PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arşiv - Kentor Khiron

KentorKhiron
16/08/2014, 19:37
7417
7418
7419
7420
7421
7422
7423
7424
7425
7426
Bir zamanlar , semiproyken
7427
7428
7429
7430
7431
7432

napstar
16/08/2014, 19:40
Sen aşırı iyisin ha bence böyle yani

WHY YOU LITTLE
16/08/2014, 20:12
resmen kudurdu

Sarge
16/08/2014, 20:14
gelen gideni aratır (bkz:elwind)

KONYALIYOBAZ
16/08/2014, 20:16
Aha İsmail ss al rempeyç aldım xdé

MadPandastic
16/08/2014, 20:54
Zekâ geriliği veya mental retardasyon, AAIDD (American Association on Intellectual and Developmental Disabilities)'nin 2002 Haziran tarihli son yönergesinde "Bireyin zihinsel işlevlerinde ve kavramsal, sosyal, pratik uyumsal becerilerinde kendini gösteren uyumsal davranışlardan en az ikisinde, 18 yaşından önce ortaya çıkan anlamlı derecedeki yetersizlik/sınırlılık" olarak tanımlanmıştır.

ilhan998
16/08/2014, 21:56
latyosun kuzeni falanmısın?

TypeR
16/08/2014, 21:57
Kanka banada video yapsana ya İNVOKER'ım cok iyidir. :D:D:D:D:D

L2ebel
16/08/2014, 21:58
yeni bir trbest doğuyor

ilhan998
16/08/2014, 22:02
marquisin mirascısı falan herhalde

oznckr
16/08/2014, 22:12
Ego masturbasyonunu az otede yap la

KentorKhiron
16/08/2014, 23:46
Yorumlarınız harika gençler , Oyun içerisindeki üstdüzey karakter kontorllü başarılarınızın devamını diliyorum

preator
17/08/2014, 00:01
bu forum için cok fazla iyiysin neden burada harcanıyorsun?

KentorKhiron
17/08/2014, 00:43
bu forum için cok fazla iyiysin neden burada harcanıyorsun?

Dota'yla ilgili çok fazla türk forumu yok

ben sadece paylaşımları mı yapıyorum , bildiğim tek birşey var oda işi steam ve oyun içerisine vurduğumuzda hepsinin kuzu kesiliceği

KONYALIYOBAZ
17/08/2014, 00:53
Dota'yla ilgili çok fazla türk forumu yok

ben sadece paylaşımları mı yapıyorum , bildiğim tek birşey var oda işi steam ve oyun içerisine vurduğumuzda hepsinin kuzu kesiliceği

Selam. Arkadaşça bir tavsiye vereyim sana. Burada senin 10 katın iyi adamlarda var, 10 katın kötü adamlarda. "Hepsini kuzu keserim ayıqs" triplerine girme o yüzden. Rezil olursun ve trollenirsin :/

KentorKhiron
17/08/2014, 00:56
Selam. Arkadaşça bir tavsiye vereyim sana. Burada senin 10 katın iyi adamlarda var, 10 katın kötü adamlarda. "Hepsini kuzu keserim ayıqs" triplerine girme o yüzden. Rezil olursun ve trollenirsin :/

Sen tavsiyelerini kendine sakla

( bu forumdaki hiçkimse , bırak benim 10 katım olmayı , katım bile olamaz )

KONYALIYOBAZ
17/08/2014, 01:05
çok fazla biliyorsunuz hepiniz , ben senin düşündüğünü düşünmüyorum
ne kimseye meydan okuyorum nede kimseyi kendimden üstün görüyorum
benim unique skillerim var , eğrer sizlerinde varsa ne mutlu size
fakat karşıma kibirli kibirli dikilme ( dikilmeyin ) şayet ben bunu sizlere yapmıyorum
sizler kibirlice yaklaşıyormuşum gibi algılıyorsunuz
benim yaptıklarım sadece , trollsüzce kendini savunuş

İşte bunu anlamıyorsun. Unique skillerim var nasıl bir cümledir ya :D Benim bildiğim oyuncular kendilerine iyi dediklerinde değil 1000'lerce insan onlara iyi dediklerinde iyi olurlar. :kappa: Aynısı "Unique Skills" içinde geçerli. Kibirli kibirli dikilmeyin ben bunu size yapmıyorum diyorsun. Açtığın konuya bakalım: Rampage almış adamın teki çok iyisin demiş. Bunların insan önüne serilmesi kibir değil midir? Yada şöyle sorayım kibir kelimesinin anlamını biliyor musun?

Unique skillerinle sana başarılar diliyorum, umarım yakın bir zamanda iyi bir turnuvada görürüz seni. :kappa:

Bkz: Kibir.

Seninle oynadım daha önce ve 10 katın olduğumu açıkca söyleyebilirim ^^ bkz: bu da kibir. :kappa:

preator
17/08/2014, 01:28
ciddi ciddi kibirli dediniz adama. Adam meyve veren agaç misali dallarını eğmiş7438

MadPandastic
17/08/2014, 01:28
çok fazla biliyorsunuz hepiniz , ben senin düşündüğünü düşünmüyorum
ne kimseye meydan okuyorum nede kimseyi kendimden üstün görüyorum
benim unique skillerim var , eğrer sizlerinde varsa ne mutlu size
fakat karşıma kibirli kibirli dikilme ( dikilmeyin ) şayet ben bunu sizlere yapmıyorum
sizler kibirlice yaklaşıyormuşum gibi algılıyorsunuz
benim yaptıklarım sadece , trollsüzce kendini savunuş

vs

troll felan değilim , ama muhtemelen sen öylesin
ben bir megaloman Faciasıyım
ve kibir'e gelirsek ( kesinlikle haklısın , arka bahçemde dinazor besliyorum )

Forumda yeniyim , hiçkimseyle tartışıcak vaktim yok , hiçbir ahmak yoruma vakit ayırıcak vaktim yok

Daha paylaşıp sergiliyecek çok şeyim var , bu yüzden şunları belirtip kafamı rahatlatmak niyetindeyim

açıcağım konulara eleştiri yapmakta serbestsiniz fakat , Soytarılık - Trollük bu gibi şeylere müsade eden bi yapıya sahip değilim

iletişim kurmak istiyorsan benimle , efendi olacaksın öncelikle

bir diğeride , Çok bilmişlik taslıyanlara ( biri üzerinden ancak pirim yapabilenler ) dönüp de ; yok ya o aslında öyle değil bak espirisi bu , sen aslında hiçbi bok bilmiyorsun. GİBİ bi halde de bulmak istemiyorum kendimi

Trollüğe soytarılığa açık değilim efendi adam kazanır ,

kibir'e gelirsek , Kesinlikle ve kesinlikle kibirliyim ben , Fakat bu kibir it dalaşına giriceğim anlamına gelmiyor

- açıcağım konularda ahmaklık yapmayın laf işitmeyin ,

lawyered

KentorKhiron
17/08/2014, 03:28
ciddi ciddi kibirli dediniz adama. Adam meyve veren agaç misali dallarını eğmiş7438

Evet

KentorKhiron
17/08/2014, 03:38
panda ve latyos , konularıma bakmayın bile

çünkü çok yanlış yerlere değiniyorsunuz , izliyeceksin ve iyi olduğumu kabul edeceksin

beni sevip sevmemeniz umrumda değil , ben paylaşımlarıma devam ederim , siz istediğiniz kadar nefretlenin kinlenin

benim bu forumdaki en büyük hatam sizlere dönüp cevap yazmak oldu .

agolhon
17/08/2014, 04:56
gerçek hayatında arkadaşların varmı çok merak ediyorum herkese böylemi davranıyorsun ben en iyisiyim edası ile dışlamıyorlarmı seni yaptığın iş sadece bir oyun kimse onu iplemez bunu bil de bi .

FafraGa
17/08/2014, 09:31

çünkü çok yanlış yerlere değiniyorsunuz , izliyeceksin ve iyi olduğumu kabul edeceksin

beni sevip sevmemeniz umrumda değil , ben paylaşımlarıma devam ederim , siz istediğiniz kadar nefretlenin kinlenin

Off gelisme var beyler. Anladi hatasini sonunda.
Gec olmasi hic olmamasindan iyidir.

Berkantk
17/08/2014, 09:48
Her iyi olanı aşağı çekme anlayışınızı anlamıyorum ya. Elwind diye bir velet geçti başımızdan. Elwind'in yarısı bile değil bu ego olarak. Sen adama bulaşmazsan adam sana hakaret etmiyor bir şey yapmıyor. Bırak egosunu tatmin etsin, sen hiç mi egonu tatmin etmedin? Ki bu adama laf edenlerin yarısından çoğu elwind'in köpekliğini yapıyorlardı. Asla ulaşamayacağınız bir seviyede olduğu için anlamıyorsunuz. O seviyede olan halinizi görmek isterdim...

oznckr
17/08/2014, 10:25
Madem boyle bir konu var izninizle ben de egomu tatmin etçem xs
http://youtu.be/_qPPhl4sabk

hohmlec
17/08/2014, 10:34
Vay hala oyundan bahsediyorsunuz bu oyunda asiri pro olsaniz ne olcak yani
Elinize ne gececek. Biraz gercek hayata odaklanin hayat sadece oyun veya fanteziden ibaret.degil

ziyahan
17/08/2014, 11:05
Her iyi olanı aşağı çekme anlayışınızı anlamıyorum ya. Elwind diye bir velet geçti başımızdan. Elwind'in yarısı bile değil bu ego olarak. Sen adama bulaşmazsan adam sana hakaret etmiyor bir şey yapmıyor. Bırak egosunu tatmin etsin, sen hiç mi egonu tatmin etmedin? Ki bu adama laf edenlerin yarısından çoğu elwind'in köpekliğini yapıyorlardı. Asla ulaşamayacağınız bir seviyede olduğu için anlamıyorsunuz. O seviyede olan halinizi görmek isterdim...

