PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türkiye Sunucusu’na geçişler 1 ay boyunca ücretsiz

Plunch
22/06/2014, 12:37
http://tr.leagueoflegends.com/sites/default/files/styles/wide_medium/public/upload/ucretrsiz-gecisler.jpg?itok=NP2niRup

2015 Sezonu'nda profesyonel şekilde işleyecek olan Şampiyonluk Ligi’ne katılımlar, oyun içindeki Şampiyonluk Aşaması'nın sonucuna göre belirlenecek. Bu nedenle oyuncularımızdan ve takımlardan bu süreyi iyi değerlendirmelerini istedik.
Bu süreç boyunca pek çok takım ve oyuncudan bu ligde yer alabilmek için hesaplarını taşımak istediklerine dair bilet ve yorum aldık. Biz de sizlerden gelen bu talebi dikkate alarak, 2015 Sezonu profesyonel Şampiyonluk Ligi heyecanına dahil olabilmeniz için, 20 Haziran 00.01 – 20 Temmuz 00.01tarihleri arasında AB Batı/AB İskandinav ve Doğu Sunucularından Türkiye Sunucusu’na geçişleri ücretsiz yapmaya karar verdik.
Ayrıca 15 Aralık ve sonrasında RP harcayarak Türkiye’ye geçiş yapmış ve halen bu sunucuda bulunan sihirdarların harcadığı RP tutarları da hesaplarına geri yüklenecek. Bu işlem için bilet göndermenize gerek olmayacak, RP tutarı hesabınıza kampanya bitiminden önce otomatik olarak geçecektir.
Adalet Meydanlarında görüşmek üzere!

Nana
22/06/2014, 17:34
bayadır lol oynamıyorum da kim geçsin ki tr serverına ya .d 1-2 ay oynamıştım tr de kafayı yedim

Plunch
23/06/2014, 13:00
bayadır lol oynamıyorum da kim geçsin ki tr serverına ya .d 1-2 ay oynamıştım tr de kafayı yedim

Geçen çok oldu ama sanırım pişmanlar şuan :)

KEREEEEEEEEEEEM
23/06/2014, 13:18
Aynı şey honda da oldu. Ama memnun olan yok sanirsam. Honda oyuncu sayisini arttirmak icin 100 dolarlık hediye de veriyorlardi. Sistemi tam ayarlayamamislar forumda her iki hesaba da giremeyen doluydu. Zaten ana hesabini Türk sunucusuna taşıyanin aklindan şüphe ederim ben. Hon avrupa sunucusundaki oyumcu kalitesinden kaçıp gelmek nedir.

Raichox
23/06/2014, 13:23
Aynı şey honda da oldu. Ama memnun olan yok sanirsam. Honda oyuncu sayisini arttirmak icin 100 dolarlık hediye de veriyorlardi. Sistemi tam ayarlayamamislar forumda her iki hesaba da giremeyen doluydu. Zaten ana hesabini Türk sunucusuna taşıyanin aklindan şüphe ederim ben. Hon avrupa sunucusundaki oyumcu kalitesinden kaçıp gelmek nedir.

Her postta hon diyorsun git bari oynada içinde kalmasın :D :D :D :D :D

KEREEEEEEEEEEEM
23/06/2014, 13:26
Her postta hon diyorsun git bari oynada içinde kalmasın :D :D :D :D :D
bu forumda millet 10 gun de olsa lol oynamış hon a baslayip bi o kadar oynucak adam olsa beraber oynayalım dicem işte tek başına sıkıcı oluyor.

Plunch
23/06/2014, 13:30

Avrupaya geçişler bedava olsun bak bakalım noluyo tüm oyunlarda :) Oyuncu kalmaz Türkiyede eminim.

ilhan998
23/06/2014, 18:16
Avrupaya geçişler bedava olsun bak bakalım noluyo tüm oyunlarda :) Oyuncu kalmaz Türkiyede eminim.

Açıkçası bütün moronlar "TÜRKİYEDEKİLER SATIYOR AQ AVRUPADA BELEŞ GEÇEK ZAA KAZANIRIZ ORADA İYİ OYUNLAR DÖNYR :)))" diyeceği için türkiye sunucusunda kalırdım.

Plunch
24/06/2014, 19:18
Açıkçası bütün moronlar "TÜRKİYEDEKİLER SATIYOR AQ AVRUPADA BELEŞ GEÇEK ZAA KAZANIRIZ ORADA İYİ OYUNLAR DÖNYR :)))" diyeceği için türkiye sunucusunda kalırdım.

Evet bu da güzel bi düşünce.