PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WP - DotA 1v1 Turnuvası Detaylı Bilgi İçeride.

cherisyourlife
18/05/2014, 23:09
Diğer konu çok amacından saptığı ve gereksiz polemikler yaşandığı için yenisini kurma ihtiyacı hissettim. Eğer admin arkadaşlar durumun yanlış olduğunu düşünürlerse kaldırabilirler konuyu benim için problem değil :)

Arkadaşlar bildiğiniz gibi WP DotA adı altında 5v5 online Dota 2 turnuvası düzenledik ve Turnuva bu akşam son buldu.
Kazanan Takımlara ödüllerini dağıttık ve yeni turnuvalara doğru ilerlemeye başladık.
16 Oyunculuk 1 turnuva olacak ve yine ödüllerimiz güzel olacak
Turnuva 16 Oyuncu toplandığında başlayacak ve maksimum 5 gün sürecektir.

Turnuva Kuralları :

Turnuva Girişi ücretlidir ve kişi başı 3 keydir. Turnuvamıza kayıt yaptırmak isteyenler kayıt olmadan önce keylerini teslim edeceklerdir. ( isim yazdırıp sonradan çıkmaması için. )

Turnuva Maçlarında 3 Hero kill yada 2 tower kill alan win almış sayılır.

Turnuvada bizler tarafından belirlenmiş yaklaşık 25 hero havuzundan kura ile her maç için 3 tanesini seçeceğiz ve 2 oyuncu birer heroyu banlayarak kalan heroyla Vs atacaklar.

Turnuvada herhangi bir item sınırlaması yoktur ve Rune almak kesinlikle yasaktır. Alan oyuncu otomatik olarak lose alacaktır.

Bottle Crow yasaktır. ( Kuryeyle bottle götürüp getirmek )

Nc de kasmak Kesinlikle yasaktır.

Turnuva maçları 8 oyuncu elenene kadar bo1 olacak ve 8 oyuncu kaldıktan sonra bo3 şeklinde olacaktır.

Turnuva esnasında rakip oyuncu yahut turnuva yöneticisine herhangi bir hakaret ve saygısızlık eden oyuncu direk olarak turnuvadan diskalifiye edilecektir.

Turnuva 4 gün içinde son bulacak ve ödüller sahibini kısa sürede bulacaktır.

Katılım için Steam profili : http://steamcommunity.com/id/cherisyourlife3

facebook sayfamızda gerekli bilgilendirme ve duyurular sürekli olarak yapılacaktır.

facebook sayfamız : www.facebook.com/wpdota

katılan oyuncuları görmek için : https://binarybeast.com/xDOTA21405153/participants

AwayFromMouse
19/05/2014, 17:56
Soul ring'in yasak olmaması iyi olmuş, ilk soul ring alan adam otomatik kazanır artık. Sadece takım kaptanları mı konuşabiliyor onu da yazsaydınız keşke?
#profesyonellik #egomasturbasyonu

KEREEEEEEEEEEEM
19/05/2014, 18:06
Weplada 1v1 turnvası izlemiştim eroslayer kazanmıştı. Fİnal maçlarının birinde herolar qop iken eroslayer t3 kulesini yıkıp adamı kestikten sonra ff gelmişti :D

klasik wepla kuralları wepla yönetimi :D

preator
19/05/2014, 22:57
ben birşeyi anlamıyorum belki mid ve vs cok oynamadıgım içindir yanlışşam düzeltebilirsiniz

Eğer siz lane i ayarlayamazsanız rune check ederken exp ve gold kaybedersiniz. Eğer lane güzel bi şekilde pushlayıp next wave den exp ve gold kacırmayacak sekilde ayarlamak size rune kontrolu sağlıyorsa bu ödüldür rune alabilirsiniz. Sans diyorsanız crit hg deki miss şansı gibi bir çok ihtimal var. Diğeri bottle crow same heroda eğer kuryeyi macrolayıp aynı sekilde lh ve exp alabiliyorsanız ödül bu sırada kaybediyorsanız dezavantajdır. Yani bunlarda lh almak deny atmak gibi oyunculukla ilgili faktörler bana göre vs lerde soulring bm gibi itemlerin yasaklanması kadar saçma geliyor. Tamamen kişisel görüşüm

Braunxx
03/06/2014, 18:50
ahahhaha o eroslayer ile atan bendim :D

Finarfin
03/06/2014, 19:03
Taz ve Mitra aka massaka neylerine güvenip de katılmışlar ak?

Fty ez keys.

napstar
03/06/2014, 19:35
Eros nerde lan cidden :'(

lone
03/06/2014, 20:33
.

Turnuva Girişi ücretlidir ve kişi başı 3 keydir.

.