PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Steam wallet code satın almak hakkında birkaç sorum var

kemanto
05/01/2015, 22:36
Son zamanlarda internet ortamından para kazanma işlerine girdim ve paypala bir miktar para yükledim. Ancak bazı yerlerde kredi kartı ile alışveriş yapma zorunluluğu var sanırım :(._. ): . Türk sitelerinde paypal bakiyemi TL cinsine dönüştürerek de işlem yapmaya çalıştığımda da hiçbir şey değişmiyor. Kredi kartı kullanmadığım için de bu benim için sıkıntı yaratıyor. Artık tek umudum 20 TL biriktirerek internet üzerinden telefona kontör yüklemek olacak. O da olmazsa bir şekilde kredi kartı bağlatacağım. :mad:

Şimdi sorulara gelelim:

1) Kredi kartı gerektirmeden steam wallet code alabileceğim siteler var mıdır?

2) Güvenilir birisi ile değiş tokuş yapsam sorun çıkar mı? Sorun çıkmazsa da güvenilir bir tanıdığınız var mı?

hohmlec
06/01/2015, 05:23
Son zamanlarda internet ortamından para kazanma işlerine girdim ve paypala bir miktar para yükledim. Ancak bazı yerlerde kredi kartı ile alışveriş yapma zorunluluğu var sanırım :(._. ): . Türk sitelerinde paypal bakiyemi TL cinsine dönüştürerek de işlem yapmaya çalıştığımda da hiçbir şey değişmiyor. Kredi kartı kullanmadığım için de bu benim için sıkıntı yaratıyor. Artık tek umudum 20 TL biriktirerek internet üzerinden telefona kontör yüklemek olacak. O da olmazsa bir şekilde kredi kartı bağlatacağım. :mad:

Şimdi sorulara gelelim:

1) Kredi kartı gerektirmeden steam wallet code alabileceğim siteler var mıdır?

2) Güvenilir birisi ile değiş tokuş yapsam sorun çıkar mı? Sorun çıkmazsa da güvenilir bir tanıdığınız var mı?
Kredi karti kullanmadan alabilecegin siteler var ama ustune kar payi ekledikleri için pek mantikli olmuyor.
Ben suan ininal kart kullaniyorum (paypal kartla nerdeyse aynı)
Migros ya da d&r dan gidip alabilirsin
Mantığıda şu karta para yukledigin sürece istediğin herşeyi alabiliyorsun, ininal in tek dezavantajı Banka hesabindan para filan yukleyemiyorsun. Sen bi paypal karta bak en iyisi
LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kemanto
06/01/2015, 18:10
Kredi karti kullanmadan alabilecegin siteler var ama ustune kar payi ekledikleri için pek mantikli olmuyor.
Ben suan ininal kart kullaniyorum (paypal kartla nerdeyse aynı)
Migros ya da d&r dan gidip alabilirsin
Mantığıda şu karta para yukledigin sürece istediğin herşeyi alabiliyorsun, ininal in tek dezavantajı Banka hesabindan para filan yukleyemiyorsun. Sen bi paypal karta bak en iyisi

Paypal kartı aldım, ama sanal alışveriş için geçerli olmuyor. Sanırım birkaç tl daha verip inninal kart alacağım. Bu arada bildiğin sitelerden bazılarını verirsen sevinirim :)

hohmlec
06/01/2015, 18:49
Gamesatis vardi en guvenilir ve en az komisyon koyan orasi var bir de leveltr var ama gamesatis bak derim

Vanderax
06/01/2015, 23:53
Eğer istersen sana uygun fiyattan item sağlarım satarak steam code'a geçirirsin. 20 tl verip mesela 20 tl steam code alacağına bana 20 ver 30 liralık yüklemiş gibi ol :) konuşmak için ekle dostum

kemanto
08/01/2015, 19:15
Gamesatis vardi en guvenilir ve en az komisyon koyan orasi var bir de leveltr var ama gamesatis bak derim

Teşekkürler değerlendireceğim.

Eğer istersen sana uygun fiyattan item sağlarım satarak steam code'a geçirirsin. 20 tl verip mesela 20 tl steam code alacağına bana 20 ver 30 liralık yüklemiş gibi ol :) konuşmak için ekle dostum

Steamde de belirttiğim gibi benim asıl amacım ilk oyunumu alıp steam kısıtlamalarından kurtulmak. Ancak, kısıtlamalardan kurtulunca işime yarayabilir :3:

Vanderax
09/01/2015, 08:35
Sana ilk oyununu hediye edebilirim :)

kemanto
11/01/2015, 15:31
Sana ilk oyununu hediye edebilirim :)

keşke işler öyle olsa :) ama steamdeki kısıtlamaları kaldırmak için kendim direk steamden oyun satın almam lazım

kemanto
11/01/2015, 17:22
kredi kartı onaysız alışveriş yapılabilen bir site buldum hohmlec sayesinde :)

https://www.gamehonor.com/showthread.php/21654-G%C3%BCvenilir-Ucuz-Key-Siteleri

http://www.gamekeystore.net/ üzerinden kredi kartı onaylatmadan alışverişimi tamamladım. Çok teşekkür ederim, sorun çözülmüştür lütfen konu kilitlensin :cool: