PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Druidde yeni meta (kanser gaming)

FafraGa
18/01/2015, 13:53
Arkadaşlar az önce karşılaştığım oyun tarzı. Oyun 1 saate yakın sürdü. Zoo destemle oyuna girdim. Karşımda druid vardı. Amacını söylüyorum. Sürekli heal yapmak ve size kart çektirerek kartlarınız yakmak. Tabi zoo olduğu için 2 side işe yaramadı. Silence la tauntlarınız yiyip charge kartlarla vuruyor. Tabi nereye kadar o kadar çok çöp heal veren kart doldurmış ki oyun alması imkansız heralde concede atmamı bekliyordu. :D

healing touchlar kullandı. Ben 7 minionla Harasladım. Sonra Farseer doctor vodoo lar attı. 4-6 taunt arguslar vs. vs.
Tam öldürcem dedim 4 hp si kalmıştı. Epic full hp yapan kart.
Tekrar aldım oyunu dedim. Healboot brewmaster bi daha heal bot
Tam aldım dedim bi swipe çekti tekrar başa dön.
Minion stackledim o da taunt vs. Tam aldım dedim bi daha healbot brewmaster healbot.
Tam aldım dedim Bi swipe daha.
AQ dedim artık. Son 2 kart kala oyunu aldım.

King mukla il oracle la kart çektirdi böyle zoo olduğu için kartım yanmadı ama kanser gaming neymiş gördüm
Tabi roping yapıp ayrı bir kanser etme felam filam.
kaç damage vurdum bilmiyorum ama. 1 saat hs de tek maça vermek çok ağrıma gitti.

Simita
18/01/2015, 19:12
Yapılan bir şeydi aslında

frkn55
18/01/2015, 21:09
Handlocka yapılınca kanser gamingi görürsün.

FafraGa
18/01/2015, 21:17
Abi benim oyun belki o kadar surmezdi. Nebuian eggler argent squre gibi sacma minionlarla doldurdum boardu. Early de cok yavas ilerledim. Tam hizlancam heal heal taunt. Silence. Handlocka karsi dusunmek bile istemiyorum.

Krizalid
18/01/2015, 22:01
Yapılan bir şeydi aslında

GvG ile bayağı bufflandı. Mage de yapabiliyor benzerini.

FafraGa
18/01/2015, 22:48
GvG ile bayağı bufflandı. Mage de yapabiliyor benzerini.
Magenin kombosu nasil?

Krizalid
18/01/2015, 22:54
Magenin kombosu nasil?

Sürekli Doomsayer + Freeze, Flamestrike ile falan karşı tarafı temizliyorsun. Bu sırada Echo of Medivh ve Duplicate ile healbotları falan kopyalıyorsun. Deathlord falan koyarak destesini inceltiyorsun, AoE wipe attığın sahasının dolması fark etmiyor. Sonra ya fatigue'den ölüyor ya da resource farkı yediği için kaybediyor.

FafraGa
18/01/2015, 22:55
Sürekli Doomsayer + Freeze, Flamestrike ile falan karşı tarafı temizliyorsun. Bu sırada Echo of Medivh ve Duplicate ile healbotları falan kopyalıyorsun. Deathlord falan koyarak destesini inceltiyorsun, AoE wipe attığın sahasının dolması fark etmiyor. Sonra ya fatigue'den ölüyor ya da resource farkı yediği için kaybediyor.
Gj. Ty.