PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hearthstone’a 100′den Fazla Kart Geliyor!

Komagene
09/09/2014, 12:50
Yanlış duymadınız, Blizzard Entertainment popüler oyunu Hearthstone: Heroes of Warcraft’a 100′den fazla yeni kart ekleyecek. Fakat bu kartların nasıl ekleneceği akıllarda büyük bir soru işareti bırakıyor. Oyunun baş tasarımcısı Eric Odds, MMORPG.com sitesine verdiği röportajda Hearthstone takımının tüm bu kartları oyuna zarar vermeden nasıl ekleyebileceklerine dair çalıştıklarını belirtti.

Yakın zamanda oyuna Naxxramas eklentisi ile 30 yeni kart eklenmişti. Naxxramas eklentisinde her hafta yeni bir kısım açılmış ve oyuncular tüm kartları 5 haftaya yayılan bir zamanda toplayabilmişlerdi. Eric Odds yeni kartların Naxxramas eklentisindekinden farklı bir şekilde ekleneceğini belirtirken tam olarak nasıl bir yöntem izleyeceklerine dair ipuçu vermekten kaçındı.

Ne dersiniz, böyle bir kart oyuna eklenir mi?
Yeni kartları oyunculara açarken en büyük sorunun oyuncuları bir anda çok fazla karta boğmak olduğunu belirten Eric Odds aynı zamanda bu eklentiyle oyunculara deste oluştururken daha esnek seçenekler sunabilmek istediklerini söyledi.

100 yeni kartın Hearthstone oyuncularını tatmin edip etmeyeceğini zaman gösterecek.

Insomniac
09/09/2014, 13:31
oyunun içine ettiler abuk sabuk kanser kartlar ekliyorlar sonra uğraş dur amk

FafraGa
09/09/2014, 13:34
100 kart cok fazla geldi bana. Naxx gibi bir etkinlik daha yapilir desem cok uzun surer. Bir anda ekleseler o da sorun. Bilemedim.

ZTE-BLADE cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

tarhuman
09/09/2014, 14:21
HS grubunda da paylaşılmıştı ama haber wiki sitesinden yayıldı diye biliyorum. Henüz blizzard açıklama yapmadı.

Komagene
09/09/2014, 14:43
Kartların bir kaçtanesi bulunmakta mesela 1 kartın ısmı [KAEL'THAS- SUNSTRIDER] Zaten onumuzdekı gunler blizzcon olacak oradan daha detaylı oyuncular aydınlatılır.

NightCrawLeR
10/09/2014, 03:45
oyunu yıllara yaymaya çalışıyolar kartlarının hepsi bitmiş adamlara golden craftlamaktan öte amaç veriyolar eğer yapmazlarsa oyunun ömrü kısalır

tarhuman
10/09/2014, 11:28
Kartları toplamaya çalışıyorum ben de. Bir toplasam golden craft'lamaya başlıcam. Epic'lerin % 30 u, legendary'lerin de yarısı kaldı bakalım. Leg'lerin çoğunu ben craft'lıyorum ama craft'ladığım 1 hafta sonra pack'ten çıkınca fena koyuyor. Ha bir de naxxramas' taki 2 bölümü açmadım. Arena giresim geliyor hep :D.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

FafraGa
10/09/2014, 13:33
Bana kac gundur leg dusmedi ya. Sansim kayboldu. Yeni hesaba iyi kartlar dusuyor ama kendi hesabim les atiyor. Stream izleyebilsem arenada iyi is yaparim heralde kac aydir kapamadim oyunu.
Full gold bi adamla oyun attim dun. Yeni kartlar istiyor oyun sanki.
Edit: 1 i golden 2 epic dustu az evvel.

ziyahan
10/09/2014, 20:38
naxxramas kartlariniz olması lzm . 5/3 filan en az yoksa tırt:D ezilirsiniz ranked oyunlarda. ha ztn oynamiyorsanız ranked gerek yok naxxa.

FafraGa
10/09/2014, 21:41
naxxramas kartlariniz olması lzm . 5/3 filan en az yoksa tırt:D ezilirsiniz ranked oyunlarda. ha ztn oynamiyorsanız ranked gerek yok naxxa.

Kac rank ve ustu icin gecerli?