PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2. WP DotA 5v5 Online Dota 2 Turnuvası Kayıtları Başladı !

cherisyourlife
08/06/2014, 19:27
2. WP DotA 5v5 Online Dota 2 Turnuvası Kayıtları Başlamış Bulunmaktadır Arkadaşlar.

Turnuvamıza takımı olan herkes girebilir ve 5v5 turnuvasıdır.

Turnuvaya katılım ücreti takım başı 15 key olarak belirlendi.

Turnuva 16 takım toplandığı anda başlayacaktır.

Turnuvada canlı stream yayını olacaktır. ( 360 - 480p :D )

Turnuva konusunda profesyonel ekibimizle hiçbir karışıklık olmadan düzenli bir turnuva düzenlemeyi düşünüyoruz.

Maç saatleri akşam 7 ve gece 1 arasında olacaktır. Kimsenin iş ve okuluna sorun yaratacağını sanmıyorum.

Turnuvayı düzenleyen arkadaşımız : CherisYourLife ve EosUranos tur.

Güven konusunda hiçbir şüpheniz ve aklınızda soru işareti kalmasın. 1. Turnuvada kazanan takımlara keylerini dağıttık ve sorun çıkmadan turnuvamızı bitirdik.

Takım Kuraları canlı stream yayınında çekilecek ve akıllarda soru işareti bırakılmayacaktır.

1. Takımın Ödülü = 120 Key

2. Takımın Ödülü = 60 key

3. Takımın Ödülü = 30 key olarak belirlendi.

Turnuva kuralları

Oyun modu CM ( Captain Mod ) dur.
Maçlar, bir taraf rakibinin ancient'ını (throne/tree) yıkana ya da bir taraf gg verene kadar devam eder.

Turnuvada herhangi bir item yasağı veya sınırlaması yoktur.

Oyun lobisinde karışıklık olmaması için oyun lobisinde kaptanlar dışında chat kullanılmasını istemiyoruz.

Oyun içinde gerekmedikçe all chat kullanılmamalı ve kaptanlar dışında konuşulmamasını istiyoruz.

Önceki turnuvada dilimiz yandığı için özellikle belirtiyorum. Takımların Oyuncularının veya takım oyuncularının arkadaşlarının turnuva hakemleri ile alaycı sözler sarf edip dalga geçildiği anda ilgili takım oto lose alır tekrarında turnuvadan diskalifiye edilir.

Oyun lobisi kurulduğu zaman lobide takım oyuncuları ve turnuva yöneticilerinin belirlediği hakemler dışında tek bir oyuncu yada kişi bulunamaz.

Her takımın 1 tane koç sokma hakkı bulunmaktadır.

Turnuva boyunca maçların streamları yapılacak, bizim yaptığımız streamler ve belirlediğimiz kişilerin yaptığı streamler dışında hiçbir oyuncu arkadaşını çağırıp stream yaptıramaz. oyun içinde oyun gizli şekilde oynanacak ve spectator kesinlikle olmayacaktır.

Pause alırken combat olmamasi şartı ile sadece kaptanlar pause alabilir. Her Takımın 2 şer dakikadan toplamda 5 pause hakkı vardır. Fakat pause'ları mutlaka hakemler geri sayım yaparak açacaktir.

Takımlar maç saatinden 10 dakika önce kurulacak olan lobby de bulunmak zorundalar.

Ödüllü bir turnuva olduğu için takımlar maç saatinde lobby de olmazsa rakip takım 15 dakika bekletilecek 15 dakika içinde rakip takım lobby'e katılmazsa oto win alacaklardır.

Turnuva yöneticilerine, hakeme veya diğer oyunculara herhangi bir biçimde hakaret eden oyuncular takımı ile birlikte diskalifiye olacaklardır.

Maçlar yarı finale kadar bo1 Yarı final bo3 ve Final bo5 şeklinde oynanacaktır.

Final maçına loser grubundan gelen takım Bo5 olarak yapılacak olan final maçına 1-0 geriden başlayacak ve 5 maçın 3ünü alan takım Turnuvanın galibi olacaktır.

Grand finale winner gruptan çıkan takımın rakibini belirlemek için yapılacak olan loser grubunun maçında yenilen takım turnuva 3. sü olacak ve 30 keyin sahibi olacaktır.

Umarım kaliteli ve düzgün bir turnuva olur .

Turnuva kuralları biraz katıl gelebilir ama inanın geçen turnuvadan sonra bunların gerekli olduğu %100 ortada. Lütfen yanlış anlaşılma olmasın.

Katılacak bütün takımlara şimdiden başarılar diliyorum.

Turnuva Yöneticileri = CherisYourLife / EosUranos
Hakemler = CherisYourLife / EosUranos / Gamwiches
Stream = CherisYourLife

Turnuvaya katılmak için iletişim : http://steamcommunity.com/id/cherisyourlife3

WP Dota Ekibi olarak bütün takımlara başarılar diliyoruz.

Facebook sayfamız : www.facebook.com/wpdota

Steam grubumuz : http://steamcommunity.com/groups/wpcherisyourlife

Turnuva boyunca stream yapılacak olan twitch kanalı : http://www.twitch.tv/cherisyourlifewp

KEREEEEEEEEEEEM
08/06/2014, 21:13
İtem sınırlaması yokturu görünce aklıma geldi. Dotaya ilk başladığım zamanlarda Gamehonorda bir turnuva haberi görmüştüm ve skill ile creep bloklamak yasak diyordu sebebi neydi ki onun.

Bu sefer kurallar baştan sağma yazılmamış tebrik edeyim bareee.

Raichox
08/06/2014, 21:20
Koç olmamış.

MadPandastic
08/06/2014, 21:28
Turnuvada herhangi bir item veya sınırlama yoktur.

Turnuvada herhangi bir item yasağı veya sınırlaması yoktur*

Ben aslında iyi biriyim ama yazmadan edemedim.

cherisyourlife
08/06/2014, 22:14
Koç olmamış.

koç olayını geçen turnuvada yaşadığımız bir kaç problem nedeni ile koymaya karar verdim. Takımın sponsoru yada takımı destekleyen ( maddi yönden ) arkadaşlar oluyor ve maçlarını izleyip anlık taktikler vermek isteyenler oluyor. 1 kişi girebileceği için bir problem göremiyorum ben. Zaten mapte sadece koçluğunu yaptığı takımın gördüğü kadarını görüyor bir + sı yok yani :)

cherisyourlife
08/06/2014, 22:16
Turnuvada herhangi bir item yasağı veya sınırlaması yoktur*

Ben aslında iyi biriyim ama yazmadan edemedim.

gözümden kaçmış editledim pardon :)

KEREEEEEEEEEEEM
08/06/2014, 22:31
Koç olmamış.

Koç niye olmamış ki. Olması gereken bi şeydi. Sonra boşu boşuna millet birbirine gidiyor. Joindotada da böyle bir şeyden bahsetmemişler bi kaç tartışmaya girmiştim bu yüzden.

Woolridge
09/06/2014, 11:56
ilk kez bir turnuvanın kurallarında HAKEMLERLE DALGA GEÇMEYİN denildiğini görüyorum :d

cherisyourlife
10/06/2014, 11:39
up

preator
10/06/2014, 12:37
240 topluyorsunuz 210 dagıtıyorsunuz.

bide geçen turnuvada ki olaylı 15 keyin akibeti noldu?

NightCrawLeR
10/06/2014, 14:11
Kalanları çekilişle dağıtıcaklardır genelde öyle yapıyolar

cherisyourlife
10/06/2014, 14:32
240 topluyorsunuz 210 dagıtıyorsunuz.

bide geçen turnuvada ki olaylı 15 keyin akibeti noldu?

www.facebook.com/Wpdota sayfasında dağıtıldı.

cherisyourlife
10/06/2014, 14:35
Hayatımda gördüğüm en rezalet turnuva.

Bi de harbiden o 30 key'e ne oluyor? 240 toplayıp, 210 dağıtmak? Twitch steam yayın masrafı falan mı :kappa:

1. olarak turnuvadan herhangi bir gelirim yada kâr'ım yok herhangi bir gelir amacı da gütmüyorum. Türkiye de sürekli böyle bir karalama çabası var sebebini anlamış değilim ? merak ettiğin soruyu da cevaplayayım geri kalan 30 key www.facebook.com/wpdota sayfasında dağıtılacak çok merak ediyorsan takip eder çekilişe katılır keylerden kazanırsın. Anlayamadığım nokta şudur ; Neden Türk e-sports camiasına katkıda bulunmak isteyen bana destek olmuyorsunuz da hayatımda gördüğüm en rezalet turnuva diye yorum atıyorsunuz ki daha katılmadan ? :) yoksa şu turnuvadan def ettiğim beaber mı belieber mı neydi öyle saçma 1 takım vardı. O takımdakilerden birinin arkadaşı mısın ? üyeliğin çok yeni görüyorum ki 2 postun var Well played fake arkadaşım benim

KONYALIYOBAZ
10/06/2014, 14:46
ilk kez bir turnuvanın kurallarında HAKEMLERLE DALGA GEÇMEYİN denildiğini görüyorum :d

:ddddddddddd

Raichox
10/06/2014, 15:49
Ücretli turnuvalar tarih oldu.(olmamış)

cherisyourlife
10/06/2014, 16:50
Ücretli turnuvalar tarih oldu.(olmamış)

