PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : OverRated Filmler +18

MoistVagina
17/09/2014, 07:08
18 yaşından küçükler yorum yapmayın bizim gibi abilerinizi Matrix - Fight clup ya da Taratino Filmleri'ni yazarak sinirlendirmeyin!!!

benim ilk üçüm :
1)The Shawshank Redemption
2)Forrest Gump
3)Schindler's List

BorisPeace
17/09/2014, 07:21
Shawshank Redemption'a katılıyorum. Birçok kişi dünyanın en iyi filmi diyor, gülüp yorum yapmadan geçmek lazım. Kötü bir film mi? Hayır. Tim Robbins iyi oynuyor, Morgan Freeman her zamanki kalitesinde. Ama bana sorarsanız ilk 50'ye bile giremeyecek bir film.

Forrest Gump'a katılmıyorum, Tom Hanks o film ile oskarı gerçekten haketti, Gary Sinise ise çok çok başarılı bir kariyere sahip olmasa da gözümde oldukça iyi bir aktör ve bu filmde de rolünü ilginç bir doğallıkla oynuyor. Bana sorarsanız Forrest Gump > Shawshank Redemption. Hikayeyi götüren şey Forrest'ın yoluna çıkan zorluklara rağmen saflığını yitirmemesi.

Schindler's List gerçekten kaliteli bir yapım. Liam Neeson, Ben Kingsley ve Ralph Fiennes inanılmaz kaliteli aktörler ve filmde müthiş oynuyorlar. Liam Neeson'ın son sahnedeki rol yapışı benim için sinema tarihinin en başarılı oyunculuklarından biridir. Öte yandan, film bence olması gerekenden daha uzun, yine de yazdığın 3 film içinde en iyisi.

ebenezer
17/09/2014, 07:36
lock, stock and two smoking barrels (tarantino etmiyon ama Guy Ritchie kabul oluyor mu?)

napstar
17/09/2014, 09:29
Matrix, Fight Club ve Tarantino filmleri overrated bence.

MoistVagina
17/09/2014, 10:06
http://www.youtube.com/watch?v=ATn4d4xVuS4

Sercan<Michaell>
17/09/2014, 10:07
Fargo. Hem filmi hem dizisi.

Tarantino filmleri op bence.

napstar
17/09/2014, 12:37
Fargo. Hem filmi hem dizisi.

Tarantino filmleri op bence.

Katılmıyorum bence Tarantino overrated. Bunun yanında matrix ve fight club'ı da sayabilirim overrated olarak.

ViktorReznov
17/09/2014, 14:26
Starwars *grabs popcorn*

Krizalid
17/09/2014, 15:00
Starwars *grabs popcorn*

Şerefsizim benim aklıma geldiydi.

Sercan<Michaell>
17/09/2014, 15:09
Katılmıyorum bence Tarantino overrated. Bunun yanında matrix ve fight club'ı da sayabilirim overrated olarak.

senin gözümde artık hiçbir değerin yok biliyosun dimi ? Uzak dur benden. Sen benim için bittin. Çık hayatımdan. Fargodaki aptal polis memuru kadar değerin yok.

MartinEden
17/09/2014, 15:26
Matrix Fight Club' ı döver

Komagene
17/09/2014, 16:04
Yeşil yol

Adalet peşinde

Dingin warrior '' HAYATTA BİR KERE İZLENECEK BİR FİLM '' :)

12 yıllık esaret

missytheworst
17/09/2014, 16:38
Fight club'a kötü diyen bariz kötüdür.

MadPandastic
17/09/2014, 17:37
The Kings Speech
Leon
Shawshank Redemption

bunlar low beyler. report.

FafraGa
17/09/2014, 18:12
Overrated filmler imdb top10 degil mi abi ne cok kastiniz. Cok insan begeniyorsa overrated. Su daha iyi bu da iyi gibi basliga uyan tartismalar degil.

ZTE-BLADE cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Berkantk
17/09/2014, 19:00
Star Wars
Batman
Ve herkesin beğendiği bütün aksiyon filmleri (terminatör, tarantino filmleri vs.)

