PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TÜRKİYE DOTA 2 LİG GELİYOR

deden
05/07/2014, 21:22
ANLIK ÖDÜL HAVUZU 8000 TL

www.dota2lig.com

Facebook '' dota2lig '' adresinden de takip edebilirsiniz.

3po
05/07/2014, 21:38
sanırım benim blog sayfam daha güzel, daha özenli
para kaldırıp kaçmak için güzel yöntem ama

deden
05/07/2014, 21:48
Site dahilinde yapılan her türlü faaliyet yasaldır. İstediğiniz merciye(eğer geçerli bir savınız varsa) şikayette bulunabilirsiniz. Teşekkürler.

oznckr
05/07/2014, 21:50
ben orada adminim, bence orada organizasyonun yapmak mesele para kaldırıp kaçamak saçmalık biraz 5 kişisiniz 1 takımda adamlar sizden 20 tl gibi bir rakam talep ediyor. En fazla 20 tl kaybedeceksin kişi başı 4 TL gibi komik bir rakam... Bence öncelikle kaybedeceğin paradan çok alacağın zevki düşün.

Keşke Türkçe bilen biri düzenleseymiş.

Woolridge
05/07/2014, 22:04
vizyon+misyon kısmında boş takım bilgileri sekmesi açılıyor.

ödeme sistemleri ve sponsorlar kısmının ucu tamamen boş. Gerisine bakmadım, bakmam da. Ama elbet kazıklayacağın maymunlar çıkar, üzülme.

KEREEEEEEEEEEEM
05/07/2014, 22:24
10 liralık ödül koyacağınıza hiç koymasaymışınız daha iyiymiş.

deden
05/07/2014, 23:54
10 liralık ödül koyacağınıza hiç koymasaymışınız daha iyiymiş.

Sizin bahsettiğiniz maç başına düşen ödüldür.Sezon sonunda verilecek toplam ödül daha fazladır.

Berkantk
05/07/2014, 23:56
"---- ILK 5'E GIREN TAKIMLAR PROLIG'E GEÇIRILECEK
---- 6 VE 10. SIRADAKILER 2.LIG'E GEÇIRILECEK
---- 11 VE 15. SIRADAKILER 3.LIG'E GEÇIRILECEK
--- 16 VE 20. SIRADAKILER 4.LIG'E GEÇIRILECEK
* SEZON SONUNDA SÜPER KUPA FINALLERI YAPILACAK
* SÜPER KUPA FINALLERINE KATILMAYA HAK KAZANANLAR
--- PROLIG 1. VE 2. DIREKT OLARAK KATILACAKTIR
--- PROLIG 3. VE 4. OLAN TAKIMLAR 2.LIG'IN 1. VE 2. ILE PLAYOFF OYNAYACAKTIR
--- PROLIG 5. VE 6. OLAN TAKIMLAR 3.LIG'IN 1. VE 2. ILE PLAYOFF OYNAYACAKTIR
--- PROLIG 7. VE 8. OLAN TAKIMLAR 4.LIG'IN 1. VE 2. ILE PLAYOFF OYNAYACAKTIR"

Prolig'te 5 takım varken 6 7 ve 8'i nasıl eşleştirebilidin panpa?

deden
06/07/2014, 00:07
"---- ILK 5'E GIREN TAKIMLAR PROLIG'E GEÇIRILECEK
---- 6 VE 10. SIRADAKILER 2.LIG'E GEÇIRILECEK
---- 11 VE 15. SIRADAKILER 3.LIG'E GEÇIRILECEK
--- 16 VE 20. SIRADAKILER 4.LIG'E GEÇIRILECEK
* SEZON SONUNDA SÜPER KUPA FINALLERI YAPILACAK
* SÜPER KUPA FINALLERINE KATILMAYA HAK KAZANANLAR
--- PROLIG 1. VE 2. DIREKT OLARAK KATILACAKTIR
--- PROLIG 3. VE 4. OLAN TAKIMLAR 2.LIG'IN 1. VE 2. ILE PLAYOFF OYNAYACAKTIR
--- PROLIG 5. VE 6. OLAN TAKIMLAR 3.LIG'IN 1. VE 2. ILE PLAYOFF OYNAYACAKTIR

Prolig'te 5 takım varken 6 7 ve 8'i nasıl eşleştirebilidin panpa?

