PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Forumumuzun başganı, nighthawkımız.

ebenezer
22/09/2014, 02:50
geçen yine nighthawk telefonundan ileti girmiş, by tapatalk gt-9100 mı ne yazıyordu şimdi hatırlayamadım net. dedim bu model note 2 miydi neydi bi bakayım. baktım meğerse ne goreyim, s2 çıkmasın mı? gozlerime inandım ama aklım almadı.
duşundum ve dedim ki bu forumda niye reklam yok? (aslında şu an bende ilk defa telefondan giriyorum, eğer reklam varsa bu sitede hiç farketmemişim, zaten bundan sonrasını da okumayın, daha da rezil olmayayım.) ha bunu niye mi duşundum? şimdi bu adam gitmiş bize forum açmış, takılıyoz ediyoz, (kimse sevmiyo aslında burayı da çaktırmayın şimdilik) oğreniyoruz bişiler?!! falan filan inter milan işte ama bu herifin ekipmanı hala s2 lan. ulan kıçını oynatmayan, cahil cuheylalar elinde iphonealtıpluslarla gezerken, burda bi emek vermiş, didinmiş etmiş bir insan niye hala s2 kullanır? ya duşunsenize 5 yıllık telefon. zaten akıllı telefonların şarjı 1 yıl sonra 3dk. gitmeye başlıyor, heralde yanında trafoyla falan geziyordur, yazık.
yani ozet geçecek olursam (ki zaten buraya kadar okuyup diyeceğimi anlamadıysanız kesin elinde iphonealtıplus olan bi malsınız) şu siteye reklam alsın şu adam da hepimiz durmadan tıklayalım, accuk para kazansın zavallım. la zaten merak etmeyin az once ilk defa isteyerek bi reklama tıkladım, sayfa bulunamadı dedi, virus de kapmazsınız yani.
ha bu kampanyamsı şeyi bu herifi sevdiğimden mi şaapıyorum? yoo, tam tersine hiç de sevmem ama ne demişler tanısan çok seversin, nasip, bilemem.
kısacası emeğe saygı +rep goes to nighthawk

Yeezer
22/09/2014, 05:35
Zamanında bunun sebeplerini belirten postlar atmış forumu bilgilendirmişlerdi. Ayrıca ne bileyim "Reklam alın" demek bu kadar uzaması gereken birsey değil okurken insan yoruluyor :D

FafraGa
22/09/2014, 06:52
Ben gh yi de nh yi de seviyorum. Bani hak edip banlanan arkadaslar sevmiyor.

Krizalid
22/09/2014, 07:04
Son zamanlarda okuduğum en başarısız postlardan biri. Nedenlerini sayayım.

1) "Yiyor ama çalışıyor"cu zihniyetin insanın iliklerine kadar nasıl işlediğini gösteren bir mesaj olmuş. Forum açmış tabii ya, para kazanmasın mı yani di mi. Kazanmasın kardeşim, Allah Allah. Belki adamın öyle bir amacı yok. Belki bu forumu (ve TS sunucusunu falan) devam ettirecek geliri var asıl işinden. Belki para kazanma kaygısının siteyi bombok etmesinden kaygı duyuyor. Kaç senedir "ebenezer müsaade etsin de foruma reklam koyalım" diye mi bekliyorlardı yani? Koyacak olsalardı koyarlardı, var bir sebebi ki koymuyorlar işte reklam falan.

2) Forumu açan Nighthawk değil, BorisPeace. İlk açıldığında NH burada admin değildi. Euroturkiye.net'de görevi devam ediyordu. NH orayı bırakıp buraya geldiğinde BP'nin bayağı sevindirik olduğunu hatırlıyorum. Belki sitenin parasını hala BP ödüyordur, bilmiyorum.