Sende adamların bakış açısını anlamıyorsun. Millet elemanın muhabbetini ifrit olmuş, doğrudan oyunculuğuna değil:D

Bu arada içinizdeki liseli tayfadaki ego tatminin anliyorum da bizden geçti beyler:) çevremdeki adamların boy boy çocukları var. Bunu da belirtelim. Ego denen şey bu değil. Egoyla kibir farklı şeyler karıştırmayın.

Arkadaşa da bir iki kelam edelim. Dünya klasında bir oyuncu olabilirsin. Fakat diğer insanların seni eleştirme(ağır da olabilir. dalga geçebilirler.) hakkı vardır. Sen bunlara tahammül edemiyorsan, burada "ben eyiyiym agalarrrrrrrrrrrrrrrr!!" naralarını atma boşuna. Biri sana kötüsün egon yüksek dediğinde en iyi tabiriyle "ısırmaya" başlıyorsan, ergen triplerine giriyorsan sorun sende, hatta seni yetiştirenlerde. Bu kadar net konuşuyorum. İnsanın bazen hata nerde diye dönüp bakması lazım. Özeleştiri faydalıdır. İnsanı daha da büyütür. Şurda götü boklu bir oyunda günlerinizi aylarınızı tüketip "tanrıyım ben" diyerekten gezinmeyin lütfen. Adama gülerler.

Birde ne kadar safsata bir bakış açısı gördüm."sizin gibi lowlar beni eleştiremez." Niye lan? Eleştirebilmek için illa senden iyi olmamız mı lazım? O zaman profesyonel oyuncuları sen ne hakla eleştirebiliyorsun. Ona da hakkın yok. Şu oyunun mekaniklerini birazcık anlayan, comp sahnesini takip eden pekala fikir yürütebilir. Eleştirmek için illa ki üst düzeyde bulunmaya gerek yok. Bir çok iyi oynayan kişiden çok daha güzel şekilde fikir yürütebilir insan.

Son olarak ise
-kentir kiron: Tanrıyım ben bu oyunda!
-amele, klavye,fare tutmayı bilen oyuncu: Görmedik international 4'de seni?

WHY YOU LITTLE
17/08/2014, 11:25
Madem boyle bir konu var izninizle ben de egomu tatmin etçem xs
http://youtu.be/_qPPhl4sabk

video adı çoh iyi ya çok güzel düşünmüşüm xd

AloneOrDeaD
17/08/2014, 13:03
oğlum ben de bu oyunu oynuyorum 8 seneyi geçti nerdeyse çok noob um lan ama bir gün de çıkıp ben çok noob um bu da arşivim diye konu açmadım açsam mı lan acaba ben de ego tatmini yapayım kötülükte tavan yaptım çünkü :D :D

ULUkentorkhiron
17/08/2014, 13:08
Burdan (https://www.gamehonor.com/showthread.php/21854-Y%C3%9CCE-KENTOR-KHIRON?p=238367#post238367)devam edelim arkadaşlar.

Konu locked.

AloneOrDeaD
17/08/2014, 13:10
yo değil yazıyorum hala yoksa bu benim hayal gücüm mü

TypeR
18/08/2014, 10:57

YÜCE K'K-BeBEP aşkına bu tür laflara gelmeyelim dostum Lütfen bizleri sinirlendiriyorsun. Eski vsci Günlerime geri dönmek istemiyrem :)

KONYALIYOBAZ
18/08/2014, 11:08

Tamam sensin la en iyi sensin dotanın peygamberisin helal

TypeR
18/08/2014, 13:12
Tamam sensin la en iyi sensin dotanın peygamberisin helal

En iyi Seçilmiştir. Konu kapatılabilir :D

YÜCE K.K-BEBEP

Raichox
18/08/2014, 13:53
7441

Paintte de en iyisi benim.

Insomniac
18/08/2014, 14:19
axaxaxaxaxax

Insomniac
18/08/2014, 14:21
onu bunu bilmem de bu cocuk sayesinde iyi post kasilir.

Axé Capoeira
18/08/2014, 14:21

O.o bu yoruma bittim beyler kaçırmışım bunu gözden :D Not: Tek soru competitive anlamda başarın neler :D ??

Insomniac
18/08/2014, 14:23
7441

Paintte de en iyisi benim.

adamda bonzaici tipi var amk

Raichox
18/08/2014, 18:42
74427443

Lexsarko
18/08/2014, 20:12
Egon çapından büyük olursa madara olursun net. Ancak işi de hakaret seviyesine vurup çok da tahrik etmeye gerek yok.

Kilit.