1 önceki bal gibi oldu dostum takip ettin mi bilmiyorum ama ? napayım 240 keyi cebimden mi dağıtayım 720 TL ? eğer varsa bütçen destek ol bize ücretsiz ödüllü turnuva yapalım. Bende takımlarda çok memnun olur bence

Ginyx
10/06/2014, 20:48
Kendiniz yapamıyorsunuz başkalarının çabalarına saygı gösterin bali adam elinden geldiğince birşeyler yapmaya çalışıyor. Destek olunması gerektiğini düşünüyorum.

preator
10/06/2014, 21:47
ilk turnuvadan bi 15 keyin cekilişle dagıtacagını söylemiştin onu buldum

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=233714370157454&set=a.219885818206976.1073741828.216755341853357&type=1&permPage=1

ama 3. lük ödülü olan 15 keyin dagıtıldıgı diğer cekilişi ben mi göremedim acaba?

cherisyourlife
10/06/2014, 23:34
ilk turnuvadan bi 15 keyin cekilişle dagıtacagını söylemiştin onu buldum

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=233714370157454&set=a.219885818206976.1073741828.216755341853357&type=1&permPage=1

ama 3. lük ödülü olan 15 keyin dagıtıldıgı diğer cekilişi ben mi göremedim acaba?

o 15 key sayfada değil streamde dağıtıldı. Stream chatındaki 15 ayrı kişiye birer tane dağıttım. Facebok sayfasında arta kalan 15 keyi dağıtmıştım.

MadPandastic
10/06/2014, 23:40
neyin peşindesiniz amk savcı mısınız aklı olmayanlara akıl mı dağıtmaya çalışıyosunuz :p

neden umrunuzda ki bu kadar.

be cool.

preator
11/06/2014, 00:24
neyin peşindesiniz amk savcı mısınız aklı olmayanlara akıl mı dağıtmaya çalışıyosunuz :p

neden umrunuzda ki bu kadar.

be cool.

ben savcı adayıyım işi öğrenmeye calısıom yoksa ne işim olur kanka

cherisyourlife
11/06/2014, 02:17
ben savcı adayıyım işi öğrenmeye calısıom yoksa ne işim olur kanka

hocam alemsiniz ya gece gece vallahi :D takılmayın bunlara bu kadar turnuvaya katılıp eğlenmenize bakın

cherisyourlife
11/06/2014, 16:36
up

cherisyourlife
12/06/2014, 02:35
up

cherisyourlife
13/06/2014, 12:32
up

cherisyourlife
15/06/2014, 21:35
arkadaşlar son 2 takımlık yer kaldı. katılmak isteyenler eklesinler yerler dolmadan.

oznckr
15/06/2014, 23:29
1. olarak turnuvadan herhangi bir gelirim yada kâr'ım yok herhangi bir gelir amacı da gütmüyorum. Türkiye de sürekli böyle bir karalama çabası var sebebini anlamış değilim ? merak ettiğin soruyu da cevaplayayım geri kalan 30 key www.facebook.com/wpdota sayfasında dağıtılacak çok merak ediyorsan takip eder çekilişe katılır keylerden kazanırsın. Anlayamadığım nokta şudur ; Neden Türk e-sports camiasına katkıda bulunmak isteyen bana destek olmuyorsunuz da hayatımda gördüğüm en rezalet turnuva diye yorum atıyorsunuz ki daha katılmadan ? :) yoksa şu turnuvadan def ettiğim beaber mı belieber mı neydi öyle saçma 1 takım vardı. O takımdakilerden birinin arkadaşı mısın ? üyeliğin çok yeni görüyorum ki 2 postun var Well played fake arkadaşım benim

Bearer olacak.Arkadaşla bi alakam yok.Facebook youtube twitch gibi sayfaların takipçi sayısını arttırmak ne oluyor o halde?Takımlardan topladığın keyleri takımlara dağıtmak yerine kendi sayfalarının beğenisini arttırmak için kullanmak etik mi?Def etmek senin ne haddine.Hırsız.

cherisyourlife
16/06/2014, 13:23
Bearer olacak.Arkadaşla bi alakam yok.Facebook youtube twitch gibi sayfaların takipçi sayısını arttırmak ne oluyor o halde?Takımlardan topladığın keyleri takımlara dağıtmak yerine kendi sayfalarının beğenisini arttırmak için kullanmak etik mi?Def etmek senin ne haddine.Hırsız.

yav he

cherisyourlife
17/06/2014, 00:44
Son 2 takım arkadaşlar katılmak isteyenler ulaşsın lütfen.

KEREEEEEEEEEEEM
17/06/2014, 01:17
Bunu yazmasan ulaşmıcaktım zaten. Saçma saçma şeyler yazmayın. Zaten anasayfada da konu görülüyor uplamaya bile gerek yok.