3) Euroturkiye demişken. Ben pek bilmem, sitenin en şatafatlı zamanları 2007-2008 yıllarıymış herhalde. Ben kaydolduktan sonra orası yavaş yavaş azalarak bitti. Geçen sürede yöneticiler ceplerinden para vererek siteyi ayakta tuttular, şimdi orası hala açık. Tek tük bağışlar dışında da herhangi bir yerden para gelmiyordu (şimdi o da yok - reklam var mıydı hatırlamıyorum doğrusu). Bu sitenin üç (dört?) admini de o siteden -benzer kafadan- geliyor, bu sitenin hiç ticarethane olsun diye açıldığını ya da devam ettirildiğini sanmıyorum.

4) Derdini seveyim butonu. Yok işte adamın telefonuna bakmış da. S2 çıkmış da. Nasıl S2 kullanırmış da. Pili bitermiş de. Bilmemne. Buradan bir Ozan Güven "sana ne lan daly****k"ı yollamak isterim sevgili kardeşim. Çünkü bu ülkede neden yaşanmaması gerektiğinin canlı örneklerinden birisin işte. Belki eğitimlisin, üniversite mezunusun, iyi gelirin var bilmemne. Yeni telefonun da hayırlı olsun tamam soktun yani gözümüze aferin. Ama işte altın günlerinde börek, kuru pasta, kısırı götürüp "Halime'nin kızı bu sene de kazanamamış, alık mı ne" diye ahkam kesen leş karılardan pek de bir farkın yok. Çünkü sana göre bir internet sitesi admini 5 senelik telefon kullanamaz. Kullanıyorsa fakirdir, sitesine reklam koymalıdır. Keyfi olsun diye websitesi açamaz, para kazanmalıdır. Kazanmıyorsa enayidir. Cahil cühelalar iPhone 6 alamaz. Çünkü iPhone 6 kullanmak için PhD gerekir. Bu mu yani? Ciddi soruyorum bu mu? İsteyen istediğini kullanır birader. Sana ne ak. Sen şu halinle milleti telefonuna göre yargılarsan, başkası yarın milleti dinine, mezhebine, ırkına, cinsiyetine, giyimine, dış görünüşüne göre yargılamaz mı? Sonra efendim bu memlekette 10 milyon kayıtlı psikolojik rahatsız insan niye var? İşte sizin gibi tanımadığı etmediği birinin kullandığı telefonu bile tanımadığı etmediği diğer insanlara muhabbet konusu yapan, içinde insanların istedikleri gibi yaşamalarına uyuzluk taşıyan s*k kafalıların dar ettiği toplumsal yaşam yüzünden var.

Gözlerine inanmış, aklı almamış. Aklını senin...

MoistVagina
22/09/2014, 07:44
7497

hohmlec
22/09/2014, 09:11
Valla s2 kullanmasi tek bir şey i gösterir oda ihtiyacını karşılıyor demektir, adam ihtiyacindan fazlasini almıyor ve doğru yapıyor. Iphone 6 alsa ne olur almasa ne olur eminim ki istese su ana kadar 10 kere alırdı.

Krizalid in yazdığı her şey e katiliyorum insanlar o şekilde degerlendirilemez.
Reklam konusuna gelirsek krizalid e katiliyorum. Siteyi reklamlara boğarak bok etmek.istemiyorlardir

napstar
22/09/2014, 09:34
İçerik ile ilgili değil de şekille ilgili bir yorum yapayım. -okuyamadım zaten- Şu uzun yazıları yazarken büyük harfe, paragraflara falan dikkat ederseniz daha iyi olur. Okuyabilmek için beynimi yakmak istemiyorum.

annil
22/09/2014, 10:39
Ezmeyin la, ben hala 6233 kullanıyorum. :( İşimi görüyor sonuçta, 3G var, internet mis gibi, stereo hoparlörler, 200 civarı oyun var hafıza kartında da, bir ton müzik var vs. vs. daha ne.