Star wars'un konsept'i kostümleri vırt'ı zırt'ı gayet güzel. Konusu da iyi. Ama bence fazla abartılı. Hiçbir zaman ısınamadım bu seriye.
Batman için yoruma bile gerek yok. IMDB'de dahi olmaması gereken bir film. iyi güzel hoş ama orada gereksiz.

MadPandastic
17/09/2014, 19:16
The Green Mile
Shawshank Redemption
Fight Club veya Adalet Peşinde veya The Departed

Ben bir filmde önce konuya sonra oyunculuğa sonra diğer şeylere bakarım.
Benim dram izlemeye başlatan ilk filmdir Yeşil Yol'dur. Gerek konusu, gerek oyunculuklar muntazam bir film. Çok fazla yorum yapılabilecek bir tarafı yok bence
Esaretin bedelini ilk izlediğim zaman konusuna hayran kalmıştım. Defalarca defalarca izledim muhteşem bir konusu var. Sonunda "hassiktir be rıfat abi" çektirebilen nadir filmlerdendir benim için.
Dövüş Kulübü de hakeza öyle. İlk izlediğim zaman sahibiyle kavgalı olduğum internet cafeye molotof atasım gelmişti. İnsanın düşüncelerini etkileyebilen bir film.
Adalet peşinde ve The Departed filmleri de gerek konusu gerek oyunculuklarıyla beni kendilerine hayran bırakmış filmlerdir. Özellikle The Departed da resmen köstebekception olayı çok iyi :D

Yazılabilecek çok film var aslında benim açımdan. Cidden son zamanlarda çok kaliteli filmler çıkmaya başladı.

Special olarak PARDON. Ferhan Şensoy ve Rasim Öztekinin harika oyunculukları... Her canım sıkıldığında açarım sorgulama sahnesini kendime gelirim

kanka overrated filmleri yazıyoz, favorilerimizi değil ^^

preator
17/09/2014, 21:10
Shawshank Redemption'a katılıyorum. Birçok kişi dünyanın en iyi filmi diyor, gülüp yorum yapmadan geçmek lazım. Kötü bir film mi? Hayır. Tim Robbins iyi oynuyor, Morgan Freeman her zamanki kalitesinde. Ama bana sorarsanız ilk 50'ye bile giremeyecek bir film.

Forrest Gump'a katılmıyorum, Tom Hanks o film ile oskarı gerçekten haketti, Gary Sinise ise çok çok başarılı bir kariyere sahip olmasa da gözümde oldukça iyi bir aktör ve bu filmde de rolünü ilginç bir doğallıkla oynuyor. Bana sorarsanız Forrest Gump > Shawshank Redemption. Hikayeyi götüren şey Forrest'ın yoluna çıkan zorluklara rağmen saflığını yitirmemesi.

Schindler's List gerçekten kaliteli bir yapım. Liam Neeson, Ben Kingsley ve Ralph Fiennes inanılmaz kaliteli aktörler ve filmde müthiş oynuyorlar. Liam Neeson'ın son sahnedeki rol yapışı benim için sinema tarihinin en başarılı oyunculuklarından biridir. Öte yandan, film bence olması gerekenden daha uzun, yine de yazdığın 3 film içinde en iyisi.

http://www.youtube.com/watch?v=NVtorJAxrNk

cidden eğer 50 tane film yazarsan uzun bir süre hangi film sıkıntısı cekmeyiz..

Berkantk
17/09/2014, 23:17
kanka overrated filmleri yazıyoz, favorilerimizi değil ^^
Benim favorim zaten benim overrated filmimdir. Görüş belirtiyoruz panpa gereksiz muhalif.

MoistVagina
18/09/2014, 00:03
Benim favorim zaten benim overrated filmimdir. Görüş belirtiyoruz panpa gereksiz muhalif.

:d

napstar
18/09/2014, 00:27

Ben anlamadi bu adam ne diyor

Insomniac
18/09/2014, 00:32
Ben anlamadi bu adam ne diyor

sağlam küfür geliyor hazırlan

BorisPeace
18/09/2014, 03:56
http://www.youtube.com/watch?v=NVtorJAxrNk

cidden eğer 50 tane film yazarsan uzun bir süre hangi film sıkıntısı cekmeyiz..