İlk önce gruplar yapılacak, 4 adet 20 şer takımdan oluşan,her gruptan ilk 5'e girenler yani 4X5=20 takım Prolig'te, bu sistem her lig için geçerlidir.

Berkantk
06/07/2014, 00:11
Güzel kardeşim
"PROLIG 5. VE 6. OLAN TAKIMLAR 3.LIG'IN 1. VE 2. ILE PLAYOFF OYNAYACAKTIR

Buraya göre proligte 5 takım varsa, proligte 6. 7. ve 8. olan takım nasıl olabilir. Yani nasıl olabilir. Bunu soruyorum nasıl olabilir?

preator
06/07/2014, 00:16
hahaha fadıl alırım bi dal :DDD

deden
06/07/2014, 00:16
Güzel kardeşim
"PROLIG 5. VE 6. OLAN TAKIMLAR 3.LIG'IN 1. VE 2. ILE PLAYOFF OYNAYACAKTIR

Buraya göre proligte 5 takım varsa, proligte 6. 7. ve 8. olan takım nasıl olabilir. Yani nasıl olabilir. Bunu soruyorum nasıl olabilir?

A grubu ilk 5 + B grubu ilk 5 + C grubu ilk 5 + D grubu ilk 5 toplamda Prolig'de 20 takım var.

Berkantk
06/07/2014, 00:46
A grubu ilk 5 + B grubu ilk 5 + C grubu ilk 5 + D grubu ilk 5 toplamda Prolig'de 20 takım var.

Şimdi anladım. Yazılarınız hiç anlaşılır değil. Türkçe katliamı var. Baştan düzenleyin bence.

Jeay
06/07/2014, 01:24
Benim anlamadığım anlamadan etmeden bu insanları bu kadar çabuk baltalayınca elinize ne geçiyor? Şu anki durumdan memnun musunuz da yeni gelen şeylere böyle ön yargılı bakıyorsunuz. Gamehonor en son ne zaman turnva yaptı? 1 sene önce. Trdota en son ne zaman yaptı? 1 sene önce. Bu insanlar bir lig kurmayı vaad ediyorlar ki bu yazdığımla biraz sıkıntılı bir duruma düşeceğim ama trdotanın liginden kazanılan ödüllerin hala verilmediğini biliyorum. zaten durum şu an böyle . sahte olsa bile cebinden çıkacak maximum tutar 50 tl bunu denemekten ne zarar gelir? Salak saçma konuşmayın lütfen.

TazMania^
06/07/2014, 01:28
ooo kafası şimdi geliyor

Jeay
06/07/2014, 01:28
vizyon+misyon kısmında boş takım bilgileri sekmesi açılıyor.

ödeme sistemleri ve sponsorlar kısmının ucu tamamen boş. Gerisine bakmadım, bakmam da. Ama elbet kazıklayacağın maymunlar çıkar, üzülme.

Kankam bunun da ssini alayım ya bakalım ciddi çıkınca girilcek mi girilmicek mi zoccos olarak :)

Berkantk
06/07/2014, 01:35
Benim anlamadığım anlamadan etmeden bu insanları bu kadar çabuk baltalayınca elinize ne geçiyor? Şu anki durumdan memnun musunuz da yeni gelen şeylere böyle ön yargılı bakıyorsunuz. Gamehonor en son ne zaman turnva yaptı? 1 sene önce. Trdota en son ne zaman yaptı? 1 sene önce. Bu insanlar bir lig kurmayı vaad ediyorlar ki bu yazdığımla biraz sıkıntılı bir duruma düşeceğim ama trdotanın liginden kazanılan ödüllerin hala verilmediğini biliyorum. zaten durum şu an böyle . sahte olsa bile cebinden çıkacak maximum tutar 50 tl bunu denemekten ne zarar gelir? Salak saçma konuşmayın lütfen.

Dediklerine katılıyorum fakat kurallar ve açıklamalar çok sıkıntılı. Açık değil. Biraz amatörler

preator
06/07/2014, 01:36

http://www.sabah.com.tr/Gundem/2012/07/15/kurus-kurus-247-bin-liralik-vurgun

KEREEEEEEEEEEEM
06/07/2014, 02:20
Kuralları okudum ama hiçbir şey anlamadım diyebilirim ne olup bittiğiyle ilgili. Hele o kredi meselesini hiç çözemedim.

