik oluyor zaten, nedense açılmadı link :/

Hocam bebeğim birtanem link açılmadı ama skill verme konusunda bir tavsiye vereyim. Mid gidiyorsan özel bir durum olmadıkça iki level olana kadar skill verme, 2 olunca arrow ve leap ver. Tabi bunu spastik steam rehber arayüzünde anlatabiliyormusun bilmiyorum.

Nana
27/04/2014, 21:56
1.kural lane'e gitmeden ve karşındaki heroyu görmeden skill V-E-R-İ-L-M-E-Z

Emilyo
28/04/2014, 12:23
1.kural lane'e gitmeden ve karşındaki heroyu görmeden skill V-E-R-İ-L-M-E-Z
Kardeşim bunu steam rehberde anlatmak imkansız. Eğer skillere de bir açıklama ekleyebilseydim belki yazabilirdim. Zaten steam guide lar biraz daha item build üzerine kurulu

Emilyo
28/04/2014, 12:24
Mirana offlane herosu değil zaten offlane üzerinden yorum yapmanız saçma. Link açılırsa yorum yapacağım ama bu steam üzerinden yapılan rehberler genel olarak çok eksik oluyor zaten, nedense açılmadı link :/

Hocam bebeğim birtanem link açılmadı ama skill verme konusunda bir tavsiye vereyim. Mid gidiyorsan özel bir durum olmadıkça iki level olana kadar skill verme, 2 olunca arrow ve leap ver. Tabi bunu spastik steam rehber arayüzünde anlatabiliyormusun bilmiyorum.
Bunu anlatamadığım için 1 lvl leap seçtim. Onun haricinde eğer steam sorunun giderse bakmanı isterim. Tabi beğenirsen de rate atıp abone olmanı :D