PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bloodseeker Oyuncularına Hayat Kurtaracak Öneri

napstar
09/05/2014, 19:42
Beyler bir anda aklıma geldi. Mid geçip hızlı bir HotD kasıyoruz. NC'den centaur vb. creep bulup, HP'sini çok aza indirip üzerine HotD kullanıyoruz. Ağaçların arasına saklıyoruz. Bize gank geldiklerinde kaçarken Centaur'u deny'layıp HP kazanıyoruz.

BEYLER

canifeto12
09/05/2014, 20:10
hala ne öneriyorsun pickleye takım kazanıyor amk . en nefret ettigim hero yeminle su dota hayatım botunca imba dedigim herolar cok azdır ama bi hero bu kadar imba olamaz ya . yeminle yuh diyorum

Raichox
09/05/2014, 20:14
Bunu Chen ile yapalım bence daha iyi.

Mostar
09/05/2014, 20:15
Counterlamak için de slardar kunkka alıyoruz. rakip pusha geldiğinde en öndeki creebe slardar ulti atıyor ardından kunkka sb + buriza ile o creebe vurup rampage alıyor. böylece bs'nin can doldurmasına izin vermeden kesiyoruz.

napstar
09/05/2014, 20:17
hala ne öneriyorsun pickleye takım kazanıyor amk . en nefret ettigim hero yeminle su dota hayatım botunca imba dedigim herolar cok azdır ama bi hero bu kadar imba olamaz ya . yeminle yuh diyorum

Ban yemek için benim konumu seçmen hoşuma gitti tatlı çocuk <3

canifeto12
09/05/2014, 20:19
ya tamamda yani bu hero yüzünden istedigim heroyu alamıyorum ya . yeminle bu kadar imba olmaz bir karakter ya . bide son patch te buff geldi dimi ona ? icefrog senin düşünen beynin kılcal damalarının içinden geçen beyin hücrelerini sana tecavüz ederek öldiriiym

edit : küfürler silindi :D

Yeezer
09/05/2014, 20:25
ya tamamda yani bu hero yüzünden istedigim heroyu alamıyorum ya . yeminle bu kadar imba olmaz bir karakter ya . bide son patch te buff geldi dimi ona ? icefrog senin düşünen beynin kılcal damalarının içinden geçen beyin hücrelerini sana tecavüz ederek öldiriiym

edit : küfürler silindi :D

Istedigin hero ne ki :D

KEREEEEEEEEEEEM
10/05/2014, 02:06
Storm qop aldın mı bi de oyunda barat varsa %100 gg oyun tartışmasız. silence + barat şikiyo

canifeto12
10/05/2014, 11:55
Istedigin hero ne ki :D

naix / slark / ve diğer herolar

Ph0neix022
10/05/2014, 13:39
Beyler nasıl yorum yapılıyor

Hex
10/05/2014, 13:46
bide karşıdaki adama silence atıp 2k critic yiyen bloodlar var, sen onlardansın herhal.

ilhan998
11/05/2014, 00:40
şu konuya ciddili cevap vermeye çalışanlar asla başarılı bir oyuncu olamayacaklar.

ebenezer
11/05/2014, 02:14
beyler meka kasınca heal veriyormuş 250 mi ne, bence ağaç kesip meka kassa daha iyi?

fikho
09/06/2014, 23:10
Counterlamak için de slardar kunkka alıyoruz. rakip pusha geldiğinde en öndeki creebe slardar ulti atıyor ardından kunkka sb + buriza ile o creebe vurup rampage alıyor. böylece bs'nin can doldurmasına izin vermeden kesiyoruz.

en son hangi patch de dota oynadın ?
7213

resmide koyayimde forumdaki troller atlamasın hemen.

ebenezer
28/06/2014, 04:21
bloodseeker'in bugunu buldum.
şimdi, canımız az, adamlar kovalıyor yada ölecez işte, ama kill vermek istemiyoruz, ne yapıyoruz? elimizi yakıyoruz ve canımız giderek azalıyor ve sonunda ölüyoruz ama sonuçta kendimizi öldüren de biziz değil mi? sonuç olarak kan banyosundan bize canımızın %40'ının geri gelmesi gerekiyor ama gelmiyor ve biz ölüyoruz. e nerde kaldı adalet? yani lol değil di bu oyun? sonra dota_bıraktıran haksızmış, hıh.

FafraGa
28/06/2014, 11:14
uzun zamandır dota oynamayınca aslında blood un çok imba değil sadece karşısında oynamayı bilmek gerekiyor buff gelmesi yerinde bence hero bişiye benziyor.
napstar ın önerisini kimse beğnememiş bi maçta dendi çıkıp yapsa herkes aa ne güzel felan kim bilir bence gayet güzel bir öneri hatta yanımıza birde chen alıp midasta kasarsak onunda bir creebinide denylayabilriz

napstar
28/06/2014, 12:17
uzun zamandır dota oynamayınca aslında blood un çok imba değil sadece karşısında oynamayı bilmek gerekiyor buff gelmesi yerinde bence hero bişiye benziyor.

Aynen ya. Mesela Slark'ın karşısına counter pick yapıp oyunu almayı bekleyen Türk takımları falan var.

KONYALIYOBAZ
28/06/2014, 14:18
Aynen ya. Mesela Slark'ın karşısına counter pick yapıp oyunu almayı bekleyen Türk takımları falan var.

Aynen ya böyle zekalar var :S

KEREEEEEEEEEEEM
28/06/2014, 15:34
Slark da ne feedlemisti ama. En son gordugumde 0/4 oynuyordu O.o

ebenezer
28/06/2014, 16:00
ben orda bişey yazmışım, ne beni takan oldu, ne üstüne yorum yapan. konuyu hortlatan benim, hiç bişi yazmamışım gibi, devam etmeyi nasıl başaran sizsiniz.

FafraGa
28/06/2014, 16:23
ben orda bişey yazmışım, ne beni takan oldu, ne üstüne yorum yapan. konuyu hortlatan benim, hiç bişi yazmamışım gibi, devam etmeyi nasıl başaran sizsiniz.

hacı bu sana özel değil ki mesela ben bir konuya en son postuna yorum yazayım konu kilitlenmiş gibi cevap yazan olmaz böyle yorum attığım konulara bak
böyle muamele gördüğünde sitem etmeden devam edicen sonra sen de onlara yapıcan ok?

ebenezer
28/06/2014, 18:02
hacı bu sana özel değil ki mesela ben bir konuya en son postuna yorum yazayım konu kilitlenmiş gibi cevap yazan olmaz böyle yorum attığım konulara bak
böyle muamele gördüğünde sitem etmeden devam edicen sonra sen de onlara yapıcan ok?

aslında yine takılmamayı umup, artık forumda hayalet gibi gezmeyi düşünüyordum amma velakin tüm hevesimi kaçırdın:/

Nana
28/06/2014, 20:07
:D.Dd.d.d.d

FafraGa
30/06/2014, 01:29
aslında yine takılmamayı umup, artık forumda hayalet gibi gezmeyi düşünüyordum amma velakin tüm hevesimi kaçırdın:/

:(:(:(

ZTE-BLADE cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi