PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Anlamadigim bir konu...

aranzabar
09/05/2014, 13:08
Arkadaslar millet nasil boyle cabuk legend oldu ?

ben simdiye kadar 500 tane galibiyetim var ama bir turlu legend olamiyoruz.

yanlis bir sey mi yapiyoruz acaba diye dusunuyorum.

yardimci olabilecek kimse var mi ?

Nana
09/05/2014, 16:53
oynama böylece legend olmana gerek kalmaz

AwayFromMouse
09/05/2014, 18:51
Ya legendary olanların hepsi mason be abicim. Bunların hepsini kucaktan geçiriyorlar legendary olmak için.

Mesela bende 623 win var ama rank 17'yim şu an. Neden? Neden çünkü bir takım kişiler istemiyor. Karanlık oyunlar perde arkası illüminati anlıyor musun?

Şaka şaka arena oynuyom ben sadece.

Zaphart
09/05/2014, 18:59
Legend olamıyorsan ya desten yeterli değildir ki başkaları o desteyle olmuşta sen olamıyorsan o zaman, yeterince zaman ayırmıyorsundur, yok 500 win aldım hala olamadım diyorsan demek ki kapasiten yetmiyormuş kasma bu kadar.Yok ille de legend olcam diyorsan.Stream izle legend elemanların oynadığı desteyi nasıl oynadığını öğren, sonra desteyi yap, azimli ol yenilince sıkılmadan devam et eninde sonunda legend olduğunu göreceksin!!!!

Raichox
09/05/2014, 19:10
Ya kötüsün ve kapasiten bu yada desten kötü kimse bir trump olamaz yani adam Legendarysiz , Legend oldu.

Krizalid
09/05/2014, 20:00
Legend olamıyorsan ya desten yeterli değildir ki başkaları o desteyle olmuşta sen olamıyorsan o zaman, yeterince zaman ayırmıyorsundur, yok 500 win aldım hala olamadım diyorsan demek ki kapasiten yetmiyormuş kasma bu kadar.Yok ille de legend olcam diyorsan.Stream izle legend elemanların oynadığı desteyi nasıl oynadığını öğren, sonra desteyi yap, azimli ol yenilince sıkılmadan devam et eninde sonunda legend olduğunu göreceksin!!!!

Bu ay grind'lıyon mu Legend için :D Bir sürü Türk legend oldu geçen sezon, şimdi de rank 1-2'ye çıktığını gördüm bi kaç kişinin.

Konuya gelirsek. Legend olma hızın winrate'ine bağlı ne kadar çok kazanırsan o kadar hızlı Legend'a çıkarsın. Winrate'in düştükçe bu süre uzar. %50.01 winrate ile Legend'a çıkabilmen lazım (%48-49 yetiyor diyen de var gerçi) ama BAYAĞI uzun sürer. Bir yerde Rank 5'ten Legend'a %55 WR ile çıkmanın 500 oyun sürdüğünü okumuştum (doğru mu değil mi bilmiyorum - bana göre 250 olması lazım) dolayısıyla doğru düzgün Legend olmak için en az bir %66 win rate tutturman lazım. İlla uç bir örnek istiyorsan da Reckful Rank 21/1 hesabı midrange Hunter ile bir oturuşta 15 saat içinde Legend'a çıkarttı ve %80'e yakın winrate'i vardı (78-20) ve 100 oyun bile atmadan legend oldu.

Sezon sonuna doğru bile Legend olanların toplam sayısı 2000'i pek geçmiyor, o yüzden Legend olmak herkesin işi değil diyebiliriz.

Zaphart
09/05/2014, 20:34
Yok kanka ya iyice zorlaştı sanki rank 12 de bi 15 20 oyun oynadım tokenle baktım 11-12 arası gitgel yapıyorum bıraktım :D

aranzabar
09/05/2014, 22:16
Aciklaman icin tesekkurler.

Anlasildi ki desteyi duzeltmem gerek.

Sgl

AwayFromMouse
10/05/2014, 00:07
Hepiniz zoo / miracle rogue / p2w warrior oynuyonuz dimi lan doğru söyleyin!!

Biz bizeyiz burda bak açık açık konuşalım.

Zaphart
10/05/2014, 00:12
Hepiniz zoo / miracle rogue / p2w warrior oynuyonuz dimi lan doğru söyleyin!!