45 tanesi burada (https://www.gamehonor.com/entry.php/7-5-%C3%BCzerinden-5) zaten, eminim 5 tane daha bulabilirim.

missytheworst
18/09/2014, 05:22
LotR serisini sevmedim, aynı şekilde Bourne serisini de. İkisinin de nedeni önce kitaplarını okumamdı sanırım.

Bunu diyen adamın mı film zevkine güveniyoruz beyler? GL GL GL!

MartinEden
18/09/2014, 08:57
Bunu diyen adamın mı film zevkine güveniyoruz beyler? GL GL GL!

Dikkat edersen "...kitaplarını okumamdı sanırım" demiş. Ki bir çok LotR hayranı filmi çok eleştirmişti (kitapları okuyanlar).

Sercan<Michaell>
18/09/2014, 09:44
cangoooooooooooooooo

napstar
18/09/2014, 10:29
Starwars cidden overrated değil mi ama? Bu sitede sıtarvorz hayranları vardır eminim. O zaman sorarım onlara sizi bu kadar çeken nedir?

MartinEden
18/09/2014, 10:46
Starwars cidden overrated değil mi ama? Bu sitede sıtarvorz hayranları vardır eminim. O zaman sorarım onlara sizi bu kadar çeken nedir?

Bizi en çok çeken order 66 :D

BorisPeace
18/09/2014, 11:17
Bizi en çok çeken order 66 :D

Order 66'den çok önce çekilmiştik -.-

MartinEden
18/09/2014, 11:33
Öyle olmuştur tabii ki. Ama order 66 beni hep bir ayrı etkilemiştir

WeRdeR WeReMeM
18/09/2014, 11:59
S*-*-*r edin Cüneyit Arkın filmlerini en baştan izleyin...

Sercan<Michaell>
18/09/2014, 12:51
cangooooooo hev yu olveys biin alon
cangoooo hev yu nevır lavıd egeyn

ptRx
18/09/2014, 16:13
Overrated filmler imdb top10 degil mi abi ne cok kastiniz. Cok insan begeniyorsa overrated. Su daha iyi bu da iyi gibi basliga uyan tartismalar degil.

overrate: If something is overrated, it is considered to be better or more important than it really is.
abartılan, gözünde büyütülen, abartılmış, olduğundan fazla değer verilen

FafraGa
18/09/2014, 17:28
overrate: If something is overrated, it is considered to be better or more important than it really is.

Aydinlandim. Ty.
O zaman forrest gump overrated beyler.

napstar
18/09/2014, 17:36
Merak etmeyin beyler "binbir sınavla, çok katı mülakatlarla" spiker/sunucu alımı yapan NTVSpor spikerleri de (TORPİL KESİNLİKLE YOK) overrated'ın ne olduğunu bilmiyor.

Berkantk
18/09/2014, 19:09

hmm o zamansa ty.

hohmlec
18/09/2014, 20:35
overrated olarak düşündüğüm expandaples serisi,Hobbits ve lotr

beqendiklerim:breakfast club(muzikleri 10 numara),bilim kurgu çok sevdiğimden iron man starwars ve transformers(o patlama efektleri)

http://www.techno-labs.com/galeri-hayati-michael-bay-yonetseydi/

FafraGa
18/09/2014, 21:12
Titanic overrated. Sadece leonarda di caprio yuzunden kizlar cok begeniyor. Cop film bence. Izlemedim izlemem de.
Ama gemi batarken keman calmaya devam eden adamin rahatligi her eve lazim.

hohmlec
18/09/2014, 22:15
Titanic overrated. Sadece leonarda di caprio yuzunden kizlar cok begeniyor. Cop film bence. Izlemedim izlemem de.
Ama gemi batarken keman calmaya devam eden adamin rahatligi her eve lazim.

O zaman benim koydugum linktei gif e bak onla ilgili vardi bir tane

Ratz
19/09/2014, 10:16
Borisin yorumdan anlamanız gerekmiyor muydu zaten beyler? -_-

FafraGa
19/09/2014, 16:08
Borisin yorumdan anlamanız gerekmiyor muydu zaten beyler? -_-

Prensip olarak borisin yorumlarina bakmiyorum.