PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Paladin Sea Giant Deck

[bib]frank
15/01/2015, 00:57
Daha önce benzer bir konuyu priest destem için açmıştım. Orada ortaklaşa oluşturduğumuz desteyle dünden beri 9-10 rankları arasında gidip geliyorum. Öncelikle o başlıkta zihin açan yorumlar için arkadaşlara teşekkür ederim.

Naxx. paketi ile oyun hızlandı diye düşünürken GvG ile neye uğradığımızı şaşırdık. Yeni kartlarla eski bir kaç şeyi ( Sahip olduğum kartlarla sınırlı olarak ) kombine edip yeni bir deck yaptım. Arada 9-10 seviyelerinde de oynuyorum deneme amaçlı. Pek sırıtmıyor ama birlikte daha iyi bir hale getirebileceğimizi düşünüyorum. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler, destem aşağıda buyursunlar.

http://i58.tinypic.com/15mzi48.png

FafraGa
15/01/2015, 09:43
Ufak manali minionlari ve hero power i stackleyip sea gianti atip bitirmek. Biras riskli gibi geldi bana. Ama hizlica da bitebilir oyun. Classlara karsi durum nedir? Denediysen.

[bib]frank
15/01/2015, 13:21
Priest'e karşı 2 oyundan birini kazandım birini kaybettim. Kaybettiğim oyunda 4 manada Auchenai ve circle kombosu geldi.
Warlock'a karşı bir oyunum oldu, onun deckteki meta da aynıydı. Onun Sea giantın hasarını Aldor ile 1 e düşürüp kendim Sea giant koydum concede geldi.

Şimdilik tecrübelerim bunlar bu deckle.

FafraGa
15/01/2015, 13:48
Biraz daha dene bence. Su 3 tane 1-1 minoin ve 1-4 silah ekleyen kart var. O var mi ? Resmini bilmiyorum secemedi telefondan.