Şimdi bir takım turnuvaya katıldı her şeyi doğru yaptığı takdirde kaç Türk lirası kaybedebilir dolandırma vs. olmazsa tabi.

Insomniac
06/07/2014, 02:21
ya abi katılmazsınız olur biter ne mevzu yaptınız töbe töbe

3po
06/07/2014, 07:30
ülke insanı olarak kazıklanmayı ne çok seviyoruz,sahte olsa bile 50 liradan nolucakmış )))))
ben peygamberim diye dolaşanlara da para veriyor musunuz? 10 liradan nolucak canım ya peygamber ise )))))))

KONYALIYOBAZ
06/07/2014, 08:10
Kendi adıma bir kaç şey yazacağım.

1) Herşeyi büyük harfle yazan ve aşırı derecede imla hatası yapan insanlara kişisel olarak güvenmiyorum. (bkz: forum sayfası ve turnuva kuralları)
2) İnsanlardan para toplayıp böyle bir turnuva düzenlediğinize dair elinizde yasal bir belge var mı? Yoksa eğer bizim size; düzenlenen bu turnuva için 50 TL mi 20 TL'mi her neyse yatırdığımıza dair yasal belge, fatura veya benzeri birşey sağlıyor musunuz?
3) Kazanan takımın hesabına 10 kredi eklenir (sanırım kredi TL) kaybeden takımdan 20 kredi düşülür demişsiniz. Bir maç için 20 TL çok fazla değil mi? Ayrıca kaybedenden 20 düşüyor, kazanana 10 geliyor demişsiniz. Aradaki 10 nereye gidiyor?
4) Kimsiniz? Adınız, soyadınız, Dota 2'de tanındığınız nick nedir?

deden
06/07/2014, 12:02

1) Herşeyi büyük harfle yazan ve aşırı derecede imla hatası yapan insanlara kişisel olarak güvenmiyorum. (bkz: forum sayfası ve turnuva kuralları)
2) İnsanlardan para toplayıp böyle bir turnuva düzenlediğinize dair elinizde yasal bir belge var mı? Yoksa eğer bizim size; düzenlenen bu turnuva için 50 TL mi 20 TL'mi her neyse yatırdığımıza dair yasal belge, fatura veya benzeri birşey sağlıyor musunuz?
3) Kazanan takımın hesabına 10 kredi eklenir (sanırım kredi TL) kaybeden takımdan 20 kredi düşülür demişsiniz. Bir maç için 20 TL çok fazla değil mi? Ayrıca kaybedenden 20 düşüyor, kazanana 10 geliyor demişsiniz. Aradaki 10 nereye gidiyor?
4) Kimsiniz? Adınız, soyadınız, Dota 2'de tanındığınız nick nedir?

1- Gözden kaçan imla hataları var ise, yonetim@dota2lig.com adresine mail yolu ile bildirebilirsiniz. Hata bildirimi için teşekkür ederiz
2- Bütün harcamalarınız fatura edilecektir. Bu organizasyon legal bir kuruluş tarafından düzenlenmektedir.
3- Satın alınan her kredi paketleri ve oynanan her maç ödül havuzunu etkileyecektir.Ayrıca her iki maç seri kazanma halinde key verilecektir.
4- Bu organizasyon bir bilişim şirketi tarafından düzenlenmektedir. Organizasyonu üstlenen firma Techno Türk Bilişim'dir.

06/07/2014, 14:03
sen dota 1 deki deden misin

deden
06/07/2014, 14:17
sen dota 1 deki deden misin

Evet :) dotada ilerleyemeyince adminlik yapıyorum artık :)

MadPandastic
06/07/2014, 14:17
önce insanların güvenini biraz olsun kazanmak için ücretsiz eleme turları düzenlenebilir.

deden
06/07/2014, 14:33
önce insanların güvenini biraz olsun kazanmak için ücretsiz eleme turları düzenlenebilir.

Aslında 20 TL gibi az bir rakam talep ediliyor. Kişi başı 4 TL bunun nedeni ise sahte takımlar oluşturulup turnuva düzeni bozulmasın diye yapılıyor. Ayrıca ligler başladığında geri takım hesabınıza aktarılıyor.