Biz bizeyiz burda bak açık açık konuşalım.

Zoonun Allah belasını virsin :D .Miracle da bu sıralar acayip arttı kızılay leeroy , edwin falan dağıttı da ben mi bilmiyom :( veee tabiki de forumcak biz herkeş huntard oynuyoruz.Buradan UTH nerfünü kınıyoruz.

ViktorReznov
10/05/2014, 10:55
Handlock Warlock forever!

Krizalid
10/05/2014, 12:59
Zoonun Allah belasını virsin :D .Miracle da bu sıralar acayip arttı kızılay leeroy , edwin falan dağıttı da ben mi bilmiyom :( veee tabiki de forumcak biz herkeş huntard oynuyoruz.Buradan UTH nerfünü kınıyoruz.

Ben kınamıyorum bence iyi oldu. Hatta az bile oldu, Hunterlardaki toolkit başka hiçbir class'ta yok. Savannah'lar, Houndmaster'lar, Hunter's Mark'lar hala duruyor kol gibi.

Öte yandan metagame çok saçma bir yere gitti, güzel güzel rank kasıyordum şimdi ne oynayacağımı şaşırdım :D

Raichox
10/05/2014, 13:03
Ben kınamıyorum bence iyi oldu. Hatta az bile oldu, Hunterlardaki toolkit başka hiçbir class'ta yok. Savannah'lar, Houndmaster'lar, Hunter's Mark'lar hala duruyor kol gibi.

Öte yandan metagame çok saçma bir yere gitti, güzel güzel rank kasıyordum şimdi ne oynayacağımı şaşırdım :D

Shaman yavaştan Hunter'ın yerini alıyor.Kolento , Shaman ile legend olmuş o deste dönüyor şuan.

Zaphart
10/05/2014, 16:23

Hunter yorumlarım dalgasınaydı zaten :D Nerf yeterli değil gibi duruyor ama göstermelik de olsa metayı etkileyecektir.Bende dün gaza geldin tekrardan rank kasayım dedim de.Bu sefer şansım yaver gitti biraz 8 e çıktım 9 a düştüm :D Rogue lar aşırı arttı gibi duruyor, sırf roguelar için token oynamaya karar verdim bazen yenilsemde çoğunlukla yeniyorum.Ama bence bu rogueda op olan bişeyler var :D.Artık miracle rogue deste olarak mı çok güzeldir nedir bilemedim.

Krizalid
10/05/2014, 17:18
Hunter yorumlarım dalgasınaydı zaten :D Nerf yeterli değil gibi duruyor ama göstermelik de olsa metayı etkileyecektir.Bende dün gaza geldin tekrardan rank kasayım dedim de.Bu sefer şansım yaver gitti biraz 8 e çıktım 9 a düştüm :D Rogue lar aşırı arttı gibi duruyor, sırf roguelar için token oynamaya karar verdim bazen yenilsemde çoğunlukla yeniyorum.Ama bence bu rogueda op olan bişeyler var :D.Artık miracle rogue deste olarak mı çok güzeldir nedir bilemedim.

Çok kart çeken desteler tokatlıyor; Zoolock, Handlock, Hunter ve Miracle Rogue en çok kart çeken desteler. Bunları takip eden de kaliteli class kartları olan Druid, Shaman, Warrior. Diğer desteler de ortaklaşa son sıraları paylaşıyor. Tempo Rogue'lar Miracle Rogue'un yanında inanılmaz zavallı kalıyor.

Bir de şu var, şimdi şu deste ftw bu deste ftw diyen birtakım adamlar bir ay önce turn 1'de Leper Gnome atıyordu :D

AwayFromMouse
10/05/2014, 17:47
Çok haklısın kirisalit kardeşim Leper Gınom adlı minyonu turn 10da koymak her zaman daha mantıklı. Bu adamlar zamanında to head warrior oynamış adamlar.
PÜ YAZIKLAR OLSUN.

Krizalid
10/05/2014, 17:59
Çok haklısın kirisalit kardeşim Leper Gınom adlı minyonu turn 10da koymak her zaman daha mantıklı. Bu adamlar zamanında to head warrior oynamış adamlar.
PÜ YAZIKLAR OLSUN.

http://www.youtube.com/watch?v=zzbQr5Zn6Oc