ebenezer
22/09/2014, 12:39
1)Hiç ban yemedim, adamı sevip sevmediğimi belirtmem saçma olmuş ama orası doğru 2)Elimdeki telefon s2'den daha pahalı bir şey değil. 3)Hiç kimseyi telefonuna göre de yargılamadım, sadece daha iyisi varken neden olmasın dedim, ayrıca işini görüp görmediğini de ne siz ne de ben bilebilirim. 4)"Yiyiyor ama çalışıyorcu" anlamına kesinlikle gelmediğini düşünüyorum yazdıklarımın çünkü, muhtemelen, yaptığı işlerden dolayı daha iyisi lazım oluyordur diye düşündüm. Farkındaysan bi ev bi araba yada o tarz bir şey alsın demedim, işini daha rahat görebilmesi amacı ile "daha iyi bir telefon" alabilir dedim. 5)Her türlü yazım kuralına uymaya çalıştım, sırf senin için. 6)Burayı severek kullanıyorsunuz ve adamların ceplerinden, hayrına siteyi devam ettirmekte istiyor olabilirler diyorsunuz. Peki bu insanlar sizi düşünürken. siz niye onları düşünmeyi yeğlemiyorsunuz? 7)Önceden açılmış reklam konularından haberim yok, saçmalamış olmam da onları okumadığımdan dolayı muhtemel amma velakin gecenin 4'ünde rastgele bir yazıyla, bir anda aklıma gelen şeyleri yazdığımda ve kimseye de sövüp saymadığım ve sadece birini düşündüğüm halde bu kadar sövülmek, zengin bilmemneyi rolüne atanmakta pek mantıklı değildi.

napstar
22/09/2014, 15:07
Bakın açık konuşuyorum. Bayramdan sonra elinde iPhone 6 olmayan herkes çok net FAKİRDİR.

Raichox
22/09/2014, 15:46
iPhone 6 satilir.

annil
22/09/2014, 15:58
Bakın açık konuşuyorum. Bayramdan sonra elinde iPhone 6 olmayan herkes çok net FAKİRDİR.

Sensin fakir.

ebenezer
22/09/2014, 16:19
He şoyle biraz rahat olun. Aman efendim ben neler demişim ya? kişilik çıkarımları mı dersin, sövmeler mi dersin... Yapılan herşeye bu kadar misyon yüklemek zorunda değilsiniz, bazen sadece ne yapıyorsanız o'dur. (from losers club)

Raichox
22/09/2014, 16:55
He şoyle biraz rahat olun. Aman efendim ben neler demişim ya? kişilik çıkarımları mı dersin, sövmeler mi dersin... Yapılan herşeye bu kadar misyon yüklemek zorunda değilsiniz, bazen sadece ne yapıyorsanız o'dur. (from losers club)

Konuyu açmıcaktın.

FafraGa
22/09/2014, 17:04

Her sey iphone 6 mi ha? Bu ne vizyonsuzluk.

canifeto12
22/09/2014, 19:08
şimdi bu site borisin degil miydi neden bütün övgüleri nh alıyor sahsen ben lexarkoyu daha yakısıklı buluyorum

Berkantk
22/09/2014, 22:31
Senle kişisel bir problemim yok. Fakat cahil olduğun aşikar. Cahil insan üstünkörü bakar. Bilgili insan arka planı veya diğer anlamları vs. görür. Onun için her şeye bu kadar misyon yükleniyor. Zaten misyon yükleyen ile yüklemeyenlerin kimler olduğu ve attığı postlar da belli.

Ayrıca önceki sayfadaki maddeli yazında her şeye dikkat ettim demişsin de maddeler öyle paragraf arasında durmaz. Onları alt alta bi sırala.

napstar
22/09/2014, 23:00
ahajahAjahs

ziyahan
23/09/2014, 02:49
Yav haftalardır ilk defa bakıyorum. Ulan bu ne? Harbiden söylenecek söz " Bu ne amk? " Bana konu tivorlu ismail gibi geldi. Bir tek ben mi öyle alıgılıyorum lan yoksa yaşlanıyor muyum?

