PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : DOTA2 MID LINA REHBERI

[SNO]
20/08/2014, 17:01
LAGUNA BUILD tasarlayan: SEON

Mid lanede lina oynamak için yardımcı bir build hazırladım, asağıdaki steam topluluk sayfası linkinden ulasabilirsiniz, beğeniceğinizi umuyor ve yorumlarınızı bekliyorum,
ABONE OL butonuna basarak oyun içinde kullanabilirsiniz,
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=303110494

raicoks
20/08/2014, 18:24
Mid gidilmemesi gereken herodur.

Gidilse bile bu buildle gidilmemesi gerekir. Drums gereksizdir, Switching özelliği ve verdiği HP'den dolayı Treads Phase'den genel olarak daha iyidir. Null+2 branch ile başlanıp hızlı bottle sonrası wand ve treads alınmalıdır. Lvl 6-7 olduktan sonra mutlaka TP taşınması gerekir. En geç 12-13 dk civarı dagger aldıktan sonra, eul'a başlanmalıdır. Eul'dan sonra EB alınmalıdır. Ondan sonrası size ve oyuna kalmıştır.

Not: BKBniz olmadan fiziksel damage gitmek faillemekle sonuçlanacaktır.

[SNO]
20/08/2014, 18:45
snn yaptığın yorumun buildle bi alakası yokki sen mid lina gidilmez demis ve konuyu kapatmıssın

preator
20/08/2014, 18:49
G gitti oldu neden olmasın ona karsi oynamayi ogrenene kadar cogu hero middle yapar

FafraGa
20/08/2014, 18:55
Bot wand bracer arcane dagger aganim 3K sen cok yasa

raicoks
20/08/2014, 19:04
G gitti oldu neden olmasın ona karsi oynamayi ogrenene kadar cogu hero middle yapar

O mantıktan gidecek olursak chen de mid gidip, first item divine kasabilir. YAPABİLİR YANİ YAPILABİLİTESİ VAR.

İlk cümlemde lina'nın mid gitmemesi gereken bir hero olduğunu söyledim. Gerisinde ise gittiğini varsayıp builddeki eksiklikleri söyledim. OQE?

MadPandastic
20/08/2014, 19:22
O mantıktan gidecek olursak chen de mid gidip, first item divine kasabilir. YAPABİLİR YANİ YAPILABİLİTESİ VAR.

İlk cümlemde lina'nın mid gitmemesi gereken bir hero olduğunu söyledim. Gerisinde ise gittiğini varsayıp builddeki eksiklikleri söyledim. OQE?

noobsun çık git burdan

MartinEden
20/08/2014, 19:31
Mid gitmeyen lina (ki oyunda nadiren easy lane' de farm'ına imkan tanınır),12-13 dakikada bottle wand boots ve dagger' i nasıl çıkacak?

raicoks
20/08/2014, 19:35
BAKIN BEYLER İLK CÜMLEDE LİNANIN MİD GİTMEMESİ GEREKTİĞİNİ SÖYLÜYORUM.

2. PARAGRAFTA İSE GİDERSE BUİLDİN NASIL OLMASI GEREKTİĞİNDEN BAHSEDİYORUM.

oQ?

Lina-> #4 SUP, ama çöp .d

MadPandastic
20/08/2014, 19:37
BAKIN BEYLER İLK CÜMLEDE LİNANIN MİD GİTMEMESİ GEREKTİĞİNİ SÖYLÜYORUM.

2. PARAGRAFTA İSE GİDERSE BUİLDİN NASIL OLMASI GEREKTİĞİNDEN BAHSEDİYORUM.

oQ?

Lina-> #4 SUP, ama çöp .d

zaten linanın mid gitmemesi gerekiyo dediğin yere noob diyorum/z mk.

raicoks
20/08/2014, 19:39
zaten linanın mid gitmemesi gerekiyo dediğin yere noob diyorum/z mk.

:')

[SNO]
20/08/2014, 19:42

Bu nasıl bir mantık lütfen daha iyi yorumlar bekliyorum

raicoks
20/08/2014, 19:43
Yapın abi, ben de Zeus tri aggro falan yapcam iyi oluyo yani :d

MadPandastic
20/08/2014, 21:04
Yapın abi, ben de Zeus tri aggro falan yapcam iyi oluyo yani :d

:D tamam güldüm ama hala noobsun, banlayın fake acc bu arada :d