FafraGa
06/07/2014, 14:49
2 sayfa harrastan sonra biraz daha ilimli yorumlar goruyorum gj

ZTE-BLADE cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

MadPandastic
06/07/2014, 15:01
Aslında 20 TL gibi az bir rakam talep ediliyor. Kişi başı 4 TL bunun nedeni ise sahte takımlar oluşturulup turnuva düzeni bozulmasın diye yapılıyor. Ayrıca ligler başladığında geri takım hesabınıza aktarılıyor.

anladık da, 80 takım bulabilir misin sence bu şekilde. yani. dota 2 :D 2 key veremeyip turnuvalara girmeyenler var. önce insanları ısındırmalısınız. 80 tane sahte olmayan adam gibi takım bulursanız, cidden helal olsun. işe çok ciddi başlamışsınız, biraz gerinme hareketleri yapın :)

deden
06/07/2014, 15:19
anladık da, 80 takım bulabilir misin sence bu şekilde. yani. dota 2 :D 2 key veremeyip turnuvalara girmeyenler var. önce insanları ısındırmalısınız. 80 tane sahte olmayan adam gibi takım bulursanız, cidden helal olsun. işe çok ciddi başlamışsınız, biraz gerinme hareketleri yapın :)

Böylelikle daha seviyeli bir ortam sağlamış olacağız. Bİr de katılım ücretleri geri iade edilecektir

Jeay
06/07/2014, 18:06

Yasal belge nasıl alınıyor bi açıklama geçer misin merak ettim

FataLityWins
06/07/2014, 18:21
Adminlerden biri rare'ına vs attığında yenilince rare ı vermeyen adam emin olun paranızı geri verirler :D

accbets
07/07/2014, 09:00
Ne oldu bu turnuva gg mi

KONYALIYOBAZ
07/07/2014, 23:53
Yasal belge nasıl alınıyor bi açıklama geçer misin merak ettim

Noter?

Tony
09/07/2014, 02:19
Noterden nasıl bir şey almasını bekliyorsun ki anlamadım. Sen paranı verirsin turnuva olmaz ise bilişim suçlarına (doğrudan dolandırıcılık suçu) şikayet edersin. Burada bilirkişi modunda sorgulama yapmak kimsenin haddi değil. Karşı tarafı cevap vermek zorunda bırakıyor, katılacak takımların aklını karıştırıyorsunuz.

Edit : Bu düzenleyen firmanın telefonu : 0216 349 80 70

Hermit
09/07/2014, 02:36
ben weplada lig yaptım gecen sene imanım gevredi, tabi benim maclar baya yogundu hafta ici hergün 7ser mactan 35 mac yaptırıyorum, streaminden hakemine hep sıkıntı yasamıstım, ama sizinki pro olmuş başarılı olur

dolandırıcı olduklarını sanmıyorum, sponsor bile bulmuşlar artık öyle kolay değil parayı alıp kaçmak, direk yakalarlar adamı.

KONYALIYOBAZ
09/07/2014, 07:58
Noterden nasıl bir şey almasını bekliyorsun ki anlamadım. Sen paranı verirsin turnuva olmaz ise bilişim suçlarına (doğrudan dolandırıcılık suçu) şikayet edersin. Burada bilirkişi modunda sorgulama yapmak kimsenin haddi değil. Karşı tarafı cevap vermek zorunda bırakıyor, katılacak takımların aklını karıştırıyorsunuz.

Edit : Bu düzenleyen firmanın telefonu : 0216 349 80 70

Bilişim suçları adamları yakalasa bile paranı geri alacağının garantisi var mı?

accbets
09/07/2014, 09:18
Para dediğiniz kaç paradan bahsediyornuz allah için risk almayan başarılı olamaz

BorisPeace
09/07/2014, 14:59
ben orada adminim, bence orada organizasyonun yapmak mesele para kaldırıp kaçamak saçmalık biraz 5 kişisiniz 1 takımda adamlar sizden 20 tl gibi bir rakam talep ediyor. En fazla 20 tl kaybedeceksin kişi başı 4 TL gibi komik bir rakam...
sahte olsa bile cebinden çıkacak maximum tutar 50 tl bunu denemekten ne zarar gelir? Salak saçma konuşmayın lütfen.
Para dediğiniz kaç paradan bahsediyornuz allah için risk almayan başarılı olamazCiddi bir işe atılım yapmak isteyenler için ucuz bir argüman bence. Siteniz tamamlanmadan bu şekilde reklam yapmanız da kullanıcılardan (doğru ya da yanlış bir şekilde) ön yargı topluyor. Tamamen hazır olduğunuzda daha geniş bir reklam yapmak daha yararlı olabilirdi diye düşünüyorum. Türkiye'de şu an aktif şekilde yapılan turnuvaların olmaması yararınıza, öyle olsaydı kimsenin katılmak için iki kere düşüneceğini sanmıyorum.

