PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Valve, sonunda Source 2 oyun motorunu duyurdu

hohmlec
04/03/2015, 12:13
Sonunda resmi olarak Valve yeni oyun motoru Source Engine 2’yi GDC 2015’te duyurdu.*

İşin iyi kısmı oyun motoru direkt olarak kaynak kodları açık olarak geliştiriliyor. Bu sayede oyun motorunu kullanan birçok bağımsız yapımcı görebileceğiz.*

İşin kötü kısmına gelelim, Valve çıkış tarihi hakkında en ufak bir şey bile paylaşmadı. Yeni bekleyişimiz hiç bitmeyebilir.

“Source 2’yi geliştiricileri düşünerek, bedava olması için yapıyoruz. Bu duyurumuz Epic ve Unity’nin kullanıma açılmasından sonra, özellikle PC’nin gelecekteki üstünlüğünü şimdiden kanıtlıyor.”

Half-Life 3. Evet, doğal olarak bir teknoloji seminerinde oyun duyurusu yapılmadı ama son yıllarda ilk kez Half-Life 3’e çok yakınız. Valve sonunda oyunlar için bir şeyler geliştiriliyor. Bence şimdiden heyecanlanmaya başlayabiliriz.

Kaynak MK

Ayrica kendi düşüncemi de belirteyim. Bence source 2 motoruyla dota 2 nin ve cs go nunda motoru değişecek ve böylece oyun daha güzel olacak

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Vulcan
04/03/2015, 15:34
Half Life 3 çıkınca olacak şeyi söyleyeyim, çoğu insan memnun kalmayacak. Çünkü abartıldı da abartıldı, şişirildi de şişirildi ve insanlarda anlamsız ötesi bir beklenti yaratıldı.

MartinEden
04/03/2015, 15:36
Half Life 3 çıkınca olacak şeyi söyleyeyim, çoğu insan memnun kalmayacak. Çünkü abartıldı da abartıldı, şişirildi de şişirildi ve insanlarda anlamsız ötesi bir beklenti yaratıldı.

bkz diablo 3 gibi bir hayalkırıklığı yaşayacak insanlar

hohmlec
04/03/2015, 16:26
ben açıkcası hl3 umursamıyorum dota 2 ve cs ye gelecek değişiklikleri bekliyorum tabi gelirse

Vulcan
04/03/2015, 19:01
bkz diablo 3 gibi bir hayalkırıklığı yaşayacak insanlar

Diablo 3'ün durumu değişik. Diablo 3, Diablo 2 gibi bir oyunun devam oyunu olmayı hak edecek bir eser değil. Oyun Diablo 3 değil'de başka bir isim ile başka bir oyun gibi çıkmış olsaydı bu kadar tepki almazdı.