PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SORU

KEREEEEEEEEEEEM
17/05/2015, 06:25
saatten kafam çalışmamış olabilir de uzunca düşündüm hala çözemedim. summit a grubunda maçlar şöyleymiş:

ViCi Gaming vs Rave 2 – 0
Evil Geniuses DotA2 vs Cloud9 0 – 2
ViCi Gaming vs Cloud9 2 – 0
Rave vs Evil Geniuses DotA2 0 – 2
Cloud9 vs Evil Geniuses DotA2 1 – 2

Şimdi anlamadığım Eg -C9 maçı neden 2 kez yapıldı. VG neden eg ile oynamadı.

Krizalid
17/05/2015, 09:57
Turnuvayı izlemedim ama yorumum şöyle.

İlk 2 maçta winner ve loser'lar belirleniyor. Üçüncü maçta winnerlar kendi arasında oynuyor, kazanan 1. olarak gruptan çıkıyor. Dördüncü maçta loserlar kendi arasında oynuyor. Beşinci maçta winner maçının kaybedeni loser maçının kazananıyla oynuyor. Bu beşinci maçı kazanan gruptan 2. olarak çıkıyor.

VG EG ile oynamıyor çünkü VG 2-0 ama EG 1-1. 1-1 olan 2 takım arasında (EG-C9) maç yapılıyor, kazanan 2-1 olarak gruptan ikinci olarak çıkıyor.

KEREEEEEEEEEEEM
17/05/2015, 19:11
Turnuvayı izlemedim ama yorumum şöyle.

İlk 2 maçta winner ve loser'lar belirleniyor. Üçüncü maçta winnerlar kendi arasında oynuyor, kazanan 1. olarak gruptan çıkıyor. Dördüncü maçta loserlar kendi arasında oynuyor. Beşinci maçta winner maçının kaybedeni loser maçının kazananıyla oynuyor. Bu beşinci maçı kazanan gruptan 2. olarak çıkıyor.

VG EG ile oynamıyor çünkü VG 2-0 ama EG 1-1. 1-1 olan 2 takım arasında (EG-C9) maç yapılıyor, kazanan 2-1 olarak gruptan ikinci olarak çıkıyor.

Tam olarak grup sistemi olmamış da grup içinde double elimination olmuş yani hmm.

Zaten grupta 4 takım var neden düz grup sistemi yapmamışlar ki ilginç.

Krizalid
17/05/2015, 19:28
Tam olarak grup sistemi olmamış da grup içinde double elimination olmuş yani hmm.

Zaten grupta 4 takım var neden düz grup sistemi yapmamışlar ki ilginç.

Daha kısa sürüyordur, bir de sanırım tie-breakera falan gerek kalmıyordur bu şekilde. Net sıralama.

cemsikecemxd
17/05/2015, 22:17
Bir zamanların mekanik üstadı :'( G O O D O L D D A Y S

canifeto12
17/05/2015, 23:04
adam ölümüne feedliyo