PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : razer mouse almak istiyorsanız bence kaçırmayın!

muratdomen
12/11/2014, 16:37
herkese merhaba, hepimizin bildiği gibi razer hem çok iyi hem de çok pahalı bir marka. ama bazen baya inidirm yapılıyor bu ekipmanlarda. bugün karşılaştım bence fiyatı çok çok düşmüş. tavsiye ederim, para ayarlayabilirsem ben alacağım.

hohmlec
12/11/2014, 16:49
herkese merhaba, hepimizin bildiği gibi razer hem çok iyi hem de çok pahalı bir marka. ama bazen baya inidirm yapılıyor bu ekipmanlarda. bugün karşılaştım bence fiyatı çok çok düşmüş. tavsiye ederim, para ayarlayabilirsem ben alacağım.

reklam kokan hareketler :D
Ben bunun chromasını beklıyorum o zaman alıcam

KadıHazretleri
12/11/2014, 18:28
amazon 100 doların altı satışlarında vergilerini ödüyormuş diye okumuştum bir yerde. Mesela ahanda burda (http://www.amazon.com/SteelSeries-Sensei-Laser-Gaming-Mouse/dp/B005L38QLQ) yazıyor "free shipping" diye ki steelseries sensei birçok profesyonel oyuncunun da kullandığı dota2 için ideal bir mousetur. Ucuz arıyorsan bulursun zaten sıkıntı yok.

preator
12/11/2014, 18:58
$162.13 amazondan kadara alabiliyorsun buna + olarak 30 dolar gibi bir import fees deposit var fakat onun da cogu zaman tamamını geri alıyorsun. Abim Aralık gibi gelcek bi kaç arkadasa aldık amazondan kulaklık mouse %40-50 arası hesaplıya geliyor buradaki sitelerden

Lexsarko
12/11/2014, 19:27

Para ayarlayabilirse alacakmış. Bak sen. Tek reklam daha yaparsan forumda yazdığın son şey olur.

Hadi sağlıcakla.

WeRdeR WeReMeM
12/11/2014, 19:50
Adamın Razer bayisimi var reklam ne alaka anlamadım ? Hadi reklam yapıyor diyelim Razer bu yani bu adamın reklamına ihtiyacımı var yoksa olayı ben anlamadım mı ?

ebenezer
12/11/2014, 20:55
Adamın Razer bayisimi var reklam ne alaka anlamadım ? Hadi reklam yapıyor diyelim Razer bu yani bu adamın reklamına ihtiyacımı var yoksa olayı ben anlamadım mı ?

araba satman için araba bayin mi olması gerekiyor?
illa razer'a direkt bağlı çalışmak zorunda mı?

CoolStoryBro
12/11/2014, 21:11

Birkaç mesajında "Razer buradan alınır" temalı link paylaşmıştı, Lex onları silmiş. Yani Razer'ın değil ama reklamını yaptığı yerin reklama ihtiyacı varmış ki yapıyor.

Peki ebenin ezmesi için ebenin olması gerekiyor mu? :winwaker:
Ebem yoksa nasıl ezecek?

Yeezer
12/11/2014, 21:19
Adam Yeezer'ı çalmış o da yetmemiş birde ebenezer'i çalmış... http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/11/12/ec54d316015a37ede9754135a811099f.jpg

WeRdeR WeReMeM
12/11/2014, 22:19

Aynı şey mi ? Hem ben diğer mesajlardaki linkleri falan görmemiştim. Razer'a bağlı çalışması lazım değil beyin yoksunu arkadaşım. Benim anladığım ve gördüğüm kadarı ile bu yazıda adam razer ucuzlamış alın diyor. Birileride reklam yapma demiş ben ona göre yorum yapmışım. Reklam ne alaka onu sordum kısaca. Maşallah forumda süper zeka kaynıyor harcanmayın oğlum buralarda vallahi yazık size. Adamda foruma girme isteği bırakmıyorsunuz yemin ederim. Her konuda laf sokmalar falan. Büyüklerinize karşı saygılı olmayı öğrenin bir zahmet.

Teşekkür ederim bu arada *CoolStoryBro

ebenezer
12/11/2014, 22:27
Aynı şey mi ? Hem ben diğer mesajlardaki linkleri falan görmemiştim. Razer'a bağlı çalışması lazım değil beyin yoksunu arkadaşım. Benim anladığım ve gördüğüm kadarı ile bu yazıda adam razer ucuzlamış alın diyor. Birileride reklam yapma demiş ben ona göre yorum yapmışım. Reklam ne alaka onu sordum kısaca. Maşallah forumda süper zeka kaynıyor harcanmayın oğlum buralarda vallahi yazık size. Adamda foruma girme isteği bırakmıyorsunuz yemin ederim. Her konuda laf sokmalar falan. Büyüklerinize karşı saygılı olmayı öğrenin bir zahmet.

Teşekkür ederim bu arada *CoolStoryBro

pardon abi werderweremem nickinden yaşına çözememişim özür dilerim. Ama sadece espriydi, kızmasaydın keşke bu kadar:/ (dayak yememek için espri yapmıştım ehe ehe çabaları)

her neyse bende sevmiyorum böyle laf koymaları ama yapınca zevkli oluyor, hepimiz biliyoruz:)

WeRdeR WeReMeM
12/11/2014, 22:55
pardon abi werderweremem nickinden yaşına çözememişim özür dilerim. Ama sadece espriydi, kızmasaydın keşke bu kadar:/ (dayak yememek için espri yapmıştım ehe ehe çabaları)

her neyse bende sevmiyorum böyle laf koymaları ama yapınca zevkli oluyor, hepimiz biliyoruz:)

Bana değil herkese yapılıyor bu laf yetiştirmeler. Gözlemlediğim böyle. Euroturkiye kurulduğundan beri bu nickle üye oldum gh ye geçince de bu nickle geldim. Değiştirme gibi bir düşüncem yok. Neyse, kızmak falan değil mesele. Bir şey yazası gelmiyor git gide insanın. Her geçen gün artıyor bu mevzular. Yakında eğleneceğiniz böyle bir ortam kalmaz ileride. Sadece sana patladım kusura bakma. Yoksa sana bir garezim yok yani :)