PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : fare klavye önerisi

ilhan998
07/04/2015, 00:23
5 liralık klavye faremi çöpe atıp beni uzun süre idare edebilecek sıkıntı çıkarmayacak qaliteli fare klavye önerilerinizi bekliyorum. aklımda steelseries sensei ve herhangi bi ucuz mekanik klavye almayı düşünüyorum ama önerinde öküz gibi kalmayayım sonra .)

MFT
07/04/2015, 01:29
Logitech tavsiye ederim modelleri değişti hep ama bi önceki modeller hoştu bu da öyledir heralde

napstar
07/04/2015, 11:16
Ucuz mekanik istiyorsan Logitech'inkiler kaliteli ve ucuz. Mouse'u zaten kendin yazmışsın Sensei alacaksan daha öneriye gerek yok :/

FafraGa
07/04/2015, 11:26
A4 tech oscar x7 3 senedir kullaniyom hala tas gibi.

preator
07/04/2015, 12:26
eger macro tusları filan kullanılmıyorsan steelseries 6g al adekste g710+ da kullandım bence 6g baya önde seside cok cıkmıyor razerler gibi fakat fiyatı pahalı biraz sensei[raw], deathadder ve rival kullandım bence ss rival bu 3 lüden en iyisi

hohmlec
07/04/2015, 14:57
sensei alma razer al ben sensei konusunda sıkıntı yaşıyorum
Üstündeki kaplama soyuldu

Axé Capoeira
07/04/2015, 15:30
Lan hep aynı soru soruluyor bende diyorum ki paran varsa razer deathhader 2014 mouse klavye içinde x7 alabilirsin ucuz istiyorsan paran varsa da razer blackwidow

Insomniac
07/04/2015, 15:39
sensei alma razer al ben sensei konusunda sıkıntı yaşıyorum
Üstündeki kaplama soyuldu

Aynen kaplama soyuldu elime yapışıp duruyor sinir oldum ve giderek de yayılıyor o soyulma şeysi

hohmlec
07/04/2015, 16:15
Aynen kaplama soyuldu elime yapışıp duruyor sinir oldum ve giderek de yayılıyor o soyulma şeysi
Ben sensei için steelseriesin rma sine basvurdum. (garantisi bitmediyse ) yalvardim kargo ucreti filanda almadilar eskisinide istemediler yenisi gonderdiler gelenide sattim.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Insomniac
07/04/2015, 16:34
Ben sensei için steelseriesin rma sine basvurdum. (garantisi bitmediyse ) yalvardim kargo ucreti filanda almadilar eskisinide istemediler yenisi gonderdiler gelenide sattim.

Dediklerinden pek bişi anlamadım biraz açar mısın? rma???

hohmlec
07/04/2015, 16:39
Dediklerinden pek bişi anlamadım biraz açar mısın? rma???
Ilk olarak support.steelseries.com a girdim ordan ticket açtım derdimi anlattim. Sonra benden ürünü istediler ve kargo ücretlerini benim karsilamam gerektiğini soylediler . Bende dedim ki ödeyeceğim kargo parasiyla yenisini alirim. Yani anlayacagin kargo parasi odememek için çok dil döktüm. Arada bir sürü yazışma oldu.Sonra bana dediler biz sana yenisini gönderiyoruz. Ne eskisini istediler ne de kargo parasi ödedim. Sonra gelen mouse yi direk birine sattim hala eskisini (iyi fiyata okuttum.) kullaniyorum. Yaza ya razer alicam ya da üstünü karbonfiberle b kaplayacagim.

Insomniac
07/04/2015, 16:46
Ilk olarak support.steelseries.com a girdim ordan ticket açtım derdimi anlattim. Sonra benden ürünü istediler ve kargo ücretlerini benim karsilamam gerektiğini soylediler . Bende dedim ki ödeyeceğim kargo parasiyla yenisini alirim. Yani anlayacagin kargo parasi odememek için çok dil döktüm. Arada bir sürü yazışma oldu.Sonra bana dediler biz sana yenisini gönderiyoruz. Ne eskisini istediler ne de kargo parasi ödedim. Sonra gelen mouse yi direk birine sattim hala eskisini (iyi fiyata okuttum.) kullaniyorum. Yaza ya razer alicam ya da üstünü karbonfiberle b kaplayacagim.

Fotoğraflarını çekip gönderdim umarım aynı kıyağı bana da çekerler. :D

hohmlec
07/04/2015, 16:48
Fotoğraflarını çekip gönderdim umarım aynı kıyağı bana da çekerler. :D
Valla yaklaşık 5 6 gün rma serviyle konuştum. Onlar cevabi sabah 4 civari atiyorlar.
Duzeltiyorum 9 10 gün sürmüş.

MFT
07/04/2015, 17:32

Ahaha bundan sonra herhangi bir eşyamın garantilik bi durumu olursa sana ticket attırcam :D

hohmlec
07/04/2015, 17:53
Ahaha bundan sonra herhangi bir eşyamın garantilik bi durumu olursa sana ticket attırcam :D
Eyvallah kanka atariz ne demek. Dilim döndüğünce yazarim. Bu arada ne kadara okuttugumu merak eden olursa 225 + kargoya okuttum

Insomniac
08/04/2015, 03:44

Adres onayını istediler ve daha sonrasında yenisini göndereceğini söylediler. Bunca zaman boşu boşuna soyulan kabukları ile uğraşmışım. Çok sağol. :D

hohmlec
08/04/2015, 08:03
Adres onayını istediler ve daha sonrasında yenisini göndereceğini söylediler. Bunca zaman boşu boşuna soyulan kabukları ile uğraşmışım. Çok sağol. :D
Np bence yenisini sat tabi iyi fiyata okutabilirsen sonra mouse bozulursa yenj alirsin amazondan filan

L2ebel
08/04/2015, 22:34
http://www.vatanbilgisayar.com/thermaltake-tt-esports-saphira-optik-gaming-mouse.html?OM.zn=category_top_sellers-21&OM.zpc=MO-SPH008DT

http://www.vatanbilgisayar.com/tt-esports-pyrrhus-large-profesyonel-speed-edition-oyuncu-mouse-pedi.html

http://www.vatanbilgisayar.com/logitech-g105-gaming-keyboard-tr-layout.html