PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WaxxiGaming Yeni Dota1 Sunucusu

WaxxiRpg
28/03/2015, 07:55
Beyler yaklasık olarak 33 gün önce açılan waxxi gaming dota1 sunucusu yaptığı çalısmalar ve verdiği hizmetlerle her gecen gün kendini kanıtlamaya devam ediyor.Oyuncu potansiyeli hergecen gün artan waxxigaming sizlerinde desteğiyle tam gaz yola devam ediyor

wwww.waxxigaming.com adresine giris yaparsanız nedemek istediğimi çok daha iyi anlıcaksınız.
33 gün önce acılan sunucunun forum üye sayısı ikiyüz kişiye ulaştı.Günlük server ici oyuncu sayısı
İse 90 kisiye ulastı.Herkezi delaysız lagsız daha kaliteli platform olan waxxigaminge bekleriz.
Giriş yapıp denemesi sizden sınırısz ve kaliteli hizmet bizden

Stats.waxxigaming.com adresine giris yaparsanız oynadıgınız oyun sayısını waxxigamingde
kaçıncı sırada oldugunuzu oynadıgınız oyun replaylarını velhasılıkelam tüm istatistik bilgilerinizi
bu sayfadan görebilirsiniz.

Gelen oyuncuların istekleri bizler icin cok önemlidir ve isteklerini kusursuz sekilde yerine getirdigimizi
düsünüyoruz.

Fun bot talebinde bulunuldu TTW[Tropical tower wars] , Legion ,X hero siege ,Mirana wars daha nicelerini
sunucumuza katılan arkadaslarımızın istekleri üzerine yerine getirdik.Sizde gelin waxxigaming sunucusuna
katılın isteğin yerine gelsin.
Saygılarımızla ^WAXXİGAMİNG^

3po
28/03/2015, 08:18
weplaya noldu?

WaxxiRpg
28/03/2015, 09:57
Www.facebook.com/waxxigaming adresine girip incelersen sorunu cavaplamis olurum ama yinede bilgilendirmek adına sorunu cevaplim .Weplanın adminleri
İsin cılkını çıkarmış durumda ve ve en son hazırladığım wdc clienti guncellemekten aciz bir hale getirdiler serveri.Maphack almış başını gitmiş pvpgn 1.8.5 sürümünde
Sabit kalmışlar ve daha birçok sebep.Bende 1.99.5 pro pvpgn sürümünü yeni serverimde kurdum anti maphack ve g proxy ekleyerek clienti guclendirdim.Hayirli olsun waxxi
severlere.

ebenezer
28/03/2015, 14:54
Yanlış anlamayın ama ölü yatırım yapmak niye?

MFT
28/03/2015, 15:30
Yanlış anlamayın ama ölü yatırım yapmak niye?
Aynen katılıyorum şu saatten sonra dota 2 ye yatırım yapmak daha sağlıklı olurdu kanaatindeyim

WaxxiRpg
28/03/2015, 17:12
Yorumlarınız tabikide önemli ve kıymetli fakat mantık cercevesinde yaklasarak yaparsak daha iyi olur diye düsünmeden edemiyorum.Bir laf vardır sarışının adı esmerin tadı.Yani her oyunun kendine has özellikleri ve güzellikleri vardır.Bende dota2 oynuyorum fakat dota1 deki ortam ve arkadaslıkları kesinlikle dota2 bulamazsınız kaldıki dota 6.83b2 mapi dota2 nin aynı görselliklerine sahip olarak editlendi.Velhasılıkelam gencler yeni baslayanlar dota1 ve benzeri rpg oyunlarında oldukca cogaldı.Biz bir ise atılırken kör bodozlama atlamıyoruz tabikide.Ebenezer arkadasım ölü yatırım demis fakat sunu unutma senin akıl edebildigini bizde akıl edebılıyoruz hatta istatistiklere bakarak hareket ediyoruz.Yani sunucu acan bir adam istatistik verilerini almadan elbetteki acmaz potansiyelin farkına varıpta acar diye dusunuyorum ki nitekim bizde öyle yaptım:)

ebenezer
28/03/2015, 18:10
Yorumlarınız tabikide önemli ve kıymetli fakat mantık cercevesinde yaklasarak yaparsak daha iyi olur diye düsünmeden edemiyorum.Bir laf vardır sarışının adı esmerin tadı.Yani her oyunun kendine has özellikleri ve güzellikleri vardır.Bende dota2 oynuyorum fakat dota1 deki ortam ve arkadaslıkları kesinlikle dota2 bulamazsınız kaldıki dota 6.83b2 mapi dota2 nin aynı görselliklerine sahip olarak editlendi.Velhasılıkelam gencler yeni baslayanlar dota1 ve benzeri rpg oyunlarında oldukca cogaldı.Biz bir ise atılırken kör bodozlama atlamıyoruz tabikide.Ebenezer arkadasım ölü yatırım demis fakat sunu unutma senin akıl edebildigini bizde akıl edebılıyoruz hatta istatistiklere bakarak hareket ediyoruz.Yani sunucu acan bir adam istatistik verilerini almadan elbetteki acmaz potansiyelin farkına varıpta acar diye dusunuyorum ki nitekim bizde öyle yaptım:)

Elinden öpmek istiyorum şu an da. Bayağıdır böyle güzel bir cevap almamıştım. Eğiliyorum ve huzurunuzdan çekiliyorum, yolunuzda başarılar...

:)