PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : DotA kopyalama sorunu

Berkantk
09/01/2015, 18:15
Bizim bilgisayarda ben kendi verilerimi harici diskte tutuyorum. DotA 2 yi daha önce kurmuştum. Şimdi benim diske taşıdım. Yani Steam/steamapps/common dosyasının içine attım fakat oyun gözükmüyor. CS:GO'yu kurdum girdim, ama dotayı kopyaladım, kütüphanede oyunu indirmem gerektiği gözüküyor. Bunu nasıl gördürebiliriz?

frkn55
09/01/2015, 19:32
Dosyayı "Steam/steamapps/common "dan al.İndirmeye başlat.Sonra indirmeyi durdur.Klasörü kopyala.Sonra sağ tık verify yap.Böylece olacak :)

Kolay gelsin.

hohmlec
09/01/2015, 21:48
bence direk backup yap hiçbir şekilde sıkıntı yaşamazsın ben butun oyunlarımı ındırıp backup dosyalarını aldm

Berkantk
11/01/2015, 12:31
Oyunu "H" Diskindeki steam klasöründen "O" ya keserek almıştım oyunu. Verify yapınca da olmadı. Oyunu tekrar eski yerine keserek aldım. H Diskinden girebiliyorum oyuna. "O" ya bu sefer kopyalayarak aldım ama hala aynı. Daha ayrıntılı bir açıklama yaparsanız güzel olur

ebenezer
11/01/2015, 12:56
Steami sil H'dan, O'ya yükle, ardından oyunu indirmeye başlatıp durdur yada verify yap, içine kopyala oyunu, go go go.

Berkantk
11/01/2015, 13:32
Zaten dediğin şekilde yaptım. Verify yapınca 1 saniyede yapıyor her şey tamam diyor. Ama bir şey farketmiyor. DotA 2.exe'den giriyorum oyuna. Oyun açılıyor ondan sonra kapanıp indirmeye başlıyor.