Alakasız not: Zaten fx6300le hız rekorumu kırdım değmeyin havama.Keyfimi kaçırmayın 4.9 Ghz stabil (O.Ç) yaptım. Adamsın amd <^3

Sonraki saçma sapan not: O.C yapıcak arkadaşlara Cooler master TPC 812 v2 öneriyorum. Sıvı soğutma filan hikaye. Verdiğiniz paranın her kuruşu helal. 150 kagıt/9 taksit/vatanda (ne alakaysa)

ebenezer
23/09/2014, 09:01
Senle kişisel bir problemim yok. Fakat cahil olduğun aşikar. Cahil insan üstünkörü bakar. Bilgili insan arka planı veya diğer anlamları vs. görür. Onun için her şeye bu kadar misyon yükleniyor. Zaten misyon yükleyen ile yüklemeyenlerin kimler olduğu ve attığı postlar da belli. Ayrıca önceki sayfadaki maddeli yazında her şeye dikkat ettim demişsin de maddeler öyle paragraf arasında durmaz. Onları alt alta bi sırala. cahil olduğum belli oluyorsa ozur dilerim, çaktırmamak için çok uğraştım ama yine de anladınız. peki akıllı insan arkasındaki anlamlara bakar diyorsun da peki bu konuda niye benim kişiliğime takılıyorsunuz da anlatmak istediğim konuyu kimsenin pek umursadığı yok? şurada bir kişi dedi eskiden tartışıldı bu diye, gerisi fıs, anca gelmiş benim kişiliğime hakaretler vs. ki cevaplarımda da kimseye kırıcı bi söz bile soylemedim hala. bi söz vardır küçük insanlar insanlarla uğraşır... diye de devamına gerek yok şu an zaten. ayrıca ben satır başı yaptığım halde telefondan dolayı yapmamış, siz tabi ki düşünmüşsünüzdür bunu da, söyleyeyim dedim

FafraGa
23/09/2014, 09:13
Ben de cooler master kullaniyom. Gercekten cok iyi ya.

annil
23/09/2014, 16:21
cnps 10x optima rocks!

antikcosma
23/09/2014, 16:45

fakir avuntusu yapıyorum. benim nexus 4'üm ile iphone 6nın özellikleri aynı.

Darkelia
23/09/2014, 17:24
Yav haftalardır ilk defa bakıyorum. Ulan bu ne? Harbiden söylenecek söz " Bu ne amk? " Bana konu tivorlu ismail gibi geldi. Bir tek ben mi öyle alıgılıyorum lan yoksa yaşlanıyor muyum?

Alakasız not: Zaten fx6300le hız rekorumu kırdım değmeyin havama.Keyfimi kaçırmayın 4.9 Ghz stabil (O.Ç) yaptım. Adamsın amd <^3

Sonraki saçma sapan not: O.C yapıcak arkadaşlara Cooler master TPC 812 v2 öneriyorum. Sıvı soğutma filan hikaye. Verdiğiniz paranın her kuruşu helal. 150 kagıt/9 taksit/vatanda (ne alakaysa)

cooler masterda iyi lakin seasonic sogutmada en kralı ve bir numara 50 lira daha koyup seasonic filan alın 6-7 sene sorunsuz kullanırsınız şuan fiyatlar ne durumda bilmiyorum dolar fırladı ama hemen hemen aynıdır.He bu arada LCD sağlam monitör alacak varsa http://www.istanbulbilisim.com.tr/samsung-s22d300b-led-monitor-fiyati,116245.html bunu kaçırmasın derim bu fiyatın aşağısında biyerde görmedim bunu . Yeni pc toplayacam bende eldekileri çıkarabilsem bir :D

canifeto12
23/09/2014, 18:00

ayda 1 tl den toplam 24 tl verdigim telefonu kullanıyorum . ne derece fakirim siz düşünün