Umarım uzun süreli, güzel bir iş çıkarırsınız.

Edit: Tüm finansal kurallar, düzenleyenin oldukça kar etmesi için ayarlanmış, yanlışım varsa düzeltin. Böyle bir sistem varken sponsora neden ihtiyaç var? Ana paraya ihtiyaç yok, hiçbir gider yok.

Tony
09/07/2014, 15:35
Bilişim suçları adamları yakalasa bile paranı geri alacağının garantisi var mı?

Benim 20 liram mı önemli onun siciline dolandırıcılık yazılması mı ? yapma lütfen

Nighthawk
09/07/2014, 15:38
Düzgün cümle kuramayanların düzenlediği organizasyonlara ben de şüpheyle yaklaşmışımdır ve yaklaşıyorum. Sonra organizatörle katılımcılar arasındaki küfürleşmeler de bizim forum üzerinden devam ettiği için iyi takip edebiliyoruz.

Sponsor bulmuşlar şeklindeki olumlu yorumu düşündüm düşündüm, ben de anlayamadım. Ödüllü turnuva düzenleyenler o ödülü verebilmek için sponsor buluyor, bulamazsa parayı cebinden çıkartıp veriyor. Zaten her maçta kaybedenden 20 alıp kazanana 10 veren, kazansan bile 100'e ulaşmadığın sürece paranı alamadığın, sürekli olarak organizatörün para kazandığı bir sistemde sponsorun işlevi ne ki?

Benim 20 liram mı önemli onun siciline dolandırıcılık yazılması mı ? yapma lütfen

Hangi sicil? Hani atıyorum TRDota böyle bir şey yapsa yıllardır bilinen isimleri kirlenmiş olur, bir daha organizasyon düzenleyemez hale gelirler ama; zaten bugün ortaya çıkmış bir oluşumun ne sicili var ki?

Gerçi ben böyle bir şey olacağına ihtimal vermiyorum. Dediğim gibi zaten her maçta organizatör para kazanıyor, devam ettiği sürece para kazanıyor neden dolandırıcılık yapsın :)

Ama tüm bunları bir kenara bırakalım. Benim merak ettiğim tek şey var, "ANLIK ÖDÜL HAVUZU 8000 TL" ne demek? Kuralları okuyunca bununla ilgili hiçbir şey yok, kaybeden 20 kaybediyor kazanan 10 kazanıyor. Ama konu açarken 8000 TL ödül var deniyor. Hem de "anlık". Kimse mi merak etmedi?

Woolridge
09/07/2014, 15:47
tahminimce sponsorlardan biri grafikleri yapmış, diğeri de host+domain sağlamış reklam yapmıştır =D

KEREEEEEEEEEEEM
09/07/2014, 15:51
tahminimce sponsorlardan biri grafikleri yapmış, diğeri de host+domain sağlamış reklam yapmıştır =D

Sponsorlar ferdi çalışıyor herhalde o zaman :D

agolhon
10/07/2014, 01:12
ne bekleniyor anlamıyorum ki bütün oyun firmaları gelip türkiyede turnuva yapıcaz haberinimi ?

Raichox
10/07/2014, 02:16
ne bekleniyor anlamıyorum ki bütün oyun firmaları gelip türkiyede turnuva yapıcaz haberinimi ?

