PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : netfirms

KONYALIYOBAZ
20/03/2015, 00:24
_?_??????????????

tarhuman
20/03/2015, 11:22
Bende de aynı durum var. Tapatalk'tan foruma girebiliyorum ama bilgisayarımda karşıma netfirm sitesi geliyor. Şimdi üniversitedeki bilgisayardan denedim, oldu. Malum, bizim üniversitede bağlanamadığın siteye bağlanırsın, bağlandığın siteye bağlanamazsın. Bunun çözümü ne? Çerezleri mi silelim? Yoksa sorun sizden dolayı mı?

Nighthawk
20/03/2015, 13:00
Netfirms gamehonor.com domainimizin bulunduğu, yani domaini host eden şirketti. Durduk yere hesabımızı komple silerek kaliteli hizmette bir çığır açtılar. Sunucularımız açık olduğu için tapatalk'tan bağlanabilmeye devam ettiniz, ancak gamehonor.com adresiyle girmeye çalıştığınızda ulaşamadınız. 1 hafta boyunca Netfirms'den 10 farklı kişiyle görüşme sonucu sonunda domainlerimizi bize geri vermeyi başardılar.

fikho
20/03/2015, 15:09
Hojjam nedir bu

tarhuman
20/03/2015, 22:20
Netfirms gamehonor.com domainimizin bulunduğu, yani domaini host eden şirketti. Durduk yere hesabımızı komple silerek kaliteli hizmette bir çığır açtılar. Sunucularımız açık olduğu için tapatalk'tan bağlanabilmeye devam ettiniz, ancak gamehonor.com adresiyle girmeye çalıştığınızda ulaşamadınız. 1 hafta boyunca Netfirms'den 10 farklı kişiyle görüşme sonucu sonunda domainlerimizi bize geri vermeyi başardılar.

Geçmiş olsun. Daha yeni gamehonor'a girebildim. 1-2 saat önce de başka bir hata veriyordu. Bir daha deneyeyim dedim ve site gelmiş :D.