PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Steam Guard Trade Ban Sebepleri

rasulalkan
20/06/2014, 06:26
Merhaba Arkadaşlar arkadaşımın bilgisayarından steam hesabıma girdim,e-postama mail de geldi onayladım girdim ve Loading screen almak istedim ama bir baktım trade block yemişim 1 hafta.

Hakeza bilgisayarıma windows 8.1 format attım steam yükledim hesabıma giriş yaptım ve trade 1 hafta Bloclanmış.

Bunların hepsi neden dolayı oluyor lütfen söylermisiniz yardimci olun lütfen bir kez daha bu duruma düşmek istemiyorum. Şimdiden teşekkürler.

ziyahan
20/06/2014, 11:09
yeni bir bilgisayari tanımlı yapınca 1 hafta atamiyorsun diye biliyorum hesap güvenliği için.

rasulalkan
21/06/2014, 17:07
Evet öyle burası anlaşıldı bir sorum daha var steam hesabıma 2 farklı işletim sisteminden girsem (windows 8.1 ve windows 7 gibi) cezalar katlanır mı yoksa 1 hafta ile yırtarmıyız

KEREEEEEEEEEEEM
21/06/2014, 17:18
Evet öyle burası anlaşıldı bir sorum daha var steam hesabıma 2 farklı işletim sisteminden girsem (windows 8.1 ve windows 7 gibi) cezalar katlanır mı yoksa 1 hafta ile yırtarmıyız

Ben Linux ve Win7 den girdim bi şeycik olmadı.

rasulalkan
21/06/2014, 23:33
ya ben pc ye format attığım zaman steam yükleyip girdiğimde 1 hafta ban alıyorum anlamadım gitti iste 2 kez format attım ve steam a ikisinden de giriş yaptım 2 hafta mı ceza yerim yoksa 1 hafta mi

rasulalkan
21/06/2014, 23:36
Ben Linux ve Win7 den girdim bi şeycik olmadı.

ya ben pc ye format attığım zaman steam yükleyip girdiğimde 1 hafta ban alıyorum anlamadım gitti iste 2 kez format attım ve steam a ikisinden de giriş yaptım 2 hafta mı ceza yerim yoksa 1 hafta mi

rasulalkan
29/06/2014, 12:36
Beyler biraz araştırdım ve sizlerle paylaşayım Steam Guard ı kapattığın zaman 15 gün trade ve pazar ban veriyor.Şifremi unuttum diyerekten şifrenizi değiştirirseniz 5 gün Steam Guard ı kapatırsanız açtıgınız andan itibaren 15 gün ve bir hesaba 2 aydan fazla girmediginiz takdirde giriş yaptıgınızda 15 gün ban alıyorsunuz bir tane daha var yeni bir bilgisayarı tanımladığı zaman yine 15 gun bir bekleme süresi var.sanırım su 15 gun cezalar 7 gün yani 1 haftaya düsmüs diye biliyorum tam bilgim yok bu konuda.