PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Risk Forever

Vulcan
08/09/2014, 00:50
Warcraft III modifikasyonum Risk Forever, artık Ingilizce olarak karşınızdadır. Bizim milletten hayır gelmediği için dünyaya açılmış bulunmaktayım.

http://www.hiveworkshop.com/forums/maps-564/risk-forever-v1-0beta-257011/

http://www.hiveworkshop.com/forums/map-development-202/risk-forever-257010/

berkbegins
08/09/2014, 00:55
" Bizim milletten hayır gelmediği için dünyaya açılmış bulunmaktayım. "

şu karakterde değil de

" Daha çok oyuncu kitlesine hitap etmek istiyorum "

karakterinde olmadığın için uğraşların boşa gidiyor. Kaldı ki JFA yı oynamamamın tek sebebi senin böyle saçma triplerini gördüğüm bi postundu. Gerçek manada oynamak isteği geldiği bir an böyle bir karakterde olduğun için beni kaybetmiştin.

Vulcan
08/09/2014, 01:03
Bir insan bir şeyi 29 defa doğru yapar ve hak ettiğini düşündüğü şeyleri elde edemez

Bir şeyi sadece 1 defa yanlış yapar ve toplum o insana "işte sen böyle yaptığın için kaybediyorsun" der

True Story.

berkbegins
08/09/2014, 01:07
Bir insan bir şeyi 29 defa doğru yapar ve hak ettiğini düşündüğü şeyleri elde edemez

Bir şeyi sadece 1 defa yanlış yapar ve toplum o insana "işte sen böyle yaptığın için kaybediyorsun" der

True Story.

Evet malesef hapiste yatan binlerce "kader" mahkumuna da bakarsan bir anlık yanlışlar büyük sorunlar yaratabiliyor.

Yaptığına iş olarak bakıyorsan kişiliğini özellikle sanal ortamda kurumsallaştırman gerekir. Bu çok da zor bişey değil yazacağın şeyi yazdıktan sonra bi bardak su iç gel bi daha oku sonra onayla. Az yaz. Kısa ve net yaz.

Ben emin ol senin yaptığın hiç bir ayrıntılı işi incelemedim. Çünkü ilgimi çekmedi. Sadece ortama girmek istedim ve karaktersizlik hissedince bıraktım.

Vulcan
08/09/2014, 01:09
Ben emin ol senin yaptığın hiç bir ayrıntılı işi incelemedim. Çünkü ilgimi çekmedi. Sadece ortama girmek istedim ve karaktersizlik hissedince bıraktım.

Hah şöyle biraz kendin ol kendine yakışanı yap. Hakaret et ve aşağıla. İlk postuna bakıp ta "vay be ne olgun adam" yanılgısına düşmesinler.

berkbegins
08/09/2014, 01:15
Hah şöyle biraz kendin ol kendine yakışanı yap. Hakaret et ve aşağıla. İlk postuna bakıp ta "vay be ne olgun adam" yanılgısına düşmesinler.

???

heralde bunu okuyan 3. kişiler ne demek istediğimi anlamış olurlar.

DreadAnthem
08/09/2014, 03:04
Volkan beyciğim size gelen bir eleştiride hemen parlamassanız eğer daha çok sevilirsiniz. Oyununuzada bir göz atarlar belki ne dersiniz?

Birde '' I don't care the peoples saying "Warcraft III is dead" '' demişsin, umursaman lazım bence çünkü w3 öldüğü zaman otomatikmen senin oyunlarda ölüyor.

Almanya Osmanlı gibi düşün, ha w3 ölmese senin oyunlar muhteşemdi ona sözümüz yok, osmanlı gibi :))

Vulcan
08/09/2014, 03:17
Eleştiri şu hayatta en sevdiğim şeydir fakat eleştirmek ve sataşmak arasındaki farkı biliyorum ve insanların niyetinin ne olduğu da apaçık ortadayken ya o kişiyi kısa bir süre adam yerine koyup gereken cevabı veririm ya da hiç umursamam.

Warcraft ölürse ölsün evet orada dedim burada da diyorum zaten bu mapi tutsun diye yapmadım. Yavaş yavaş ne kadar mapim varsa hepsini İngilizceye çevireceğim çünkü Türk oyuncuların durumu malum, bu mapler Türkçe olarak burada ölmesin. En azından mezarları herkese açık olsun. Şu saatten sonra bu map oynanır oynanmaz benim içimde hep bir burukluk vardı Türkçe diye.

Sercan<Michaell>
08/09/2014, 08:40
Aynen öyle, bence de ingilizceye çevir havuza bir katkın olsun. Türkçe yok olup gitmesindense belki birkaç oynayan oyuncu olur.

Samoxive
08/09/2014, 09:23
Eğer popüler maplerini dota 2'ye port edebilirsen önünde koca bir topluluk oluşabilir.

Komagene
08/09/2014, 11:58
Guzel bır map tasarlamıssın ellerıne saglık. Fakat artık bu tur oyunları goz onune alırsak kımse oynamıyor dota2'de map editorde zamanını harcayarak bırseyler yaparsan bence senın acından ve Turk oyuncuları acısından daha makbul olur.Sakın vazgecme '' ELEŞTİRİLİYORSAN İYİ YOLDASIN DEMEKTİR ''

Vulcan
08/09/2014, 13:24
Aynen öyle, bence de ingilizceye çevir havuza bir katkın olsun. Türkçe yok olup gitmesindense belki birkaç oynayan oyuncu olur.

Dediğim gibi oynansın oynanmasın değil artık benim için mevzu. Ölecekse bu şekilde ölsün

Eğer popüler maplerini dota 2'ye port edebilirsen önünde koca bir topluluk oluşabilir.

Mümkün değil çünkü Dota2'de editor olsa da olmasa da yine birebir Dota2 içindeki objeleri kullanmam lazım. Zaten şu saatten sonra JFA'yı oyun yapma imkanım hiç yok (destek yok, para yok) o yüzden şu an yapabileceğim tek şey mapleri tek tek ingilizce yapıp yayınlamak

Guzel bır map tasarlamıssın ellerıne saglık. Fakat artık bu tur oyunları goz onune alırsak kımse oynamıyor dota2'de map editorde zamanını harcayarak bırseyler yaparsan bence senın acından ve Turk oyuncuları acısından daha makbul olur.Sakın vazgecme '' ELEŞTİRİLİYORSAN İYİ YOLDASIN DEMEKTİR ''

Kardeşim ben hemen hemen her mapimde "eleştirin" derim. Bana diyin ki şu kötü olmuş, bu kötü olmuş, şöyle yapmak yerine böyle yapsaydın, bu sistem böyle olmuş vs vs diyin ben tüm samimiyetimle söylüyorum eleştiri manyağı adamım ben. Ama bazı insanların eleştiriyi sataşmaya çevirip kişiselleştirmesinden dolayı durum karşılıklı atışmaya dönüyor. Beğenmene sevindim evet kims eoynamıyor.Türkçeykende oynamıyordu şimdi en azından içim rahat çünkü tamamen İngilizce yapıp bütün sitelerde paylaşınca "elimden geleni yaptım" diyebileceğim. Bu yüzden bütün maplerimi tekrar tek tek ingilizce yapmaya başladım.

hohmlec
08/09/2014, 13:29
Abi yok ya dışarıdan öğe eklersin niye sadece dota 2 deki öğeleri kullanasın ki.Bence biraz 3d modelleme programlarıyla takıl , ayrıca d2moddin yapanlara bir mesaj at istersen haritaları filan nasıl özelleştirdiklerini filan bir sor valve dan destek geldiğinde daha kolay yapıp yayınlarsın

JrSouL
08/09/2014, 13:36
Bizim milletten hayır gelmediğini anladığın halde bizim milletin forumlarına konu açmanı anlayamadım ben

Vulcan
08/09/2014, 13:38
Ya aslında daha önce de yap diyen oldu da şimdi JFA'da 71 tane Herom var. Bir sürü değişik sistem var (gerçi onlar kodla yazılabilir sanırım) ve bir çok değişik model var. Ne bileyim hani insan "şu saatten sonra" diyor. Kaldı ki istediğim kodları nasıl yazacam falan modellemeleri nasıl yapacam vs vs of düşünürken bile beynim acımaya başladı şu an :D boşverin ya yapacak bir şey yok. Tek umut bir yerden büyük bir para çıkmasını beklemek hani böyle sayısal falan tutacak hah işte o zaman gider JFA'yı oyun yaparım.

Vulcan
08/09/2014, 13:40
Bizim milletten hayır gelmediğini anladığın halde bizim milletin forumlarına konu açmanı anlayamadım ben

Çünkü farklı yorumlayan insanlar mevcut.

" Evet ya adam o kadar çalıştı, emek verdi, uğraştı ama sağda solda sürekli bok atıp kötülediler adam haklı" diyen de olur
" Bak bak Türk milletine hakaret ediyor" diyen de olur
" Bizim milletten hayır gelmediğini anladığın halde bizim milletin forumlarına konu açmanı anlayamadım ben" diyen de olur.

JrSouL
08/09/2014, 17:17
" Evet ya adam o kadar çalıştı, emek verdi, uğraştı ama sağda solda sürekli bok atıp kötülediler adam haklı"

Bizden bunu diyen varsa konunun başında ki mesajla oluşan çelişkiyi anlayabilcek misin yoksa yardım edelim mi ?

tarhuman
08/09/2014, 17:20
Kilitlenecek yeni konu belli oldu sanırım.

Vulcan
08/09/2014, 19:02
Bizden bunu diyen varsa konunun başında ki mesajla oluşan çelişkiyi anlayabilcek misin yoksa yardım edelim mi ?

Onu diyecek adamın zaten kendini o genellemeye sokmayacağını anlayabilecek misin yoksa yardım edeyim mi?

JrSouL
08/09/2014, 19:07
Onu diyecek adamın zaten kendini o genellemeye sokmayacağını anlayabilecek misin yoksa yardım edeyim mi?

Reis sen büyük adamsın bu tartışma bitsin bilgime bilgi kattın saolasın.

Vulcan
08/09/2014, 19:08
Bilgiye bilgi katmak değil, verdiğim örnekte olduğu gibi farklı yorumlayan insanlar mevcut ve sen bu şekilde yorumladın yapabilecek bir şey yok.

Samoxive
08/09/2014, 19:34
@Vulcan yeni gelen dota 2 map editörüyle kendi modelini, kendi efektini, kendi skillerini yapabiliyorsun. Maplerin çok iyi, bu yüzden dota 2'de beğenenler olacaktır.

ziyahan
08/09/2014, 21:06
dota 2'nin yeni gelen tool'u bayağı kullanışlı yapabilirsin kanımca biraz kavradıktan sonra. Sadece zaman alıyor:) ama temelini yerleştirdikten sonra hepsini yapabilirsin kolaylıkla. Denemeden olmaz diyip kesip atma bence:) bütün millet legion td bekliyor mesela. adamlar yapiyor şu an.