İndiregandi ciler coğaldı pampa

preator
14/07/2014, 10:01
Adamlar facebook a önerilen gönderili reklam vermişler wuhuu

Jeay
15/07/2014, 00:54
Ciddi bir işe atılım yapmak isteyenler için ucuz bir argüman bence. Siteniz tamamlanmadan bu şekilde reklam yapmanız da kullanıcılardan (doğru ya da yanlış bir şekilde) ön yargı topluyor. Tamamen hazır olduğunuzda daha geniş bir reklam yapmak daha yararlı olabilirdi diye düşünüyorum. Türkiye'de şu an aktif şekilde yapılan turnuvaların olmaması yararınıza, öyle olsaydı kimsenin katılmak için iki kere düşüneceğini sanmıyorum.

Umarım uzun süreli, güzel bir iş çıkarırsınız.

Edit: Tüm finansal kurallar, düzenleyenin oldukça kar etmesi için ayarlanmış, yanlışım varsa düzeltin. Böyle bir sistem varken sponsora neden ihtiyaç var? Ana paraya ihtiyaç yok, hiçbir gider yok.

Burada beni niye alıntıladın anlamadım. Şu insanlar bir iş yapmaya çalışıyorlar, şu kadar kazanıcak bu kadar kazanıcak yapıyosunuz. En son ne zaman gamehonor yaptı sorabilir miyim? Kendinin kazanacağı bir iş yapmak hiç yapmamaktan 12312312312 kat daha iyidir. Türkiye Dota Communitysinin turnavaya ihtiyacı var öyle ya da böyle bi turnuva yapan adamları kötüleyen insanlara değil. Gerçi "umarım uzun süreli, güzel bir iş çıkarırsınız" cümlesiyle bu kısımdan yırttığını düşünüyorsundur. Sonuç olarak hep birlikte göreceğiz fos mı çıkacaklar yoksa güzel bir şey mi çıkıcak. Geldiğimiz şu noktada herkese inanmaya mecburuz maalesef.

3po
15/07/2014, 01:36
gamehonor turnuva yapmadığı için aptal saptal iş yapanları eleştirmemiz yasakmış

Raichox
15/07/2014, 02:04
Yerli malı Starladder.

Insomniac
15/07/2014, 03:04
gh neden turnuva yapmıo abi

fikho
15/07/2014, 08:21
Adminler , boris nh cevap yazcaniza 2 turnuva yapinda oynayak

HTC One V cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

accbets
15/07/2014, 09:29
Adminler , boris nh cevap yazcaniza 2 turnuva yapinda oynayak

+++

Nighthawk
15/07/2014, 10:34
3 yıldır belirttiğimiz gibi bizim kuruluş amaçlarımızda para kazanmak yok ve prensip olarak organizatörlerin katılımcılardan daha çok para kazandığı organizasyonlara karşıyız. Sponsor bulamadığımızdan ve cebimizden çıkan paranın da bir sınırı olduğundan turnuva yapmıyoruz. Bildiğim kadarıyla TRDota da aynı sebepten turnuva yapmıyor.

Kaldı ki GameHonor bir turnuva sitesi değildir. Güzel turnuvalar düzenledik, ama sık sık turnuva düzenleyeceğiz gibi bir vaadimiz hiçbir zaman olmadı.

"Turnuva yapmıyorsan turnuva yapanların olumsuz yönlerini eleştiremezsin" mantığı, "siyasetçi değilsen başbakanı eleştiremezsin" mantığının bir varyasyonu olup "futbolcu değilsen futbolcuyu eleştiremezsin" kadar saçmadır ve eleştiri kültürü olmayan milletimizde görülen oldukça vahim bir mantık hatasıdır.

Kaldı ki ben mesajımda soyut eleştiriler yapmak yerine gayet somut sorular sordum, ve hiçbirine cevap verilmedi veya verilemedi.

fikho
15/07/2014, 10:50
Abi size para kazanin demiyomki giderinizi toplayin milletden , sonucda d2 camiasinda isim yapmis adamlarsiniz

KONYALIYOBAZ
15/07/2014, 11:21
Cidden takım başı 20'şer lira gibi sembolik bir mebla toplasanız, 16 takım katılsa turnuvaya 320 lira yapar. Birinciye 200, ikinciye 80, üçüncüye 40 lira gibi ödül verseniz kimse sorun çıkartmaz bu konuda. En azından turnuvayı yapan kişilerin kim olduklarını, dota camiasında kaç senelik isimleri olduğunu biliriz ve kafamız rahat olur.

accbets
15/07/2014, 11:25
Yada site içersinde Gamehonnor küçük madalya takarsınız proil avatarlarının altına altın gümüş bronze seklınde

Nighthawk
15/07/2014, 11:26
Cidden takım başı 20'şer lira gibi sembolik bir mebla toplasanız, 16 takım katılsa turnuvaya 320 lira yapar. Birinciye 200, ikinciye 80, üçüncüye 40 lira gibi ödül verseniz kimse sorun çıkartmaz bu konuda. En azından turnuvayı yapan kişilerin kim olduklarını, dota camiasında kaç senelik isimleri olduğunu biliriz ve kafamız rahat olur.

