PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kentor Khiron IV 7000+

KentorKhiron
29/07/2014, 20:29
7359
7360

merhaba

Lexsarko
31/07/2014, 09:42
@KentorKhiron Forum Kuralları (http://www.gamehonor.com/showthread.php/21375)'na bir göz atmanı öneririm. Kimseye hakaret etme hakkına sahip değilsin. Yeni olduğun için bu seferlik uyarıyorum.

Gereksiz mesajlar silindi.

KentorKhiron
01/08/2014, 22:57
@KentorKhiron Forum Kuralları (http://www.gamehonor.com/showthread.php/21375)'na bir göz atmanı öneririm. Kimseye hakaret etme hakkına sahip değilsin. Yeni olduğun için bu seferlik uyarıyorum.

Gereksiz mesajlar silindi.

Söylediklerimi mazur görün fakat Gevşekliğe çok fazla göz yumuyorsunuz , bu forumda şebek arkadaşlara sahip değilsen eğer , resmen diğerlerinin hepsiyle uğraşmak zorunda kalıyorsun

FafraGa
01/08/2014, 23:02
Soytarilik diye konu acip milleti ustune cekip kibirliyim ben yhaa felan ayaklarina yatip sonra da sessiz kalmak cok zor diye aglama sorunsali

ZTE-BLADE cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

preator
01/08/2014, 23:17
nh boris filan neysede adam lex e atar yaptı la

Yeezer
01/08/2014, 23:34
Ya bu çocuk d2r ye konu açmış bende konuya "tinker storm ile kolayca antilenebiliyor" gibisinden birseyler yazmıştım daha tanışmamışız bana "tinker laseri onun bitarafina sokar" cinsinden garip düzgün olmayan bi girişte bulunmuştu o an bunun notunu verdim zaten.

Lexsarko
02/08/2014, 10:36
Söylediklerimi mazur görün fakat Gevşekliğe çok fazla göz yumuyorsunuz , bu forumda şebek arkadaşlara sahip değilsen eğer , resmen diğerlerinin hepsiyle uğraşmak zorunda kalıyorsun

İkinci cümlende belli oranda haklısın. Ancak sen de bizim troll dediklerimizi mıknatıs gibi çekmek için elinden geleni -farkında olmadan- yapıyorsun. Kibirli olmak, ben en iyiyim modunda gezmek, açtığın konunun altına yorum yapanlara atar yapmak gibi şeyler onları çekiyor.

Yapabileceklerin:

Kibirli olma. Yaptığın paylaşımlara bırak insanlar yorum yapsın. Yaptığın şey güzelse zaten övgü alırsın. Beğenmeyen de beğenmek zorunda değil ve bunu belirtme hakkına sahip.
İnsanları tahrik ederek konunun altına böyle mesajlar yazmalarına sebep olma. Açtığın konunun altına konuyla alakasız, gereksiz mesajlar yazanlar olursa cevap verme. "İletiyi Şikayet Et" seçeneğini kullanarak şikayet et. Olsun bitsin.

Insomniac
02/08/2014, 11:47
"İletiyi Şikayet Et" olayını ben yapıyorum da hiçbir şey yapmıyorsunuz.

KEREEEEEEEEEEEM
02/08/2014, 12:10
napstar CSB'nin ziyaretçi defterinde ana bacı yardırdı şikayet ettim banlamamışlar. Sonra yönetime niye kızıyorsunuz :3

L2ebel
24/08/2014, 16:52
alttaki dendi güzelmiş

oznckr
24/08/2014, 20:05
Uzun zamandır ortalama bir oyuncu olup,kendini çok iyi oyuncu sanan bir megaloman görmemiştim.Sayende imana geldim şükür namazı kıldım.Teşekkürler yüce Khiron.

L2ebel
22/03/2015, 03:52
league of legends nasıl geçiyor

kentor seni özledim dotaya geri dönsene tinker show bekliyorum senden