PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Siege of Dreanor

ziyahan
03/08/2014, 00:03
Azdan bilgi verelim wod hakkında bilmeyenlere.
Load Screen müziği göründü. Bence woltkla filan yarışır müzik bazında.

http://www.youtube.com/watch?v=uvfrExeuKvU

Dakika 11 beyler bakın bi:D

sanırım buda kutulu alacak arkadaşlar için üzerindeki resim olabilir.
7365

Bilindiği üzere bütün classlarr rework yedi animasyon bazında. sanırım bir tek blood elf expansiyonun başına yetişemiyor. (sadface)

Bildiğiniz üzere blizz, yılların .mpq formatının wow için eskidiğini belirtti ve yeni dosya formatına geçti.(hali hazırda d3'te filan kullanıyordu ztn) Bu neticeyle de grafiklerde gözle görülür bir değişim var benim gözlemlediğim kadarıyla. Her ne kadar min gereksinimler değişmiyor dese de blizz ben zannetmiyorum. Minimum gereksinimler değişmese bile mid-range ve high-range gereksinimleri kesin artar.(güle güle iyi grafikli raidler)

Bu arada komiteden birçok kişi istekte bulunmuş. Oyunun işlemci odaklı çalışması yerine grafik işlemciye yüklemesi yönünde , blizzde bunun mümkün olmadığını ama iyi ekran kartı sahipleri için daha iyi bir optimizasyonu düşündüklerini veya ekran kartının gücüne göre oyunun kendi kendine ekran kartına yükleneceği yönünde yanlış anlamamış isem. Ki eğer böyleyse sonunda derim. Linkini bulursam atarım.

Son olarak TRAİLER'in gamescomda geleceğini düşünüyorum. Hatta eminim. 10-15 gün süre var. Bekleyelim. Bi zahmet artık. Mop'da böyle olmuştu.