Çok iyimsersin bence. Hiçbir şey almadan her hafta 100 lira veriyorduk ve 100 lira ne çok az diyorlardı :) Çok nankör bir topluluk var.

fikho
15/07/2014, 11:33
Çok iyimsersin bence. Hiçbir şey almadan her hafta 100 lira veriyorduk ve 100 lira ne çok az diyorlardı :) Çok nankör bir topluluk var.

Abi neye gdio 100 lira yahu ,
size gidin bi basket sahasi kapatin 10 pc cekin demedikki

Nighthawk
15/07/2014, 11:44
Abi neye gdio 100 lira yahu ,
size gidin bi basket sahasi kapatin 10 pc cekin demedikki

100 lirayı kazanan takıma veriyorduk ödül olarak.

fikho
15/07/2014, 11:56
100 lirayı kazanan takıma veriyorduk ödül olarak.

Onu katilimcilardan alcan iste abi bizmi anlatamadik ?

Nighthawk
15/07/2014, 11:59
Onu katilimcilardan alcan iste abi bizmi anlatamadik ?

Ben anlatamadım galiba.

Hiçbir şey almadan 100 lira veriyorduk her hafta, beğenmiyorlardı. Söylediğim bu.

fikho
15/07/2014, 12:01
Ben anlatamadım galiba.

Hiçbir şey almadan 100 lira veriyorduk her hafta, beğenmiyorlardı. Söylediğim bu.

Abi latyosun dedni okudunmu :/

Nighthawk
15/07/2014, 12:13
Abi latyosun dedni okudunmu :/

Evet ona cevap verdim :/

Şu an buna güzel diyorsunuz ama 1 yıl önce aynı kişiler bundan çok daha iyisine kötü diyorlardı, nankör bir topluluk var diyorum.

fikho
15/07/2014, 12:47
Evet ona cevap verdim :/

Şu an buna güzel diyorsunuz ama 1 yıl önce aynı kişiler bundan çok daha iyisine kötü diyorlardı, nankör bir topluluk var diyorum.

Sanirsam aldim duyumlar dogru gh adminleri forumdan elini ayagini cekip saticakmis :)

accbets
15/07/2014, 12:55
Sanirsam aldim duyumlar dogru gh adminleri forumdan elini ayagini cekip saticakmis :)

Parası neyse alayım

BorisPeace
15/07/2014, 14:49

fikho güvenilir kaynak.

[H] GH [W] 15 key, pazarlığa açıktır.

Insomniac
15/07/2014, 14:52
O konuda haklı sayılır nh, maç sonrası 1 lira kazandık 10 lira kazandık diye çok daşak geçen oluyordu. Şimdi o daşak geçenler de her turnuvaya atlıyor girecek turnuva bulamıyor ve gh ve trdota gibi sitelerin turnuva yapmasını bekliyorlar.

O çok nankör topluluğa küsüp turnuva yapmamak yerine, ödülü sembolik olan turnuvalar düzenlemeniz hem sizler için hem de türkiye dota camiası için daha iyi olur. Ödülleri beğenmeyenler de katılmazlar yada katılıp da laf ederlerse siklenmezler olur biter. Şuan düzgün turnuva yok yapanlarda iki kelimeyi bir araya getiremeyen adamlar ve bir çoğu da dolandırıcı bu yüzden sizin yapacağınız turnuvalar çok önemli eğer güzel bir başlangıç yapılabilirse çok daha iyi turnuvalara da geçiş olabilir.

accbets
15/07/2014, 15:01
turnuva yok deyıp geçmeyin tahminin ödül havuzu 100-140 key arası olucaktır

Gelin abi alalım kaydınızı

4.Summer cup kayıtlarımız devam etmektedir . www.facebook.com/openingpartydota2