PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Millhouse Manastorm ne işe yarıyor

Nana
19/05/2014, 22:09
Millhouse Manastorm bu kartın ne işe yaradığını anlamadım taktiği ne ki var mı bilen ya da hangi class'a karşı kullanıcaz

geb555
19/05/2014, 22:46
O yüklediğin kart yanlış hatırlamıyosam Training sırasındaki rakiplerden biri.Aynı adla bir de Legendary kart var oda çok tehlikeli bişi.Sanırım Warrior karşısına uygun gidiyo.

not:canlı yayında adamın biri ilk turunda o kartı kullandı sonraki tur 13 damage yedi (karşısında Mage vardı)

tarhuman
19/05/2014, 22:46
Millhouse Manastorm rakibe avans vermeye yarıyor diyebiliriz. Aslında hiç bir class'a karşı kullanamazsın. Rakibinde hiç büyü olmaması gerekiyor. Yani bir nevi şans kartı ama getirdiklerinden çok götürdükleri oluyor. Bir nevi troll kart. Kartı kullandığında rakibin 1 el boyunca bütün büyülerini 0 manaya kullanıyor. Hele bir de kart çekiyorsa ayvayı yedin. En büyük götürüsünü burada gördüm. Zaten youtube'da millhouse manastorm diye aratırsan bir sürü zararını görürsün. Direk dust'a çevir derim.

http://youtu.be/FOSgThPTWsY?t=2m9s

Nana
19/05/2014, 22:57
Millhouse Manastorm rakibe avans vermeye yarıyor diyebiliriz. Aslında hiç bir class'a karşı kullanamazsın. Rakibinde hiç büyü olmaması gerekiyor. Yani bir nevi şans kartı ama getirdiklerinden çok götürdükleri oluyor. Bir nevi troll kart. Kartı kullandığında rakibin 1 el boyunca bütün büyülerini 0 manaya kullanıyor. Hele bir de kart çekiyorsa ayvayı yedin. En büyük götürüsünü burada gördüm. Zaten youtube'da millhouse manastorm diye aratırsan bir sürü zararını görürsün. Direk dust'a çevir derim.

http://youtu.be/FOSgThPTWsY?t=2m9s

hayır öğrenmek istediğim o değil zaten biliyorum kartın zararlarını yararı var mı onu soruyorum zaten ne işe yarıyo yani bir işe yaramıyo o zaman hani düşünüyorum hangi kartla combine olur diye ama bulamadım daha + millhouse yok bende :D sadece merak ettim o yüzden olsa zaten kullanmam büyük ihtimal

tarhuman
19/05/2014, 22:58
Belki mage'te counter spell ve Spellbender ile kullanılabilir. Rakip nasıl olsa büyü 0 mana diye direk kullanacaktır.

ilhan998
20/05/2014, 00:11
oyunu kaybetmek istediğini göstermek için o kartı kullanıyorsun

AwayFromMouse
20/05/2014, 18:41
Millhouse arenada kesinlikle tercih edilebilecek bir kart. Constructed'da da çok kötü bir kart değil ama şu an metaya uymuyor çünkü her yer miracle rogue. O kartı 2. turda atarsanız 4/4 minyonunuz oluyor nerdeyse bir yeti.