PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Steam Hesabım Kitlendi

hohmlec
18/10/2014, 18:16
Aksam sularında hesabıma birileri girmeye çalışıyordu.Bende hesabımı kitledim.Şimdide açamıyorum , steam support a mesaj atıcam steam support üyeliğimi kabul etmiyor napıcam ben ?

MadPandastic
18/10/2014, 18:18
Screenshots pls

hohmlec
18/10/2014, 18:26
Screenshots pls

7551
7552

hohmlec
18/10/2014, 18:35
biri benim yerime mesaj atabilir mi steam supporta

MadPandastic
18/10/2014, 18:59
"Steam support" hesabı "Steam" hesabın değildir. Steam support hesabı steam hesabından farklıdır ve ayriyetten açman gerekiyor. Daha önce açmadıysan aç bi tane şimdi.

Eğer, daha önceden açtığım steam support hesabına giremiyorum, diyorsan e-maille girmeyi dene.

hohmlec
18/10/2014, 19:20
"Steam support" hesabı "Steam" hesabın değildir. Steam support hesabı steam hesabından farklıdır ve ayriyetten açman gerekiyor. Daha önce açmadıysan aç bi tane şimdi.

Eğer, daha önceden açtığım steam support hesabına giremiyorum, diyorsan e-maille girmeyi dene.

abi ne yazcam beynim yetmiyor (o kadar ıngilizcem yok)

Gray Fox
18/10/2014, 19:28
Hey I locked my account cause I was suspecting that someone was trying to get in my account. I changed my password and I would like my account block be removed. I can prove that I am the owner by sending a proof that you may ask. gibi seyler yazabilirsin.

Buyuk ihtimalle otomatik bir cevap alirsin 1 haftaya. Tekrar cevap gonderirsin 1-2 hafta sonra tekrar mesaj gonderirler actik diye. Yada sansliysan 1-2 gune acarlar.

hohmlec
18/10/2014, 21:54
Hey I locked my account cause I was suspecting that someone was trying to get in my account. I changed my password and I would like my account block be removed. I can prove that I am the owner by sending a proof that you may ask. gibi seyler yazabilirsin.

Buyuk ihtimalle otomatik bir cevap alirsin 1 haftaya. Tekrar cevap gonderirsin 1-2 hafta sonra tekrar mesaj gonderirler actik diye. Yada sansliysan 1-2 gune acarlar.
çok sağol

FafraGa
19/10/2014, 08:07
çok sağol

açılınca haber edersin artık.

hohmlec
24/10/2014, 20:06
Steam supporttan mesaj geldi arkadaşlar
Açılması için oyunların cd keylerinin fotograflarını istiyolar bende var bir tane ama hesabımın komple kapanmasından korkuyorum çünkü rus key :D

Bu keyin fotografını atsam ve inandırıcı bişeyler yazmamda yardım ederseniz komple ban yemeden açılır mı acaba ?

Mesala keyi aldığım kişi beni kandırdı tarzında rus key olduğunu bilmiyordum gibi şeyler yazcam kurtarırmıyım paçayı

ya da başka bir öneriniz var mı ?
Steam wallet aldığım siteyede mesaj attım ihsallah onlarda döner.

Buda konuşmanın ss

7558

Gray Fox
24/10/2014, 20:21
Cd keyi kaybettim, baska turlu onaylanma turu yok mu acaba diye sorsan? Yada arkadasim dogum gunume bana hediye etti?

Edit: yada Yurt disindaydim is yuzunden simdi Turkiyeye yerlestim? Ama rus keyi oldugu ortaya cikarsa mazeret ne olursa olsun %95 ban yersin. Ama Editteki bahane en iyisi gibime geliyor.

hohmlec
24/10/2014, 20:25
Cd keyi kaybettim, baska turlu onaylanma turu yok mu acaba diye sorsan? Yada arkadasim dogum gunume bana hediye etti?

Edit: yada Yurt disindaydim is yuzunden simdi Turkiyeye yerlestim? Ama rus keyi oldugu ortaya cikarsa mazeret ne olursa olsun %95 ban yersin. Ama Editteki bahane en iyisi gibime geliyor.

Abi şey olabilir mi Dreadful bana oyun almıştı eğer ondan fatura varsa onu göstersem o olur mu ki

edit: abi geçenlerde assasins creed almıştım bu yeterli olur mu ki

7559

hohmlec
24/10/2014, 20:50
Şunu düzgünce yazamama yardım edermisiniz ?

Cd key i bulamıyorum çünkü Witcher ı direkt olarak steam store dan almıştım.
En son steam store dan Assasins Creed 3 satın almıştım ve aldığıma dair e mailime mesaj gelmişti
Kanıt olarak bunu sunabilirim.

Hi Again
I can not find cd key because ı was buy witcher directly on steam store.
Recently i was buy a Assasins Creed 3 on the steam store and i received message from steam store (about to I purchesed it)
Its my proof

ReKiNdLiNg
24/10/2014, 21:16
Şunu düzgünce yazamama yardım edermisiniz ?

Cd key i bulamıyorum çünkü Witcher ı direkt olarak steam store dan almıştım.
En son steam store dan Assasins Creed 3 satın almıştım ve aldığıma dair e mailime mesaj gelmişti
Kanıt olarak bunu sunabilirim.

