PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Steamle ilgili bir soru

LikeMyHome
07/06/2014, 10:14
Merhabalar, ben steamde Dota 2 oynuyorum. Fakat 2-3 acc kullanıyorum. Hepsinde itemler dağınık bir vaziyette. İtemleri nasıl tek bir acc de toplayabilirim?

MadPandastic
07/06/2014, 11:19
Merhabalar, ben steamde Dota 2 oynuyorum. Fakat 2-3 acc kullanıyorum. Hepsinde itemler dağınık bir vaziyette. İtemleri nasıl tek bir acc de toplayabilirim?

steame ticket atıp hesaplarımı birleştirin de, ya da 2 bilgisayar kullanarak takas usulü ile hallet.

Yeezer
07/06/2014, 11:43

Trade offer diye birşey var biliyorsun her hesabina girip aktarmak istediğin hesaba tüm itemleri karşılıkdız olarak trade offer at olur.

LikeMyHome
07/06/2014, 12:05
Trade offer diye birşey var biliyorsun her hesabina girip aktarmak istediğin hesaba tüm itemleri karşılıkdız olarak trade offer at olur.

Açıkçası steam kullanmayı pek bilmiyorum. Nasıl yapacağımı anlatırsanız çok sevinirim. Teşekkürler.

Avidan
07/06/2014, 12:33
Steam offer o arkadaşın dediği. İtemleri vermek istediğin hesabın steamden inventory kısmına gelince orda görürsün zaten. Trade i yolla daha sonra diğer hesaptan girip onayla.