Hi Again
I can not find cd key because ı was buy witcher directly on steam store.
Recently i was buy a Assasins Creed 3 on the steam store and i received message from steam store (about to I purchesed it)
Its my proof

i was buy değil "bought" olacak. bunu 6. sınıfta öğrenmiş olman gerek :D bir de "in steam store" diye düşünüyorum "on" değil. Sondaki de "about purchasing" olması gerekiyordu galiba.

ReKiNdLiNg
24/10/2014, 21:19
Steam supporttan mesaj geldi arkadaşlar
Açılması için oyunların cd keylerinin fotograflarını istiyolar bende var bir tane ama hesabımın komple kapanmasından korkuyorum çünkü rus key :D

Bu keyin fotografını atsam ve inandırıcı bişeyler yazmamda yardım ederseniz komple ban yemeden açılır mı acaba ?

Mesala keyi aldığım kişi beni kandırdı tarzında rus key olduğunu bilmiyordum gibi şeyler yazcam kurtarırmıyım paçayı

ya da başka bir öneriniz var mı ?
Steam wallet aldığım siteyede mesaj attım ihsallah onlarda döner.

Buda konuşmanın ss

7558

Rus keyi diye bir şey olacağını zannetmiyorum. Zaten keyler her kullanıcı ve aldığı oyunla eşleştirilmiştir ve sen o keyi girerken rusyaya mı dağıtılmış o keyler çok rahat anlaşılır. bence göster bir sorun olmaz bu mantıkla işliyorsa steam sistemi.

hohmlec
24/10/2014, 21:27
i was buy değil "bought" olacak. bunu 6. sınıfta öğrenmiş olman gerek :D bir de "in steam store" diye düşünüyorum "on" değil. Sondaki de "about purchasing" olması gerekiyordu galiba.

Gramerim berbat :D düzeliyorum.
Eger bundan sonuc cıkmazsa key ile ilgili birşeyler uydurup oyle mesaj atıcam
edit: ben skyrim ve mw3 ü rus key aldım ve vpn ile aktive ettim yani sıkıntı olabilir D:

ReKiNdLiNg
24/10/2014, 23:20
Gramerim berbat :D düzeliyorum.
Eger bundan sonuc cıkmazsa key ile ilgili birşeyler uydurup oyle mesaj atıcam
edit: ben skyrim ve mw3 ü rus key aldım ve vpn ile aktive ettim yani sıkıntı olabilir D:

skyrim rus bölgesinden alınırsa avrupada oynamak istediğinde "bu oyun bu bölge için devredışıdır" yazıyordu şaşırdım.

hohmlec
24/10/2014, 23:27
skyrim rus bölgesinden alınırsa avrupada oynamak istediğinde "bu oyun bu bölge için devredışıdır" yazıyordu şaşırdım.
Yes bende vpn ile aktive edip oynuyordum
Oyun ilk ciktigi zaman aldim 150 lira vermek isime gelmeyince 30 liraya aliverdim

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hohmlec
26/10/2014, 16:06
Steam supporttan mesaj geldi benden bilgi istediler
Hello Kaan,

In order to assist you with this issue, we will need you to verify the following information:

-Steam account name associated with the purchase:

-Complete cardholder billing information (name and billing address):

-Last 4 digits of credit card number:

-Card type (Visa, Mastercard, Discover, American Express):

-Valid daytime phone number including country code (if applicable) or area code:

Please reply to this ticket with this information included in the response. This ticket is not posted publicly and no other users will be able to view this information.

Thank you in advance for your cooperation.

istediklerini yazdım, bana yardımcı olan adama kredi kartımın olmadığını filan yazdım,birde fatura bilgilerine rastgele şeyler yazdığımı söyledim inşallah açılır.

@dreadful abi senin ismini verdim bana oyun filan aldı dedim sıkıntı olmaz değil mi ?

Krizalid
26/10/2014, 16:19
Açtığın ticket'ın linkini koysana buraya, olan biten daha iyi anlaşılsın.

hohmlec
26/10/2014, 16:42
Açtığın ticket'ın linkini koysana buraya, olan biten daha iyi anlaşılsın.
tamamdır

https://support.steampowered.com/view.php?ticketref=4511-SFVN-2084

Düzenleme:İngilizcemi eleştirmezseniz sevinirim (bende biliyorum ingilizcem berbat)
Düzenleme 2:Telefon numaramı alıp sapıklık yapmayın gençler(içinizdeki seytan kesin uyandı)

Krizalid
26/10/2014, 17:23
Endişe etme, anlaşılan ticketlara dışarıdan bakamıyoruz.

hohmlec
26/10/2014, 18:33
Endişe etme, anlaşılan ticketlara dışarıdan bakamıyoruz.

ss koyayım o zaman

7561
7562
7563

ReKiNdLiNg
26/10/2014, 19:28
İsminin kaan olduğunu öğrenmiş olduk o da yeter.

hohmlec
02/11/2014, 23:57
İsminin kaan olduğunu öğrenmiş olduk o da yeter.
zaten steam , gamehonor ya da youtube üyeliğime bakarsan adım soyadımı her şeyi görürsün

2 haftadır adamlarla uğraşıyorum verebileceğim her şeyi verdım.Steam supporttaki adam illa tutturmus kredi kartı bilgilerini ver (lan zaten adama söyluyorum üçüncül sitelerden steam wallet alıyorum diye hala benden kart istiyor)

hohmlec
05/11/2014, 11:29
Sonunda açıldı konu kapatılabilir

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi